zeeland mmi Muziek en theater 23,50 Middelburg Vólkoren Forever Amy' met Amy's oorspronkelijke band ■■■Hnnnn Kunstbende met het festival Eindenlanders Alles eten, altijd lachen: leuker leven! Een nieuwe tand of kies ook voor u de oplossing! kroomop implantaat.nl Arosa Trio in Grote Kerk 10 WOENSDAG 1 JUNI 2016 11 WO Restaurant, Paviljoen "De Meerkoet" MAANDMENU Zalmtartaartie Tortellini Grootmoeders soep of Tomatenbouillon Gebakken Vistrio of Kipfilet Piri Piri Vanille-ijs met boerenjongens of Panna cotta met bosvruchten 7 dagen geopend. De keuken is geopend van 11.00 tot 20.00 uur. Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk T: 0113-586035 9t/m0juni 2016! info en tickets www.zeelandiazz.nl f Restaurant "La Bonne Auberge' Biggekerksestraat 3 Koudekerke Tel.0118 - 55 I5 26 ZOMERMENU JUNI Salade met gerookte paling op twee manieren, koud met appel en warm met kervelboter of Salade met gerookte eendfilet, chutney en bramensaus Klein kopje soep Zeeuws yispannetje met zalm, kabeljauw en beurre blanc of Gegrilde ribeye-steak met pepersaus Aardbeien "Romanoff", vanille-ijs en bramenslagroom Wij serveren nog steeds ons 4-gangen verrassingsmenu (keuze vis of vlees) voor de prijs van 19,95. Dit geldt de hele week m.u.v. de zaterdag. Ook kunt u kiezen uit onze uitgebreide a la carte kaart. Op vrijdag 17 en zondag 19 juni kunt u reserveren voor de thema-avond etagere (zie www.labonneauberge.nl) V vertrouwd via uw eigen tandarts V scherpe tarieven door samenwerking V Nederlandse kwaliteitsproducten^ Een kro.on op een implantaat nu vanaf €1399,- Noana.al v.a. 1900,- Ga nu naar de website of uw tandarts en vraag om een nieuwe tand of kies met Dyna Helix Implantaten! info@kroonopimplantaat.nl 0164-2710 76 MIDDELBURG - Een zangfestijn voor jong en nnrl waarin niks mnPt Pn alle. kan In het historische hart van Middelburg treden koren en ensembles op uit de regio en ver daarbui ten. Koren in allerlei genres: klassieke koren en pópkoren, meezingkoren en kleine en sembles, gospelkoren en Shanty-koren. Deze koren zorgen voor een ongekend feestelijke sfeer. Op ongeveer dertig locaties in de oude binnenstad (herkenbaar aan de Beach vlag gen) verzorgen zij optredens. Hart van het festival is het Abdijplein, waar op zaterdag orri 19.30 uur en op zondag omstreeks 17.00 uur de gezamenlijke afsluiting plaatsvindt. Op iedere locatie liggen programma's gereed, maar informatie en een gratis app zijn te vin den op www.middelburgvolkoren.nl. Cen trum Middelburg, zaterdag 4 en zondag 5 juni, aanvang 12.00 uur. WISSENKERKE - Na het suc ces van de Kunstbende pro ductie 'Pension De N8' vorig jaar gaat de Kunstbende Zeel and in samenwerking met Het Bedrijf v/h van Rob Maaskant met een aantal winnaars van de Zeeuwse voorrondes 3 da gen werken aan de nieuwe Kunstbende productie 'Einde- landers'. Zij gaan dat doen op locatie tijdens het Eeffestival in Wissenkerke met work shops en begeleiding van In geborg Cneut en Onno van Tongeren (muziekgroep Yuta- ka), Femke Gerestein (verbeel ding) en Rob Maaskant (thea ter en regie). Eindelanders is een verrassende theatrale wandeling waarin de finalis ten van de Zeeuwse Kunst bende op zoek gaan naar de waarheid achter de 'EEF': de 'Eindeloos Eiland Fabel'. Is het wel waar wat er daar allemaal in het bos gefluisterd wordt? De wandeling van deze fanta sievolle locatieproductie met muziek, dans, theater, perfor mance en verbeelding start bij het Kunstbende kampement. Aanvang wandeling: zaterdag 4juni 16.00.en 20.00 uur; zon dag 5 juni 16.00 uur. 1 www.eeffestival.nl VEERE - Frederieke Saeijs (viool), Maja Bogdanovic (cello) en Nino Gvetadze (piano) spelen werk van Mendelssohn, Beethoven en Brahms. Jong aanstor mend talent is een om schrijving, die opgaat voor dit trio en voor de indivi duele musici. Zij hebben de laatste jaren hun stem pel gedrukt op zowel het Nederlandse muziekleven als over de grenzen. Ze wa ren prijswinnaar op het Prinses Christina Concours. Grote Kerk Veere, zondag 5 juni 15.30 uur. muziekpodi- umzeeland.nl Een memorabele show, die de extravagante artieste op bijzondere wijze laat zien. FOTO: PR VUSSINGEN - In het kader van een Nederlandse tournee komt 'Forever Amy' met Amy's oorspronkelijke band op 13 September naar CCXL Theater in Vlissingen. 'Forever Amy' is een overweldigende reis door de muziek en de live-optre dens van Amy Winehouse. Een memorabele show, die de extravagante artieste zo na tuurgetrouw vertolkt dat je gelooft dat Amy zelf op 'het podium staat, als stralend middelpunt van haar band. Dat is de verdienste van het Siciliaanse jazz- en soulwon- der Alba Plano. Zij wordt be geleid door Amy's oorspron kelijke bandleden die de jazzdiva het beste kenden en die met deze show haar mu zikale nalatenschap levend willen houden. Musical direc tor en bassist Dale Davis, key boardspeler Xantone Blacq, gitarist Hawie Gondwe, drum mer Nathan Allen en saxofo nist en fluitist Jim Hunt, zijn stuk voor stuk door de wol geverfde topmusici die met Amy Winehouse de wereldtop van de popmuziek bereikten. Alba PlarTo is in deze formatie als leadzangeres helemaal in haar element. Amy Wine house was de grote inspiratie voor haar muzikale carrière en dat blijkt uit de authentieke en respectvolle wijze waarop zij de topsongs van de jazz- en souldiva laat herleven. Voorverkoop: www.ccxl.nl TONZON.NL Met terugwerkende kracht?!

de Faam | 2016 | | pagina 10