UW REGIO DE MOOISTE PLEKKEN IN Open Huis 23 juli: Het Toorenhuis Dagelijks Leven Wonen Genieten Zorg Ga er deze zomer op uit met onze leukste fiets- en wandelroutes en ontdek de mooiste plekken in de provincie Zeeland. Ga voor alle routes, voordeelacties en meer informatie naar www.beleefuwregio.nl. 30 WOENSDAG 13 JULI 2016 KATTENDIJKSEDIJK 27. GOES Open Huis Graag nodigen wij u uit voor een vrij blijvende kennismaking op zaterdag 23 juli van Ik- tot 17.30 uur tijdens ons Open Huis. U bent van harte welkom! Wilt u liever een aparte afspraak? Neem dan contact op met Elbert van Bemmel via 06121360 39 of mail naar e.bemmel@dagelijks-leven.nl. Hij vertelt u graag me'er over alle mogelijkheden. We werken met een compact, vast team van professionele zorgverleners, zodat de bewoners snel vertrouwd zijrf^met alle gezichten. De persoonlijke band is belangrijk voor een gevoel van veiligheid en geborgenheid, juist bij mensen met geheugenproblemen en dementie. Door gebruik te maken van domotica, bieden we extra veiligheid zonder dat dit ten koste gaat van de bewegingsvrijheid. Wat onze zorg écht bijzonder maakt is dat wij werken vanuit de mogelijkheden in plaats van de beperkingen. Wij vinden het belangrijk dat onze bewoners het gevoel van eigen regie behouden, net als zelfredzaamheid en eigenwaarde. Onze zorg is ondersteunend aan het welzijn, 2k uur per dag. Wij bieden wonen 'Gewoon, als thuis', met de zorg en aandacht die de bewoners verdienen. Westenschouwen, het grootste bos van Zeeland. Zandver stuivingen wisselen zich af met duinen, valleien en verrassende vergezichten. Met een beetje geluk spot u bijzondere vogels of staat u oog in oog met een van de wilde Shetlandpony's. VOLGENDE WEEK HET MAGAZINE 'BELEEF UW REGIO' BIJ Op zaterdag 23 juli van 14 tot 17.30 uur nodigen wij iedereen uit, die een kijkje wil nemen achter de deuren van Het Toorenhuis. Bent u gewoon nieuwsgierig of bent u geïnteresseerd in wat wij doen? Aarzel dan niet om vrijblijvend binnen te lopen. Onze medewerkers staan u graag te woord en geven u desgewenst een rondleiding. Vroeger was het Verdronken Land van Saeftingtie een welvarend gebied met polders, dorpjes on zelfs een kasteel. Nu vind je hier 36 km3 uitgestrekte en ruige natuur. Een paradijs voor duizenden vogels. Er zijn 20 studio's met een zit-/slaap- kamer en een eigen badkamer, die naar eigen inzicht kunnen worden ingericht. Voor echtparen is er een geschakelde studio. Onze bewoners treffen elkaar in de twee gezamenlijke woonkamers, waar ze samen kunnen genieten van een kopje koffie of thee en van de dagelijks versbe- reide maaltijden. Wie het leuk vindt mag een handje helpen in de keuken. Het leven van alle dag gaat gewoon door, begeleid door 2<r-uurs professionele zorg. Dagelijks worden er activiteiten georga niseerd, afgestemd op de behoeftes en interesses van onze bewoners, zowel in groepsverband als individueel. Enkele voor beelden van onze groepsactiviteiten zijn: fitnessen, sport- en spelactiviteiten, hand werken, koken in een kookgroep, bakactivi- teiten, gezelschapspelen en wandelen. In het hart van de naoorlogse Stromenwijk in Middelburg ligt één van de woonzorg locaties van Dagelijks Leven: Het Tooren huis. Het is een prachtig, geheel nieuw gebouwd vrijstaand huis. Hier kunnen mensen met dementie wonen zoals thuis, in een warme en vertrouwde omgeving, dichtbij familie en vrienden. Het Tooren huis is er voor iedereen, jong en oud, van wie het geheugen hapert. Mensen met dementie en geheugenproblemen krijgen hier 2^ uur per dag individuele aandacht, begeleiding en zorg. Kleinschalig, persoon lijk en professioneel. Voor de locatie is bewust gekozen. Het Toorenhuis ligt geheel vrij en omgeven door een prachtige tuin en tegelijkertijd gewoon midden in een woonwijk. De ruime tuin sluit aan op de zorgbehoefte van onze bewoners en op een steenworp afstand ligt het Park Toorenvliedt. Daar kunnen bewoners (onder begeleiding) heerlijk wandelen en tot rust komen. Ook voor boodschappen of eventjes gezellig winkelen is Het Toorenhuis een goede uitvalsbasis, want dichtbij ligt het winkel centrum van de Stromenwijk. Kortom, Het Toorenhuis ligt niet verscholen op een af gelegen terrein, maar midden in het leven! Het Toorenhuis Oosterscheldstraat 110A A335 PL Middelburg www.hettoorenhuis.nl Ook aan de binnenzijde is niets aan het toeval overgelaten. Al aan de tekentafel is rekening gehouden met de wensen en eisen van mensen met geheugenverlies. Het pand is onder architectuur gebouwd en voldoet aan de hoogste eisen van zorg en kwaliteit van leven. Zo is er een klein schalige en huiselijke woonomgeving ont staan met de faciliteiten en voorzieningen van een professionele zorginstelling. Wonen in Het Toorenhuis is voor ieder een toegankelijk én betaalbaar, ook vooi mensen met alleen een AOW. We leveren verpleeghuis- zorg aan mensen vanaf ZZP5. B Gewoon, als thuis

de Faam | 2016 | | pagina 30