Middelburg Takendiscussie: Denk mee over sport en sportvoorzieningen in Middelburg Raadsvergadering in stadskantoor Abonnement garage voor vergunninghouders INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG Wat verwacht u van de ge meente als het gaat om de bijdrage aan sport en sportvoorzieningen? Welke verantwoordelijkheid heeft de gemeente hierin en wat zou an ders of door anderen kunnen? Wat verwacht u van sportclubs en wat zou u bijvoorbeeld zelf kunnen bijdragen? Geef uw mening. Alle reacties en ideeën zijn welkom. Over deze en andere vragen met betrekking tot de taak sport en sportvoorzieningen kunt u uw mening en ideeën uiten. Bekijk het animatiefilmpje nu op facebook.com/gemeentemiddel- burg of middelburg.nl/takendiscus- sie en reageer. Reageren kan door te mailen naar communicatie@ middelburg.nl of te bellen naar 14 0118 en te vragen naar de contactpersoon takendiscussie. De gemeente Middelburg bezint zich op haar toekomstige rol in een veranderende samenleving. Wat zijn nog wel kerntaken en wat niet meer? Kunnen taken ook an ders en/of door anderen worden uitgevoerd en hoe dan? U kunt uw mening over sport en sportvoor zieningen nu kenbaar maken. Om gehoor te geven aan de klachten over de parkeerdruk in met name vakantieperiodes krijgen houders van een par- keervergunning in de binnen stad, zone 1 en/of zone 2, de mogelijkheid om naast hun vergunning een toegangsdrup pel tot een parkeergarage aan te schaffen. Dit zogenoemde bewonersver gunning-abonnement is geldig van maandag tot en met zaterdag van VASTSTELLING INFORMATIEVERORDENING MIDDELBURG 2016 Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergade ring van 27 juni 2016 heeft besloten tot vaststelling van de Informatieverordening Middelburg 2016 met toelichting. Deze verordening treedt in werking op 25 augustus 2016. Met ingang van deze datum vervalt de Archiefverordening Middelburg 2004. De Informatieveror dening Middelburg 2016 ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het Stadskantoor, Kanaalwea 3 te Middelburg. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Kerkplein 3, Nieuw- en Sint Joosland: verbreden 2 dakkapellen (5-7). Noordweg 245: vernieuwen schuur (27-6). Oosterse Lageweg, volkstuin complex: bouw kasje (156307) (29-6). 16.00 uur tot de volgende dag 10.00 uur. Buitenom dit tijdvak moet het reguliere parkeertarief van €2 per uur worden betaald, met uitzondering van de zon dag waarop het parkeren voor iedereen gratis is. Net als bij de bewonersvergunning biedt ook dit abonnement geen plekgarantie. Het abonnement geldt, voorals nog, alleen voor parkeergarage De Geere. Dit abonnement is voorbehouden Park Overwater 8: bouw schuur (29-6). Park Veldzigt 43: aanbrengen reclame (1-7). Sint Janstraat 38-40: realiseren hotelkamers (4-7). Informatie over deze aanvragen is ver krijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning worat verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevings vergunningen, hebben verleend (tussen haak jes staat de datum van verzen ding): Christiaanpolderweg 8 t/m 22 (even nrs.) en 19 t/m 25 (oneven nrs.) en Langerakpolderweg 1 t/m 17 (oneven nrs.) en 18 en 20 te Arnemuiden: bouw 23 parkwoningen (152542) (8-7). Christiaanpolderweg en Wilhelminapolderweg ongen. te Arnemuiden: bouw 8 boot huizen en 2 bruggen (152538) (8-7). aan houders van een bewoners vergunning en er geldt een maxi mum van twee abonnementen per adres. Het abonnement kost 110,40 per jaar en een borg van 22,69 voor de toegangs druppel. Voor meer informatie over het bewonersvergunning-abonnement kunt u contact opnemen met de afdeling parkeerbeheer via parkeerbeheer@middelburg.nl of 14 0118. Christiaanpolderweg 5 t/m 17 (oneven nrs.) en Langerakpolderweg 2 t/m 16 (even nrs.) te Arnemuiden: bouw 15 recreatiewoningen 153581 (8-7). President Wilsonlaan 66-128: vervangen gevelkozijnen (6-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belangheb benden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningen- par rechter bij de Rechtbank Zeeland- Loo West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: De gemeenteraad komt op maandag 18 juli bij elkaar voor haar maandelijkse vergadering. Die begint om 19.30 uur in het stadskantoor. U bent van harte uitgenodigd om de vergadering bij te wonen. 