Zeelandtheaters.nl f Viggo, Peter, Joep en Eddie in Schouwburg Middelburg fr^iyphoon in het theater Wordt Pinokkio ooit Sara Kroos een braaf jongetje? uuMjAj.tamMcdjfc.nl BENT U ERNSTIG SLECHTHOREND? 13 WOENSDAG 25 MEI 2016 NUHR, zoterdag 1 oktober 20.00 uur Schouwburg Middelburg, www.zeelandtheaters.nl Veilinghuis Korendijk Verzamelaarsveiling 28 mei 10.00 uur F Dependance van het Zeeuws Veilinghuis cataloeUS: WWW.Veilinehuiskorendiik.nl catalogus: www.veilinghuiskorendijk.nl MIDDELBURG - Kijken er 4 miljoen mensen naar een agrarisch datingprogramma omdat het zo'n goed program ma is, of kijken er zoveel men sen omdat zoveel andere mensen ook kijken? Wordt een schrijver uitgenodigd bij een talkshow omdat hij een mooi boek schrijft, of wordt een boek mooi omdat het wordt besproken bij een talkshow? Wint een politicus de verkie zingen omdat hij een visie heeft, of omdat hij de beste oneliner heeft laten bedenken? Krijgt een film maar 2 sterren omdat het een matige film is, of is er misschien sprake van een matige recensent? Oordeel en gevolg zijn helemaal niet zo gemakkelijk uit elkaar te halen. We gaan altijd overal maar au tomatisch van uit, maar draai het eens om? Van koffiezetap paraat tot ziekenhuis, van ba sisschool tot restaurant, alles wordt beoordeeld. Gewikt en gewogen. Afgemaakt of gehy- pet. Tussenwegen zijn er niet. MIDDELBURG - De Efteling sprookjesmusical Pinokkio vertelt het bijzondere verhaal van een houten pop die tot leven wordt getoverd door een timmerman. Het gaat om Geppetto die in een pittoresk Italiaans dorpje woont waar iedereen elkaar nog groet. Ge ppetto timmert maanden aan een eigen pop, die hij Pinok kio noemt. Hij droomt er van dat het ooit zijn zoon zou kunnen worden. Op een dag verschijnt er een fee die Pi nokkio tot leven tovert. Einde lijk heeft hij een zoon! Geppe tto kan zijn geluk niet op. Nou ja, voor heel even dan, want al .snel blijkt Pinokkio een kvtajongen die het liefst op avontuur gaat, de gekste din gen wil meemaken en de hele wereld bij de neus neemt. Maar het allerliefst wil hij een echt jongetje zijn. Een ge woon, braaf jongetje. Zal zijn wens ooit uitkomen? De Efte ling sprookjesmusical Pinok kio is een vrolijke musical voor iedereen vanaf sjaar. Pinokkio is een van de verhalen waar mee we allemaal groot zijn geworden. Het is een ondeu gend verhaal met een mooie moraal. Zondag 9 oktober 14.00 en 16.00 uur Schouw burg Middelburg. MIDDELBURG - De hilari sche voorstelling 'Doorge fokt' gaat over de menselij ke weeffouten die wij allemaal herkennen. Sara stelt in deze voorstelling vast dat wij zijn doorgefokt als mens: iedereen heeft wel een afwijking. We zijn allemaal een beetje 'stuk' en daar kunnen we volgens Sara maar beter om lachen. Sara is genadeloos, scherp en ontwapenend. "In haar programma 'Doorgefokt' diept ze de fysieke en men tale imperfectie van haar medemens uit." (AD). Don derdag 13 oktober 20.00 uur Schouwburg Middelburg. MIDDELBURG - Een vloedgolf van Lobi (lief de) volgde Typhoon tijdens de zegetocht na het uitbrengen van zijn album Lobi da Basi (Liefde is de baas) waarvoor hij onder meer twee Edisons ontving. Hij was vaste gast bij DWDD en speelde met zijn 10-koppige band op Lowlands, Pinkpop en North Sea Jazz en liefst twee keer in een uitverkochte Heineken Music Hall. En natuurlijk tijdens Koningsdag! Nu keert hij terug naar de basis, een mo mentvan inspiratie. De setting wordt kleiner, de impact juist groter. Intiem en intens. Vrijdag 24 februari 2017,20.00 uur Schouwburg Middelburg, Kaartverkoop via www.zeelandtheaters.nl o.a. Wapens, postzegels, munten, zilver, streeksieraden, jaren '60 en speelgoed Kijkdagen: Donderdag 26 mei 10.00-21.00 Vrijdag 27 mei 10.00-18.00 Korendijk 28 I 4331 HP I Middelburg Tel. 0118-750429 www.veilinghuiskorendijk.nl De voorstelling 'Draai het eens om' werd met sterren en su perlatieven overladen door de theaterrecensenten. De groep vertelt dingen die door nie mand anders verteld worden. Volgens de wetten van NUHR uiteraard, waarin onzin ineens blijkt te kloppen. "Het is werke lijk groots wat NUHR heeft ge presteerd." (de Volkskrant Zaterdag i oktober 20.00 uur Schouwburg Middelburg Meer info op www.zeel- andtheaters.nl. Iédere zaterdag van 18.00 tot 22.00b voor 7,50 kunt u onbeperkt f gebruik maken 1 van het f,» drankenbuffet 'alleen per tafel mogelijk Voorgerechtenbuffet, hoofdgerecht aan tafel geserveerd, nagerechtenbuffet Met live muziek diner lunch brunch feesten en partijen lounge bar Als zelfs de zwaarste hoorapparaten u niet meer voldoende helpen om te kunnen horen en verstaan, dan kan cochleaire implantatie (Cl) de oplossing /lij 1 I K voor u zijn. Cl is een bewezen hulpmiddel en wordt in Nederland al 25 jaar toegepast bij ernstige slechthorendheid. Wilt u meer weten over Cl en andere mogelijkheden bij zware slechthorendheid, meld u aan voor de voorlichtingsavond op woensdag 1 juni van 19:00 tot 21:00 uur in Zevenbergen. Deelname is kosteloos. Aanmelding is noodzakelijk vanwege een beperkt aantal plaatsen. De locatie wordt bekendgemaakt na de aanmelding. De locatie is goed bereikbaar met openbaar vervoer en voorzien van ringleiding, schrijftolk, koffie en thee. U wordt te woord gestaan door een expert van Cochlear en ervarings deskundigen die een Cl dragen en vertellen over hun ervaringen en mogelijkheden met Cl. Naast het stellen van uw vragen, is er ook volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen met andere aanwezigen. U kunt voor aanmelding of vragen terecht bij Aida Tursic, Cochlear audiologie specialist telefoonnummer: 06 27 34 7187, mail: atursic@cochlear.coni. Deze bijeenkomst wordt mede mogelijk gemaakt doorZweers Hoortoestellen. rwfl oajmo. f ti^er.s Ut wewnw..Tóen ^itij- War Ut fizit uit. Geef mensen met epilepsie ZICHT OP GENEZING WEEKAANBIEDINGEN! Bretonse bollen per stuk Nu CO.95 Kip-krokantschnitzels 100 gram Nu C 1.29 Bij aankoop van 500 gram kippellng krijgt u gratis saus!!! Zomerrauwkostsalade 100 gram Nu 0.89 Schouderham uit eigen keuken 150 gram Nu f 179 Rundertong uit eigen keuken 100 gram Nu C 1.49 Snijworst uit eigen keuken 100 gram Nu C 1.59 Er Is weer Jonge graskaas, heerlijk zachtl Ook In W®)Jdel[|ner 35

de Faam | 2016 | | pagina 13