Direct De Looff V MIDDELBURG Zomertocht wandelaars Lintje voor Nella Davidse Bijeenkomst door Aglow Fietstocht voor Ride4kids Rommelmarkt West-Souburg Schrijfcafé Gratis e-books bij de bieb Tel: 0118-62 88 34 Speel mee met Jeu de boule Markt op het Dorpsplein Dagtrip markt weer succes De Valkeniers willen zon woongoed 20 WOENSDAG 8 JUNI 2016 KORT NIEUWS VUSSINGEN - Op zaterdag 11 juni houdt de wandelsport vereniging Willen is Kunnen de Zomertocht. Deze tocht is niet alleen geschikt voor mensen, die trainen voor een marathon, maar ook voor de minder prestatiegerichte wandelaar. Je kunt je inschrij ven voor de volgende afstan den: 6,12, 22 of 42 kilometer. De start is voor alle afstanden in het clubhuis Ons Plekje, Falckstraat 4 in Vlissingen. Voor wandelaars die 42 kilo meter willen lopen is de start- tijd tussen 8.00 en 9.00 uur. Voor de overige afstanden is de starttijd tussen 9.00 en 12.00 uur. Het startbureau is geopend van 7.00 tot 17.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 3,00. www.wikvlissingen.nl VLISSINGEN - Mevrouw Nella Davidse heeft vorige week vrijdag een Koninklijke On derscheiding ontvangen, ze is nu Lid in de Orde van Oranje Nassau. Burgemeester Bas van den Tillaar reikte de on- derscheiding uit in hotel Van der Valk in Middelburg. Me vrouw Nella Davidse ontving de Koninklijke Onderschei ding voor haar werk onder (ex)-prostituees in Pattaya, Thailand vanaf 1995 tot he den. OOST-SOUBURG - Dinsdag 14 juni is er een Aglow-geloofs- bijeenkomst. Om 19.30 uur staat de koffie/thee klaar in De Ark, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Na afloop is er de mogelijkheid voor een ge bed. www.aglow.nl. MIDDELBURG - Op 17 juli is de Oranjeflappentocht, een toertocht van 60 of 80 kilo meter. De 2 tochten, die gaan over verharde wegen zijn ge schikt voor racefietsen en kunnen natuurlijk ook met een MTB gereden worden. In schrijfgeld is. 7,50 euro (meer mag ook) en komt ten goede aan Ride4kids. De start is in de Cydehub, Stadsambachtsweg 6 in Middelburg. Ontvangst is vanaf 11.00 uur, het vertrek om 12.00 uur. Inschrijven is nu mogelijk en kan via: oranjeflappentocht VUSSINGEN - Bij de Blinken de Morgenster in Papegaaien burg 1 in Vlissingen is op za terdag 18 juni een grote overdekte rommelmarkt. De markt is van 10.00 tot 15.00 uur. Er zijn ook diverse hapjes en drankjes verkrijgbaar. Kin deren kunnen zich laten schminken. De opbrengst is bestemd voor een project voor weeskinderen in Uganda. De rommelmarkt is een voortzet tingvan de bekende 'Schaaps kooirommelmarkt'. MIDDELBURG - Op dinsdag 14 juni is het thema in het schrijfcafé voor vrouwen: (uit) zicht, ledereen is van harte welkom in Zenc Middelburg van 10.15 tot 12.15 uur. In juli en augustus is er geen schrijfca fé. Meer info bij Tanja Harpe, tel 06 53348410 en www. schrijfjevrij.nl. VUSSINGEN - Met de Vakan- tieBieb-app heeft iedereen gratis toegang tot een om vangrijke selectie Nederland se e-books gedurende de hele Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16,4331 TL Middelburg zomer. Voor de jeugd gaat de VakantieBièb al in juni open en de titels voor volwassenen zijn beschikbaar vanaf juli. Er zijn dit jaar nog meer titels te downloaden, zestig in totaal, en er zijn handige leeftijdsca tegorieën voor kinderen aan gekoppeld. De app is gratis te downloaden op een tablet of smartphone via de App Store of Google Play Store. Na het downloaden is voor het lezen van de e-books geen inter netverbinding meer nodig. www.vakantiebieb.nl MIDDELBURG - Elke zondag en woensdagmiddag vanaf 14.00 uur en elke donderdag avond vanaf 19.00 uur zijn (aspirant-) jeu de boulers wel kom. De deuren van Jeu de Boules Club (CJBM) Middel burg met 31 buitenbanen en 20 binnenbanen, staan gast vrij open voor iedereen. Heeft u geen eigen jeu de boules ballen, dan kunnen deze gra tis geleend worden. Boven dien krijgt u ter kennismaking bij de eerste keer een stem pelkaart waarop u vijf keer gratis kunt spelen. Meer we ten? Ga naar www.cjbm.nl. AAGTEKERKE - Zaterdag 11 juni is op het Dorpsplein in Bij Jeu de Boules Club Middelburg is iedereen welkom om een keertje mee te spelen. FOTO: PR Aagtekerke een rommelmarkt/ actiedag van 9.00 tot 15.00 uur. Er is verkoop van hand werken, tweedehands artike len en streekproducten. De kerk is open voor bezichtiging en er zijn activiteiten voor kin deren zoals poriyrijden en spelletjes.' Ook zijn er work shops en draait diverse malen het rad van avontuur. In de middag staat, na de "trekking van de verloting, een optre den van Zeeuwse Sien ge pland. naast stond er een tour op het programma. Het uitje werd aangeboden door de markt kooplieden van Middelburg die dit hebben bekostigd uit hun redamepot. Ook moch ten de deelnemers een good- Jebaj* in ontvangst nemen met versnaperingen en kor tingsbonnen. MIDDELBURG - Zaterdag 4 juni vertrok s'morgens vroeg weer een dubbeldekker van de AMZ vol met prijswinnaars van de bonnenaktie van de Weekmarkt Middelburg rich ting Den Haag. Uiteraard werd daar de markt bezocht, daar- KOUDEKERKE - Scouting ver eniging De Valkeniers uit Kou- dekerke wil stemmen werven voor de wedstrijd van het Zo- neffect. Hiermee kan de scou- tingvereniging tien zonnepa nelen winnen. De Valkeniers hebben tot 10 juni de tijd om stemmen te winnen. Stem men kan via: www.hetzoneffect.nl/ OLMENHOF - Te huur voor onbepaalde tijd - In opdracht van Woongoed Middelburg bieden wij ruime huurappartementen met o.a. twee slaapkamers en een royale woonkamer aan welke zeer geschikt zijn voor senioren. Op dit moment hebben wij 1 appartement beschikbaar, met een woonoppervlak van circa 100 m2 en twee slaapkamers, op de eerste verdieping met balkon. Op de begane grond is een privé berging. Op korte afstand van de binnenstad vari Mid delburg met alle faciliteiten. De vloerbedek king, gordijnen, wandkast etc. zijn ter over name. Vereisten om te kunnen huren zijn: een'vast dienstverband/vaste inkomsten van bruto minimaal 4x de maandhuur een minimum leeftijd van 55 jaar Huurprijs: 908,- p.m. De bijkomende servicekosten bedragen ca. 43,- per maand. Oplevering kan snel. Neem contact met ons op voor de overige voorwaarden. Schulting Partners, makelaars-taxateurs o.z. Londensekaai 39 FÜJ 4331 JH Middelburg ÏJ.Ï TELEFOON Tel. 0118-616617 info@schulting-partners.nl www.schulting-partners.nl

de Faam | 2016 | | pagina 20