1Opening, mededelingen en vaststelling agenda 2. Vaststellen besluitenlijst raadsvergadering van 27 juni 2016 3. Jaarstukken 2015. Vaststellen jaarstukken gemeente Middelburg 4. Bestuurlijke Tussenrapportage. Eerste bestuurlijke Tussen rapportage 2016 5. Voorstel tot het wijzigen van de gemeentebegroting 2016 6. Fractiebudgetten. Vaststellen budgetten fractieondersteuning 2015 7. Toezicht. Aanleveren toezichtinformatie 2015 8. Vluchtelingenopvang 9. Orionis. Zienswijze begroting 2017 10. Schuldhulpverlening. Vaststellen Beleidsplan Integrale Schuld hulpverlening 2016-2020 11Cleene Hooge. Vaststellen startnotitie Cleene Hooge 12. Verkeer en Vervoer. Vaststellen Gemeentelijk Verkeer en Vervoer plan Middelburg 2030 13. Wegbeheer.- Vaststellen kaders 2017-2020 14. Ingekomen stukken (Alle) 15. Termijnkalender (Alle) 16. Initiatiefvoorstel van de fracties van LPM en SP over woordelijke verslaglegging raadsvergaderingen 17. Motie vreemd aan de orde van de dag van de fracties van LPM en SP over regulering wietteelt 18. Motie vreemd aan de orde van de dag van de fractie van LPM over vroegtijdig signaleren van problemen 19. Motie vreemd aan de orde van de dag van de fracties van LPM en SP over evaluatie van de Tourist Shop 20. Motie vreemd aan de orde van de dag van D66, CDA, SP, GroenLinks LPM, Christenunie en PvdA over indicatoren klimaat beleid 21. Motie vreemd aan de orde van de dag van SP en GroenLinks over inkoop groene stroom De agenda's, voorstellen en besluiten van vergaderingen van de gemeente raad en commissies zijn te lezen in het raadsinformatiesysteem op www.middelburg.nl. Ook liggen de stukken ter inzage in de hal van het stadskantoor. Vergadering live volgen en naluisteren Wilt u de vergaderingen van de Middelburgse gemeenteraad en com missies live volgen of later naluisteren? Op http://middelburg.raadsin- formatie.nl verschijnt tijdens de raadsvergadering automatisch een link die gedurende de gehele vergadering zichtbaar blijft. Later kunt u de vergadering terugluisteren. Voor: interne verbouwing en bouw Locatie: Langeviele 47 Nieuwe uiterste beslisdatum: 18 augus tus 2016. Voor: wijzigen reclame. Locatie: Langeviele 82 Nieuwe uiterste beslisdatum: 1 septem ber 2016. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen: Voor: het brandveilig gebruik van het ind als hotel. :atie: Loskade 1 De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 14 juli 2016 gedurende zes weken, van 14 juli 2016 tot en met 24 augustus 2016, ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Gedurende ge noemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (01181 67 52 32. Belanghebbenden lopen het risico niet- DeiangneDoenueu lopen nei mei ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerp- gebracht. VERLEENDE EXPLOITATIEVERGUNNINGEN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat hij de volgende exploitatievergunningen als bedoeld in artikel 2.17 van de APV heeft verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Lange Geere 7 (4-7). Turncaai 21 (4-7) Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen i Middelburg, I 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft in gediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieninaenrechter bij de Rechtbank Zeeland-V\fest-Brabant, Team Bestuurs recht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Ingenieur gelegenh

de Faam | 2016 | | pagina 8