Mooi strak plafond in maar één dag 4 7 State-of-the-art oogzorg bij Dr. Binkhorst Eye Center ■V. 12 WOENSDAG 15 JUNI 2016 Installatie met minimale overlast Wie aan een nieuw plafond toe is kan dit door een ervaren stukadoor laten doen of zelf met gipsplaten en schroeven aan de slag gaan. Hoe dan ook: Je zit al gauw middenin het ver- bouwingsstof Dat het ook anders kan weet Benno van Gïlst van Plameco Van Gilst in Goes maar al te goed. GOES - Enthousiast legt hij uit: "Wij maken een mooi strak plafond in maar één dag en er is nauwelijks rommel." De professionals van Plameco werken uiterst efficiënt: s morgens beginnen, s avond een prachtig nieuw plafond. De installatie veroorzaakt mi nimale overlast; alle grote meubelstukken -mogen ge woon blijven staan en slopen is niet nodig want het nieuwe plafond wordt over het oude gemonteerd. Er is dus geen last van stof of sloopafval. Pla fonds van Plameco zijn sterk en toch licht van gewicht. Dit is te danken aan het materi aal: een hoogwaardige kunst stof, dié volgens een beproefd procédé wordt vervaardigd. Het materiaal biedt optimale afweer tegen zowel droogte als vocht, warmte en kou. Het onderhoud blijft tot een mini mum beperkt. Daarnaast zijn Plameco Plafonds brandwe rend en voldoen ze aan alle eisen. Van Gilst legt uit hoe het proces verloopt: "Eerst worden lijsten op het oude plafond geplaatst waartussen later het nieuwe plafond kan worden gespannen. Het ma teriaal is van een hoogwaar dige kunststof. De klant heeft keus uit een bijna oneindige hoeveelheid kleuren en textu ren, zelfs een fotoplafond be hoort tot de mogelijkheden. In het assortiment is een aan tal standaardfoto's opgeno men maar een klant kan ook zelf een foto aanleveren." De plafonds hebben nog andere ALLE GROTE MEU BELS MOGEN GEWOON BLIJVEN STAAN voordelen die Van Gilst wil aanstippen: "Omdat we iets lager gaan, kunnen we het hele verlichtingsplan aanpas sen, bijvoorbeeld door spotjes aan te brengen of door de hanglamp weer boven de eet tafel te plaatsen, zelfs Jedver- lichting is een optie. Omdat de verlichting van te voren op het oude plafond wordt be vestigd, heb je ook geen last van lelijke snoeren. Pas als dat allemaal klaar is, wordt het doek tussen de lijsten ge spannen en komt het strak en egaal te staan." Eventuele gor dijnrails worden achter een lijst weggewerkt en in de af- werkingslijst kan een op- hangsysteem worden aange bracht voor schilderijen of fo to's. Ten slotte kunnen Plameco Plafonds een oplos sing zijn voor ruimtes met een slechte akoestiek, zoals voor een kamer met harde muren en een marmeren vloer. "Dan worden er akoestische correc tors tussen de plafonds ge plaatst. Pas hebben we dat nog in een zorgcentrum ge daan. Voor mensen met een gehoorapparaat is een slechte akoestiek extra storend. Ze merkten meteen dat het ge luid veel warmer was." www. plameco.nl/productinformatie Advertorial Een oogiaserbehandeling of lensimplantatie verlost u van uw bril, leesbril of contactlenzen. Dr. Binkhorst Eye Center in Terneuzen is al jarenlang dé oogkliniek voor gespecialiseerde refractiechirurgie in Zeeland. Door op de hoogte te blijven van alle internationale ont wikkelingen en te investeren in de allernieuwste behandeltechnie- ken, biedt dr. Binkhorst Eye Center al jaren state-of-the-art oogzorg. Als eeri van de eerste klinieken in Neder land en België werkt dr. Binkhorst Eye Cen ter met de nieuwste lasertechniek ReLEx SMILE. Mede-eigenaar en oogarts Dr. Fer- nand de Wilde: "Deze revolutionaire behan delmethode geldt als dé revolutie op het gebied van ooglaseren en combineert een hogere precisie met een lager risico aan complicaties." Bij een SMILE-behandeling wordt hefhoorn- vlies net onder het buitenste laagje, het epi- theel, behandeld. De buitenste lagen van het hoornvlies blijven daarmee intact. Dit is een groot voordeel ten opzichte van andere behandelingen, legt Dr. De Wilde uit: "De structuur en opbouw van het hoornvlies wil je zo min mogelijk beïnvloeden, hoe kleiner de ingreep, hoe minder de risico's en hoe sneller herstel" Inmiddels zijn het afgelopen jaar al vele patiënten succesvol behandeld met deze SMILE oogiaserbehandeling. In het kader (onder) wordt stapsgewijs uitge legd hoe de ReLEx SMILE techniek werkt. Toonaangevend in de regio Naast deze ooglasertechniek, werkt men als eerste kliniek in Nederland met de nieu wste (lasergestuurde) techniek voor lens- vervangingsoperaties, genaamd CATALYS. Hiermee biedt Dr. Binkhorst Eye Center een passende oplossing voor mensen in de leeftijdscategorie 50 jaar en ouder. De kliniek is eind 2014 verhuisd van Oostburg naar Terneuzen. Dr. Fernand De Wilde: "Onze oogkliniek is de enige in Zeeland gevestigde kliniek met gespecialiseerde re- fractiechirurgie, dit zorgt voor patiënten uit de gehele provincie en zelfs verdaarbuiten. Vanuit onze locatie in Terneuzen zijn we centraler gelegen, wat de bereikbaarheid ten goede is gekomen. We ontvangen geïn teresseerden hier graag voor een gratis Quickscan, waarin de mogelijkheden kun nen worden besproken." dr. binkhorst eye center www.eyecenter.nl Stap 1 De laser creëert een ultradun lens-vormig schijfje, genaamd lenticule, en een kleine toegang van 2 mm. Foto's: Zeiss Stap 2: De chirurg verwijdert de lenticule door de kleine opening van 2 mm in het intacte hoornvlies. Alles gebeurt in een gesloten omgeving, doordat er geen flapje gemaakt hoeft te worden. Stap 3: Met een klein instrumentje wordt het ultradunne schijfje verwijderd. Het hoorn vlies verandert hierdoor van vorm, met als resultaat dat de afwijking van het oog wordt gecorrigeerd. HHI Dr. Binkhorst Eye Center Verlengde van Steenbergenlaan 29 4537 BB Terneuzen 0117 440 390 www.eyecenter.nl info@eyecenter.nl f www.facebook.com/binkhorsteyecenter

de Faam | 2016 | | pagina 12