automotions Obelink levert ontbrekende kampeerspullen dezelfde dag Stem op jouw favoriete vakantie accommodatie Wereldhavendagen Minicruise Win Belgravia van Julian Feilowes 28 WOENSDAG 13 JULI 2016 Tel. (0113) 23 79 23 Tel. (0165) 5785 78 Tel. (076) 587 79 50 Tel. (0187)47 6767 Tel. (076) 502 06 52 Tel. (0118) 461710 Goes Roosendaal Breda Middelharnis Etten-Leur(servicevestiging) Vlissingen (servicevestiging) Pea ry weg 19 Van Beethovenlaan 6 Minervum7001A Langeweg 113 Ecustraat 25 Bedrijfsweg 2 opel@automotions.nl automotions.nl/opel zooverawards.nl wards 201s Obelink X, bedrijf in Nederland dat same day delivery aanbiedt, maar wel de eerste binnen de campingbranche. Vol gens commercieel directeur Berry Velthuis is de spoed levering een extra service richting klanten die met een goed gevoel op vakantie wil len vertrekken. De introductie van de ser vice komt volgens hem met het oog op het zojuist begon nen vakantieseizoen dan ook precies op het juiste mo ment. "In onze megastore in Winterswijk zien we elk jaar weer klanten die voor of tij dens hun vakantie toch nog iets nodig hebben. Met deze nieuwe service hoeven ze de deur niet meer uit en kun nen ze lekker van hun va kantie blijven genieten. Zo dragen we ons eigen steentje bij aan een topvakantie," al dus Velthuis. Bezorging dezelfde avond De Obelink snel in huis service is mogelijk voor het grootste gedeelte van het as sortiment en kost 7,50 euro extra ten opzichte van de normale verzending. De ser vice is op alle werkdagen en zaterdag mogelijk voor be stellingen die voor 12.00 uur zijn geplaatst. In dit geval staat diezelfde avond tussen 18.00 en 22.00 uur nog een bezorger met het pakket aan de deur. Als eerste in de campingbranche kan Obelink bestellingen nog dezelfde dag leveren. Zo gaat vrijetijdsmarkt Obelink vakantiestress te lijf. Ideaal als je op de dag van vertrek nog iets mist of zelfs al op de camping zit. Op vakantie gaan is een heerlijk vooruitzicht. Toch kan last minute inpakstress het vakantiegevoel behoor lijk de kop in drukken. De gedachte aan ontbrekende of kapotte spullen vlak voor of tijdens de reis bezorgt menig vakantieganger dan ook zweetdruppels op het voorhoofd. Vrijetijdsmarkt Obelink gaat vakantiestress te lijf met de nieuwe be- zorgservice 'Obelink snel in huis' waarbij bestellingen nog dezelfde avond tussen 18.00 en 22.00 uur worden geleverd. Met glimlach op vakantie Door de nieuwe spoed be- zorgservice is het voor klan ten dus mogelijk om een be stelling nog op dezelfde dag te laten leveren. Ideaal als je vlak voor vertrek toch nog iets mist of tijdens de va kantie met defecte materia len wordt geconfronteerd. De bezorger van Obelink kan de besteilinig thuis leveren maar eventueel ook op de camping. Bestellingen worden na melijk niet alleen aan huis, maar ook op andere locaties in Nederland geleverd. Dus ook op de camping of aan de poort van het festival. Een kapotte tent of lek luchtbed hoeft dus niet langer spel breker te zijn. Uniek in vrijetijdssector Obelink is niet het eerste Geniet in stijl van de Wereldhavendagen aan boord bij P&O Ferries. Op 3 of 4 september varen we je van Europoort naar het hart van alle festiviteiten bij de Erasmusbrug. Onze lezers ontvangen €10 p.p. korting! Cruise naar de Wereldhavendagen in Rotterdam! Arrangement: Dagcruise van Europoort naar het centrum van Rotterdam Bezichtigingschip Live entertainment Kinderkorting (t/m 15 jaar): 10 per kind Beleef dit spectaculaire evenement aan boord! Ga voor meer informatie naar www.poferries.com/WHD of bel 010 - 714 54 38 en vermeld boekcode: WEG om deze unieke dagtocht te boeken. Optioneel bij te boeken Lunchbuffet Bel 010 - 714 54 38 en boek deze speciale aanbieding! Aanbieding geldig t/m 24 juli 2016. Promotievoorwaarden van toepassing. Ook te boeken via: deweekkrant.nl/whd P&OKFERRIES

de Faam | 2016 | | pagina 28