1 Scheenbeenirritatie (Shin splints) Tel: 077-3971318 www.podotherapiehermanns.nl Hermanns geeft me geen angstgevoel meer dermaïeam Voetklachten en Podotherapie Hermanns dermaïeam Sp OP! en Te Oorzaken van shin splints zijn o.a.: beenlengteverschil overbelasting van de spieren (te snelle opbouw) overpronatie (naar binnen zakken van de enkel foutief schoeisel verminderde beweeglijkheid van heupen/enkels Podotherapie Hermanns kan onderzoek verrichten om te achterhalen of u shin splints hebt. Aan de hand van het onderzoek kunnen vervolgens de klachten behandeld worden met bijvoorbeeld sportsteunzolen, rek- en spierversterkende oefeningen en een gedegen schoenadvies. Bij u in de regio zitten we o.a. op de volgende locaties; Middelburg, Roozenburglaan 16 Oost-Souburg, C. van Perestraat 8 Vlissingen, Rozengracht 6 Goes, Troelstralaan 150 (Erasmuspark) Yerseke, Damstraat 68 (tijdelijke locatie) Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podotherapie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! 6 WOENSDAG 20 JULI 2016 controleert vlekjes en plekjes inwerking Shin splints is de Engelse benaming voor 'scheenbeenirritatie' en is een verzamelnaam voor alle blessures aan het scheenbeen veroorzaakt door overbelasting. Meestal ervaren mensen shin splints als een branderig en zeurend gevoel. De blessure komt voornamelijk voor bij sporters, bij hardlopen is het zelfs de meest voorkomende blessure. De klachten genezen vaak langzaam en kunnen snel terug komen indien geen adequate maatregelen getroffen worden. Omdat shin splints een overbelastingblessure is, ontstaat deze geleidelijk. Vooral beginnende hardlopers zijn gevoelig voor shin splints. Bij ervaren hardlopers ontstaan de problemen in de meeste gévallen als de trainingsbelasting te snel wordt opgevoerd. In de behandelcentra van dermaTeam wordt medisch specialistische zorg verleend door een ervaren team van dermatologen, huidtherapeuten en gespecialiseerde assistenten. DermaTeam is gevestigd in alle locaties-van het Bravis ziekenhuis en in zelfstandige klinieken in Zeeland. Ga naar www.dermateam.nl en ontdek wat dermaTeam voor üw huid kan doen. BR] meer ceerdi schap yalties schrijv 't Saai gelijk Nu mc gewor gen d( MIDD 23 juli zomei red co Roosei aan d<

de Faam | 2016 | | pagina 6