De Smit Vlissingen Havenstad I Deelnemers markten gezocht Zelfs de afwas nemen wij mee! bin n9n uit ALL-IN BBQ PAKKET! Bestel snel op zeelandbbq.nl al vanaf €4,90 per persoon! ik wens u allen een fijne zomer, in verre oorden of thuis in het Zeeuwse land Natuurfotografie Keltische folk 7 WOENSDAG 27 JULI 2016 IIOt jS WOOr Een droom van een linnenkast koopje nu met kortingen l tot wel 50%. En dat ruimt lekker op! Kom snel langs bij C/p/f LLLf tl/ lCJ Binnenuit Bedden Slapen, want op is op! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 23 2213 binnenuit.nl 100 woonmerken 9.000m2 inspiratie persoonlijk woonadvies WOONPLAZA COLUMN V Vlees 500 gram p.p. V Keuze uit minimaal 20 soorten vlees V Pasta, huzaren-, rauwkost-, fruitsalade V Saté-, knoflook-, zigeuner- en piri-pirisaus V Stokbrood en kruidenboter V Luxe borden en bestek Bezorging en afwas Gratis gebruik kolen-BBQ (excl. kolen) ARNEMUiDEN - Op vrijdag 5 en zaterdag 6 augustus houdt de Stichting Wings to Victory de Zeeuwse Lucht- vaartdagen op Vliegveld Midden Zeeland in Arne- muiden. Een van de hoog tepunten is de komst van een buitgemaakte en gere construeerde Messer- schmitt ME109. Dipl. Ing. W. Messerschmitt zal geeft uit leg over deze machine die lang de ruggengraat van de Luftwaffe was, maar het af moest leggen tegen de Ge allieerde overmacht. Tuinaanleg Onderhoud Uw tuin; het visitekaartje van uw huis! Laat uw tuin dan aan een vakman over. Gecombineerd met uw wensen verwerken wij dit tot een sfeervol geheel. Onze vakmensen staan voor u klaar! <lc Smli, uw tuin in grorui' handen www.desmittuinaanleg.nl GROEIT HET BOVEN UW HOOFD; Geen probleem, ook voor onderhoudswerkzaamheden bent u bij ons aan het goede adres! Walcherseweg 258 Middelburg Tel: 0118-613381 uw fullservke partner BAS DEN TILLAAR De afgelopen weken stonden voor mij in het teken van een nadere kennismaking met onze havens. Er waren bedrijfsbe zoeken. Ik doorkruiste met een van y onze medewerkers het hele gebied. Ook liepen we de cijfers over de econo- mische betekenis van de maritieme ac- tiviteiten in Vlissingen door. Dat zijn in drukwekkende rijtjes. Wist u dat er jaarlijks zo'n 50.000O) scheepsbewegingen zijn op de Westerschelde? En dat er zo'n 10.000 arbeidsplaatsen directe of indirect gerela teerd zijn aan het (zee)havengebied van Vlissingen. Er zijn zo'n 70 bedrijven gevestigd. De directe toegevoegde waarde in onze stad beloopt zo'n 635 miljoen euro... We hebben het Schelde Coördinatiecentrum in huis. En in 2021 hebben zo'n 1.800 Mariniers hun nieuwe kazerne in onze stad in gebruik. Van oudsher worden er indrukwekkende schepen gebouwd. En hebben we de Zeevaartschool, het Maritiem en logistiek Colle ge, het Sealab... Ook op het terrein van cultuur, evenementen en erfgoed vinden we het maritieme karakter van onze Stad aan Zee terug. Het oud ste droogdok van West-Euro pa ligt in Vlissingen. Toeristen bezoeken het MuZeeum, fort Rammekens, de Open Haven dagen, Rescue, Sail en de dag van de Zeeuwse Visserij. In drukwekkende rijtjes: feiten die onderstrepen hoe belang rijk het maritieme karakter van Vlissingen is! Inmiddels is onze Gemeenteraad aan een welverdiend 'zomerreces' be gonnen. En hebben ook de scholen hun deuren gesloten. Via deze weg wens ik u allen een fijne vakantie. Of u nu af reist naar verre oorden of lek ker thuis in het Zeeuwse land blijft, ik wens u allen een ont spannen zomer. Ook zij die nu juist hard aan het werk moe ten, bijvoorbeeld in de horeca, wens ik een goed zomersei zoen. Tot ziens in onze Stad aan Zee! WESTKAPELLE - In de maand augustus organiseert het Pol derhuis in Westkapelle diver se markten op unieke locaties. Voor deze markten zoekt de organisatie nog deelnemers. Wilt u deelnemen aan de markten? Meld u dan aan via evenement@polderhuis- westkapelle.nl. Op vrijdag 5 augustus is er een braderie tijdens het Dijkfeest. De bra derie is in de Zuidstraat van 13.00 tot 21.00 uur. Kinderen kunnen zich laten schminken en er is muziek in de straat. Op woensdag 10 augustus vindt er een Zeeuwse markt plaats tijdens de Woensdag Westkapelle Zeeuwse kunst en folklore dag. .V/r VROUWENPOLDER - Een van de twee auteurs van het boek 'Natuurfotografie voor Kinderen' geeft donderdag 28 juli een natuurfotografie- workshop speciaal voor kinderen. Deze work shop is in het eetbaar natuurbelevingsbos van minicamping de Bokkesprong in Vrouwenpol dervan 13.00 tot 16.00 uur. Deelnemers betalen 5,00, de helft is voor Wangki Asang, dat zich bezighoudt met de leefomstandigheden van de bevolking in Nicaragua en Honduras. Aan melden via bokkesprong@zeelandnet.nl. na- tuurfotografievoorkinderen.wordpress.com ZOUTELANDE - Woensdag 27 juli (vandaag) speelt de Keltische folkgroep Slan in de Catha- rinakerk aan het Willebrordesplein te Zoute- lande. Slan is een folkgroep die Keltische mu ziek maakt uit Ierland, Schotland, Engeland en Bretagne. Prachtige ballades afgewisseld met opzwepende jigs, reels en hornpipes. De band bestaat uit 4 personen die (bas) gitaar, blues- harp, high- en low whistles, doedelzakken, ac cordeon, banjo en percussie bespelen. Naast het spelen van eigen liedjes, laten zij in be staande nummers een eigen geluid horen.

de Faam | 2016 | | pagina 7