Fantastische resultaten dankzij de originele TFMethode van Patricia O'Halloran Tatricia O'HiaCCoran Gediplomeerd Afslank- en voedingsdeskundige A. Peeck (45 jr) uit Middelburg, gestart in februari 2015 met 118 kg. Dankzij haar enorme doorzettingsvermogen is zij inmiddels 36 kg afgevallen en werkt iedere week nog hard aan haar streefgewicht! De Thermo Fysische Methode van gediplomeerd afslank- en voedingsdeskundige Patricia O'Halloran is uniek in Zeeland. Patricia is de enige in Zeeland met het vakdiploma van de Zwitserse TFMethode en heeft als enige in Zeeland het originele gecertificeerde diploma. Alle andere afslankstudio's onder de naam TFM zijn een amateuristisch gekopieërde versie met infrarood, en behoren niet tot de originele Zwitserse TFMethode. Martine Blansjaar (28 jr) uit Middelburg, eerder verschenen vanwege haar fantastische resultaten. Martine is inmiddels 42 kg afgevallen en enorm trots op haar figuur! Door haar kleinschalige en persoonlijke aanpak krijgen alle cliënten de aandacht waar zij rechtop hebben, een trainingsschema die speciaal op de fysieke conditie van de klant aangepast is en een bijpassend voedingsadvies. Met ruim 30 jaar ervaring coacht ze cliënten om verantwoord gewicht te verliezen en hun voedingspatroon aan te passen. Met behulp van de originele TFMethode en het gerichte voedingsadvies kunnen haar cliënten in één maand minimaal vijf kilo afvallen. Bij Patricia O'Halloran behalen de cliënten altijd hun doelen. Jeffrey van Sluis (23jr) uit Nieuw en Sint Joosland, gestart in september 2014 met 90,5 kg. Na ruim 17 kg afgevallen te zijn, voelt Jeffrey zich fitter dan ooit! De kern van de TFMethode bestaat uit bewegingstherapie in een doorzichtige cabine die tot ongeveer 38 graden Celsius wordt verwarmd d.m.v. speciale warmtekachels. Doordat alle spiergroepen liggend in de verwarmde cabine worden getraind is er geen sprake van overbelasting. De warmte in de cabines voorkomt spierpijn en versnelt het vetverbrandingsproces. Mensen die last hebben van o.a. gewrichtsklachten, reuma, artrose, artritis of het chronische pijnsyndroom fibromyalgie kunnen extra gebaat zijn bij deze speciale warmtekachels en krijgen onder begeleiding een speciaal op maat samengesteld sportprogramma door Patricia O'Halloran. Neem geen risico's met uw gezondheid en kies voor professionele begeleiding van dé TFM deskundige. Jimmy Wouters (32jr) uit Middelburg, gestart in januari 2015 met 86 kg. Jimmy's wens: Weer strak in 't pak voor zijn bruiloft in september. Dat is met een gewichtsverlies van ruim 19 kg nu een feit! Kurt Stassen (41jr) uit Middelburg, gestart in januari 2015 met 101 kg. Binnen 6 maanden heeft Kurt ruim 17 kg verloren en voelt zich fit gezond! Voor meer informatie kunt u terecht op www.patriciaohalloran.nl of telefonisch contact opnemen via 0118-638777 Praktijk adres: Grote Sternstraat 84, Middelburg

de Faam | 2016 | | pagina 31