DUURZAAM EN AANGENAAM □onaig Pijn onder de hiel of voetholte Voetklachten en Podotherapie Hermanns Bel voor een afspraak: tel. 077-397 1318 Of kijk op: www.podotherapiehermanns.nl Hermanns 14 WOENSDAG 7 SEPTEMBER 2016 Het hielbeen is een groot, stevig bot met twee belangrijke functies; het dragen van het lichaamsgewicht tijdens het staan en het afwikkelen van de voet tijdens het lopen. Daarnaast is het een aanhechtingspunt voor een aantal enkelbanden en pezen in de voet. Aan de onderkant van de hiel zit een pees die er voor zorgt dat de voetholte mooi in stand blijft. Wanneer een voet is doorgezakt of juist heel hol is, komt er teveel trekkracht op de pees te staan en zal men pijnklachten ervaren onder de hiel en/of onder de voetholte. Vooral na lang zitten en na het slapen, ervaart men deze pijnklachten bij het staan en lopen. Indien er niets aan deze klachten gedaan wordt, kan de pijn zelfs de hele dag aanhouden. Podotherapie Hermanns heeft een protocol opgezet waardoor nagenoeg iedereen van deze klachten af kan komen. Bel dus voor een afspraak of kijk op onze website. Bij u in de regio zitten we o.a. op de volgende locaties; Middelburg, Roozenburglaan 16 Oost-Souburg, C. van Perestraat 8 Vlissingen, Rozengracht 6 Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podotherapie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! Fraai, comfortabel en slim. Voor nu en later. ALKU kunststof kozijnen zijn energiebesparend, onderhoudsvriendelijk en verkrijgbaar in vele kleuren, stijlen en structuren. Aangenaam duurzaam dus. Maak gebruik van het ALKU adviesteam voor specialistisch advies. Helemaal op maat. ALKU Ontdekkingscentrum Middelburg Klarinetweg 5 www.alku.nl Duurzame geveltoepassingen

de Faam | 2016 | | pagina 14