@NDERNEMER(g©©%® Balkenende vertelt over kansen en uitdagingen Zeven tips: Zo doe je effectief zaken op Linkedin Harinkje happen School en bedrijfsleven Ambitieuze vrouwen 27 WC ■berswalóR Slechts een dag nadat de commissie structuurversterking en werkgelegenheid Zeeland, de zogeheten Commissie Balke nende, haar rapport in Den Haag heeft gepresenteerd aan mi nister Henk Kamp van Economische Zaken, kunnen geïnteres seerde Zeeuwen alles over het rapport te weten komen. Onze voormalig minister-president, Jan Peter Balkenende, geeft op 3 juni inzicht in Rapport Zeeland Commissie Balkenende. De Zeeuwse Connectie houdt op vrijdag 3 juni een bijeen komst waarbij voormalig mi- nister-president Jan Peter Bal kenende hoogstpersoonlijk zal vertellen over het rapport en de kansen en uitdagingen voor Zeeland. Ook kunnen de aanwezigen vragen stellen en meediscussiëren. De geïnte- s resseerden moeten daarvoor wel naar Amsterdam. Daar vindt namelijk de bijeenkomst plaats, in de chique Koninklijke Industrieele Groote Club, mid den op de Dam. Balkenende is voorzitter van de commissie die onafhanke lijk onderzoek doet naar mo gelijkheden om de economi sche structuur en werkgelegenheid in Zeeland te versterken. Hij zal tijdens de bijeenkomst meer vertellen over de bevindingen en advie zen, maar er zal uiteraard ook worden stilgestaan bij zijn Zeeuwse roots. Stichting De Zeeuwse Connec tie, een netwerk voor Zeeu wen binnen en buiten Zeel and, organiseert regelmatig Jan Peter Balkenende is voorzitter van de commissie structuurversterking en werkgelegenheid Zeeland. De commissie bestaat verder uit prof. dr. Louise Gun ning-Schepers, mr. Jan te Veldhuis, prof. dr. Henk Vol- berda en dr. Hans Wijers. De Zeeuwse Connectie houdt op vrijdag3 juni een bijeenkomst waarbij voormalig minister-president J0' Peter Balkenende vertelt over de kansen en uitdagingen voor Zeeland. FOTO: DEN NIS RIJSBERGEN bijeenkomsten en borrels om Zeeuwen samen te brengen. Zowel in de Randstad als in Zeeland. Ook dit keer is er tij dens de aansluitende borrel ruim gelegenheid om contact te leggen met andere Zeeu wen in Amsterdam. Programma De bijeenkomst begint om .00 uur met een ontvangst. Om 19.00 uur begint het pro gramma, waarbij er ook gele genheid is tot het stellen van vragen. Het programma in de Industrieele Groote Club is rond 20.45 uur afgelopen, maar dan hoeven de aanwezi gen nog niet naar huis, want de avond wordt voortgezet met een after-party bij Société Wunderbar aan de Enge Ka pelsteeg 3 in Amsterdam. De bijeenkomst en borrel zijn toegankelijk voor alle Zeeu wen en belangstellenden, maar vanwege het beperkte aantal plaatsen krijgen leden van De Zeeuwse Connectie voorrang. De Zeeuwse Con nectie is een snelgroeiend netwerk van achtduizend Zeeuwen, binnen en buiten Zeeland, dat Zeeuwen met el kaar wil verbinden. Naast het organiseren van borrels en bij eenkomsten in de Randstad en Zeeland, zijn zij actief op Facebook en Linkedin, Eens per jaar wordt er een bij eenkomst georganiseerd in Zeeland, om Zeeuwen die de provincie hebben verlaten weer eens terug te laten ko men en om boomerang-Zeeu wen, import-Zeeuwen en alle anderen die Zeeland een warm hart toe dragen op een gezellige manier samen te brengen. Tijdens deze bijeen komst wordt ook de Zeeuwse PioniersPrijs uitgereikt. Aanmelden via www. zeeuwseconnectie.nl Linkedin is een het zakelijke sociaal netwerk dat in Neder land al meer dan 6 miljoen leden heeft en wereldwijd 400 1 miljoen.Slimme inzet van Linkedin kan er dan ook voor zor gen dat u als ondernemer meer omzet maakt. Maar wat moet u dan precies doen en hoe? Hieronder beschrijven we zeven stappen om effectief zaken te doen op Linkedin zodat uw omzet eventueel kan stijgen. 