DIJKWEL DIJKWEL Goed onderhoud verlengt de levensduur van je cabriokap Officieel Renault Erkend Reparateur voor Walcheren Uw multi merken specialist Auto Shopping Centre Auto Shopping Centre voor onderhoud en reparatie aan elk merk bent u bij ons welkom www.renaultspecialistzeeland.nl www.autodijkwel.nl ingang werkplaats Alle merken welkom! onderhoud - reparatie Een auto leasen? Sowieso zal de kap van een cabriolet die in de winter maanden binnen bivakkeert langer mee gaan. De stof is ge voelig voor weerinvloeden en zonlicht. Staat de auto gedu rende de koude maanden bin nen, dan zal de kap hooguit stoffig worden. Dan is het slechts zaak om voor het weer in gebruik ne men de kap met een borsteltje te stofzuigen. Het resultaat is direct zichtbaar. Netjes gespannen Wordt de auto niet gebruikt, sluit dan altijd de kap. In neer geklapte toestand slijt een kap veel meer dan dat deze netjes in gespannen toestand staat. Tegenwoordig hebben cabrio's veelal een glazen achterruit, oudere modellen beschikken nog over een kunststof ruitje dat na enige jaren ondoorzich tig wordt. Dat komt ook deels door gebrek aan onderhoud. Deze ruitjes worden stoffig en vies en moeten dus net als de rest van de auto van binnen en RENAULT Passion for life Aan alles wat we als mensen gebruiken moet onderhoud worden gepleegd. Zo ook aan een kap van een cabriolet. Bij oudere cabrio's zien we nogal eens scheuren in dé stof of het ruitje. Natuurlijk heeft een kap niet het eeuwige le ven, maar door goed onder houd kan dat leven wel veel langer duren. In opengeklapte toestand slijt een kap van een cabrio veel meer dan dat deze netjes in gespannen toestand staat. FOTO: pr buiten met regelmaat worden schoongemaakt. Gewoon met een lauwwarm sopje en een zachte doek. Poetsmiddel Mocht de doorzichtigheid ach teruit gaan, dan bestaat er een oud middeltje om dat proces te keren. De plastic ruit kan namelijk gewoon aan beide kanten met Commandant poetsmiddel worden gerei nigd. De ruit is daarna weer keurig doorzichtig en voldoen de soepel. Groene aanslag Verder is het zaak tijdens het seizoen eventuele groene aanslag zo snel mogelijk te verwijderen. Ook is het raad zaam de kap in het voorjaar met een speciaal middel te behandelen. Daarmee wordt de stof niet alleen gereinigd, maar wordt deze ook opnieuw water- en vuilafstotend ge maakt. Dit is bij de garage of automaterialenzaak te koop. Bevrijdend Het gevoel van de wind in de haren werkt bevrijdend voor de cabriorijder. Maar voor wie lange afstanden met de kap naar beneden gaat afleggen, werkt een windstop sterk comfbrtverhogend. Volgens de wetten van de aë rodynamica maakt de rijwind, die langs de voorruit naar ach teren wordt gestuwd, daarna een draaiende beweging. Bij een gesloten auto heeft niemand daar last van, maar bij een cabriolet komt de rij wind met hoge snelheid pre cies in de nek van de inzitten den terug. Autobedrijf van Hoepen is een universeel autobedrijf waar u terecht kunt voor reparatie en onderhoud aan alle bekende automerken. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in Volvo. U bent altijd welkom in onze werkplaats, ons team helpt u graag! Bij het uitbrengen van uw stem maakt u natuurlijk kans op een reischeque van 500,-1 www.autobedrijfvanhetiaar.nl/beoordeel/10444700 Like ons-op Facebook en maak kans op een GRATIS aircocheck twv 110,- INTERLEASE RENT 0N7F DRIVF? run ONZE DRIVE? DAT BENT Ui Fagotweg 2F I 4337 RC Middelburg I Tel 0118 - 63 54 74 SERVICE www.autobedrijfvanhoepen.nl I www.volvospecialistwalcheren.nl PARTNER Marie Curieweg 3, 4389 WB Oost-Souburg (Vlissingen) Marie Curieweg 3, 4389 WB Oost-Souburg (Vlissingen)

de Faam | 2016 | | pagina 35