medipoint ezondheidsmarkt! Graag tot ziens op zaterdag 25 juni Beleef het bij Medipoint I Zorgstroom Thuiszorgcentrum Zeeland Zorgstroom X-tra organiseert in samenwerking met Medipoint een feestelijke GEZONDHEIDS- MARKT. Kom naar deze dag voor informatie over cursussen en diensten, demonstraties en het uittesten van producten. Waar: Medipoint I Thuiszorgcentrum Zeeland winkel Badhuisstraat 104, Vlissingen Meld u tijdens de gezondheidsmarkt aan voor de Zorgstroom X-tra pas voor slechts 10,95 per jaar en profiteer direct van 20% korting op het hele productassortiment en ontvang een leuk presentje! Wanneer: Zaterdag25 juni 2016 Tussen 10.00 en 16.00 uur Demonstratie bedden Productspecialist Deron geeft demonstraties en legt u uit hoe u zich goed kunt voorbereiden op de toekomst doorvoor het Timeless bed te kiezen; een boxspringbed uitgerust met alle zorgfuncties van een hoog-laagbed. Ook krijgt u op deze dag 25% korting op Timeless bedden, Timeless bed accessoires en bijpassende matrassen en gratis bed ledverlichting met bewegingssensor t.w.v. 94,99. Kunt u niet naar deze demonstratie komen tijdens de Gezondheids- markt? Kom dan naar de demodag Gezond Slapen in de winkel in Vlissingen op vrijdag 8 juli 2016. Demonstratie matrassen Productspecialist Deron geeft demonstraties en beantwoordt al uw vragen omtrent matrassen. Demonstratie elektrische fietsen Een productspecialist geeft uitleg en advies over de mogelijkheden van diverse fietsen. Tevens is er een speciale fietsen aanbieding. Demonstratie scootmobielen Een productspecialist geeft uitleg en advies over de mogelijkheden van diverse scootmobielen en u kunt een testrit maken op een parcours. Daarnaast krijgt u op deze dag hoge korting op scootmobielen Travelux Starlite en Supernova, een gratis antilek behandeling bij luchtbanden en een gratis navigatiesysteem. Tevens kunt u scootmobielen huren, al vanaf €1,99 per dag. Aantrekkelijke korting op sta-opstoelen en Een productspecialist voorziet u van een persoonlijke zitanalyse en kan u helpen met het uitzoeken van een sta-opstoel op maat. Ook krijgt u 25% korting op alle sta-opstoelen en is er een speciale stoelaccessoire aanbieding. Op showmodellen krijgt u zelfs tot 35% korting. Demonstratie Senioren Smartphone Een ervaringsdeskundige geeft demonstraties en beantwoordt al uw vragen omtrent de Senioren Smartphone. Ook is er een speciale Senioren Smartphone aanbieding. Tafel Thuis Met Tafel Thuis bent u altijd verzekerd van een gezonde, complete en vooral smakelijke maaltijd. De koelverse maaltijden zijn samengesteld uit verse ingrediënten, waarbij zoveel mogelijk Zeeuwse streekproducten worden gebruikt. Laat u informeren over de vele mogelijkheden en kom proeven! Tafel Thuis Thuiszorg Zorgstroom De thuiszorgmedewerker kan u alles vertellen over zorg op maat bij u thuis. Laat uw bloeddruk meten of uw bloedsuiker bepalen. Zorgstroom Diëtisten Uw vet- en spiermassa laten meten? Of heeft u vragen overvoeding of diëten? Loop dan zeker even bij ons langs! Ook kunt u een gezond hapje proeven. Zorgstroom X-tra pas Meld u tijdens de gezondheidsmarkt aan voor de X-trapas (slechts 10,95 per jaar) en ontvang een leuk presentje. Met de pas krijgt u meteen 20% korting op artikelen die u tijdens de gezondheidsmarkt in de Medipoint winkel aanschaft. En de rest van het jaar kortingen bij zo'n 150 bedrijven in onze regio en bij meer dan 500 webwinkels! Vrijwilligers Interesse in vrijwilligerswerk? Zorgstroom is op zoek naar vrijwilligers die met passie en plezier aan de slag willen! In de stand van Zorgstroom vindt u informatie over vrijwilligerswerk en de vacatures. De genoemde aanbiedingen gelden voor pashouders van Zorgstroom X-tra en zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen of waardebonnen.

de Faam | 2016 | | pagina 19