Dertig jaar Primera wordt met de klanten gevierd MIDDELBURG Te huur voor onbepaalde tijd middelburg Kijk voor meer spelletjes op weekkrant.nl/speelplezier ProCamp voetbalkampen Win het album lOOxZomer 2016 of Nick Simon Live in Paradiso CD/DVD PIXAR Voorwaarden om te kunnen huren zijn: Bij voorkeur minimum leeftijd van 55 Een vast dienstverband/inkomen van bruto 4 keer de maandhuur Oplevering kan snel. Neemt u contact met ons op voor meer informatie. Buitenruststraat 235 Middelburg Tel. 0118-691700 33 WOENSDAG 1 JUNI 2016 MIDDELBURG - Primera Bur ger bestaat 30 jaar en Anthony en Els Burger, eigenaren, vie ren dat samen met hun klan ten met een grote stempelac- tie met als hoofdprijs een fiets. Gedurende heel de maand juni 2016 krijgen klan ten een stempel voor iedere bestede vijf euro in het hele assortiment, met uitzonde ring van boeken. "Drie stempels is een volle kaart. Die gaan in een verza melbak en daaruit worden de eerste week van juli ëi prijs winnaars getrokken. De hoofdprijs is een heren- of damesfiets uit Rens Petiet Tweewielers Middelburg, der tig tweede prijzen van Marti nez chocolaterie en dertig derde prijzen van vijf euro Pri mera cadeaukaarten" aldus Anthony. In 1986 begon Anthony Bur ger Tabaksspeciaalzaak aan de overkant van de straat en zijn vader zat met Chocolaterie Burger in Anthony's huidige pand. "Ik startte met wenskaarten, lotto, tabaksartikelen en later postzegels en Staatsloten er bij. Tegenwoordig bieden wij een heel breed pakket met dagbladen, tijdschriften, kansspelen, Hollandse- en Zeeuwse souvenirs. Wij zijn een volledig postkantoor zoals het publiek dat gewend is. Je kunt hier terecht voor kente kens, posthandelingen, aan getekende post, het versturen van pakketten." Primera Burger, Korte Delft 6, Middelburg, 0118-633574 www.primera.nl fcb: Primera Anthony Burger VOLOP GENIETEN OP VOETBALKAMP! In de lange zomervakantie iets leuks bedenken voor uw kind. Waar hij/zij ontzettend van geniet, energie in kwijt kan en waar u als ouder een veilig gevoel aan over houdt? Kies dan een week ProCamp. Dat staat al bijna tien jaar garant voor bijzon der leuke voetbalweken voor kinderen van 7 tot 16 jaar. Met en zonder overnach ting. Vertrouwd en veilig. Veel uitdaging en plezier Alles wordt in het werk ge steld om de spelers beter te maken. Goede materialen, topjeugdtrainers (o.a. BVO), en een uitgekiend trainings programma. Ook wordeji er ook profvoetballers uitgeno digd. Het genieten zit hem ook in de goede begeleiding, lekker eten, plezier en ani matie. Ze maken echt de week van hun leven mee. Slapen in kasteel.... Meemaken wat de Oranje- spelers meemaken? Kom dan ProCamp Hoenderloo. Of kom naar het voetbal sprookje in het ProCamp kasteel. Een ontvangst als een vorst maar voetballen blijft de hoofdzaak. Hij/zij slaapt, traint, eet en geniet van een geweldige vakantie week. Ook heeft ProCamp kampen waarbij uw kind thuis slaapt. Net zo uniek. Overal in Nederland Elke speler, van elke club, kan zich inschrijven. Er zijn kampen in juli en augustus in heel Nederland. Voor ou ders is dit ook de perfecte sportieve opvang in de va kantie. Alle informatie vindt u op www.procamp.nl Ontvang een minibal Lezers die zich voor 10 juni inschrijven op www. Procamp.nl ontvangen een minibal mits zij de code 'Persgroepbal' invullen bij de inschrijving. Primera Anthony Burger bestaat dertig jaar. TEKST EN FOTO: Leon Janssens Huurprijs: Servicekosten: Wijk: Woonopp: 850,- per maand circa 43,- per maand De Griffioen 102 m2 Begane grond appartement met zonneterras op het zuidwesten, ruime woonkamer, open keuken en 2 slaapkamers. - - - tm.mé?- Appartement op de 2e verdieping met balkon. Woonkamer met half open keuken en 2 slaapkamers. Olmenhof 12 Oranjelaan 41 Huurprijs: Servicekosten: Wijk: Woonopp: 843,- per maand circa 27,- per maand De Veerse Poort 96 m2 1SIMON Ga snel naar de KlIk&WIn op de site van je lokale krant Klik&Win Zo gaaf! 0.a voetballen en

de Faam | 2016 | | pagina 33