□DOST Een gezellig dagje uit met de trein Pieter, Nicolle, Joost, Danielle, Roland, Phillippe, Tim, Harold, Timo, Jeroen, Martijn, Carola, Marco, Rob, Gerard, Diederik, Peter, Ruud, Rob, Edward, Rob, Claudia, Wil, Mark, Rudy, Bas, Thijs, Janusz, Jurgen, Laurens, Giel, Remco, Maurice, Ivo, Bert, Patrick, Cesar, Kees, Tim, Luuk, Robert, John, Jan, Mark, Marco, Daniel, Bert, Frank, Roderick, Joris, Reinier, Daan, Luc, Leon, Patrick, Antwan, Roy, Gino, Michael, Maartje, Bas, Dot, Peter, Wesley, Arnoud, Michel, Oliver, Martin, Giovanni, Thijs, Nico, Rick, Daniel, Jan Willem, Mitchell en al onze klanten, oud-medewerkers, dealers, leveranciers en vrienden. Omdat we deze mijlpaal zonder jullie nooit hadden bereikt. Met heerlijke croissant warme drank Bestel nu op weekkrant.nl/treinactie 10 WOENSDAG 13 JULI 2016 Bedankt! Na 25 jaar Alkuplus gaan we verder met een nieuwe merknaam en nieuwe stijl: ALKU. Maar de plus, dat blijven jullie! www.alku.nl Thuis tussen binnen en buiten. croissant warme drank Voor maar 18,- p.p. koopt u een Dagretour met de trein (2e klas). Daarmee reist u op één dag met de trein naar uw favoriete stad en terug. Inclusief een heerlijke croissant met warme drank bij Délifrance. Een dagje uit is zo wel heel aantrekkelijk! Geldig t/m 11 september 2016, dus ook in de zomervakantie! Reist u liever extra comfortabel le klas? Dat-kan! Dan betaalt u 25,- per dagretour. Bestellen kan t/m 17 juli 2016. Bij het bestellen hoeft u nog "geen reisdatum aan te geven. Deze kunt u later bepalen.

de Faam | 2016 | | pagina 31