1. Zet Linkedin uit Uit? Hoe ga je dan ooit aan klanten komen, zul je den ken. Het is belangrijk om eer ste te bedenken wat je wilt bereiken. Probeer voör jezelf helder te maken in welke branche je wilt werken en in welke regio. Zodra je dit weet, kun je op zoek gaan naar je klanten. 2. Kies je doelgroep Bepaal met wat voor bedrij ven en welke mensen je in contact wil komen? Anders probeer je te veel klanten aan jete binden en dat maakt het onoverzichtelijk. Besluit dus welke functies de mensen, met wie je contact wil leg gen, moeten hebben. 3. Zoeken op Linkedin Handig om te weten is datje op Lfnkëdln kunt zoeken óp functie. Je hebt dus niet altijd een voor- en achternaam no dig. 4. Bekijk profielen Voordat je besluit koffie te gaan drinken met een moge lijke klant moet je weten of dit een persoon is waar je tijd in wilt investeren. Bekijk daarom eerst zijn of haar profiel. Let er wel op dat de persoon in kwestie kan zien datje op zijn of haar profiel pagina bent geweest. Wil je dit niet? Zet deze optie dan uit op de privacy settings pagina. 5. Kom in contact Bij een tweedelijns connectie is er een tussenpersoon aan wezig. Deze tussenpersoon heeft een connectie met bei de. Het is een idee om die tussenpersoon te vragen naar waardevolle informatie of te vragen om je voor te stellen aan de andere connectie. 6. Contactverzoek sturen Ben je voorgesteld? Stuur dan een contactverzoek. Als je dit verzoek eerder stuurt, kan het zijn dat de persoon niet weet wie je bent en het verzoek afwijst. 7. Houd je pagina up-to-date Het is belangrijk dat je jouw Voor uw gemak staan wij vanaf het komende weekend ook op zondag voor u klaar. Met alle service die u van ons gewend bent. connecties blijft interesseren met relevante updates.' Meer handige tips zijn dagelijks te lezen op www. deondernemer.nl ZAKELIJKE BERICHTEN VEERE - Woensdag 15 juni organiseert serviceclub 51 Walcheren in samenwer king met de Werf voor de 4e keer de jaarlijkse ha ringparty Veere. De haring party is een niet te missen evenement voor heel Wal cheren en Noord-Beveland om zakelijke en/of privé contacten aan te halen. Al lemaal onder het genot van de eerste Hollandse Nieuwe en een goed glas wijn. De haringparty Veere is een mooie gelegenheid om uw bestaande contac ten te onderhouden en nieuwe contacten te ma ken, dit alles in een onge dwongen ambiance bij de Werf in Veere. Het event is laagdrempelig, dus voor iedereen toegankelijk. Tij dens de avond is er live en tertainment 'Fiesta Tropi cal' met een optreden van Jody Bernal. VLiSSINGEN - Op vrijdag middag 3 juni tussen 13.00 en 17.00 uur vindt het aller eerste Meet 2 Learn evene ment van Scalda plaatst bij DOK 41 in Vlissingen. Het evenement is georgani seerd om werk-leer-be- drijven van het vmbo en mbo én het bedrijfsleven uit Zeeland bij elkaar te brengen. De dag staat in het teken van kennisma ken met en het inspireren van elkaar. Studenten van het werk-leer-bedrijf Inr ceptio van Scalda hebben het evenement georgani seerd. Tijdens dit gratis toegankelijke evenement worden de leerlingen, stu denten en begeleiders door verschillende onder nemers voorgelicht over de valkuilen en kansen van het ondernemerschap. Daarnaast is er ruimte om kennis te maken. Leer-werk-bedrijven van uit onder andere de rich tingen ICT, Zorg, Welzijn en Economie zijn aanwezig tijdens het evenement. ZEELAND - Met meer dan 1000 leden, een power event, een magazine in wording .en open podia gaan de powervrouwen verder. Er komt een web shop, waarin de power vrouwen de mogelijkheid krijgen om hun producten en diensten aan te bieden, promotie en verkeer naar de website worden gere geld door een media bu reau. Het eerste power event is op 1 juli in Coffee- bar Shine te Goes. Paa; Openlr

de Faam | 2016 | | pagina 26