f f Wijziging ophalen huisvuil Gemeentelijke balies gesloten Wegwerkzaamheden in de Klarenbeek Commissievergaderingen in mei Rioolwerkzaamheden Nieuw- en Sint Joosland Gratis parkeren Het huisvuil van maandag 16 mei wordt wegens tweede pinksterdag twee dagen éérder opgehaald, op zaterdag 14 mei. Wij vragen u het huisvuil vóór 07.30 uur aan te bieden. U vindt de gewijzigde data ook op de afval- en papierkalender of op de website van de gemeente Middel burg: Inwoners Afval Ophaalda gen huisvuil. De gemeentelijke balies van het stadskantoor zijn gesloten op maandag 16 mei (tweede pinkster- Gemeente Middelburg start op 17 mei, in aansluiting op het woonrijp maken van de Anton de Komstraat, met de aanleg van een verkeersplateau op de kruising Anton de Komstraat/ Churchilllaan. De werkzaam heden nemen ongeveer twee weken in beslag. Doorgaand verkeer wordt omgeleid. Alle adressen aan de Churchilllaan zijn bereikbaar maar er moet, afhankelijk van de aanrijroute, mogelijk omgereden worden. Bestemmingsverkeer voor de Anton de Komstraat rijdt gedurende deze periode via de Gerrit van der Veenstraat. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Bellinkstraat 35: verbouwen woning (25-4). Gervinsland 47: aanbouw serre aan woonkamer (1-5). Loskade 45: wijzigen balkon (28-4) Noordweg 160: aanleg uitweg (2-5). Penninghoeksingel 31: rioolaan sluiting (26-4). Rotterdamsekaai 67: aanbrengen dakraam (29-4). Na het aanleggen van het plateau wordt op 30 mei gestart met de herinrichting van de Koos Vorrink- straat. De werkzaamheden worden in twee fasen uitgevoerd. De eerste fase betreft het deel vanaf de Gerrit van der Veenstraat tot halverwege de straat. De tweede fase betreft het deel van halver wege de straat tot de Churchill laan. Parkeren blijft gedurende deze perioden beperkt mogelijk. De werkzaamheden duren tot de zomervakantie. Als laatste wordt een verkeers plateau aangelegd op de kruising Koos Vorrinkstraat/Churchilllaan. Dit zal, zoals het er nu uitziet, Seisdam 14-16: vervangen kozij nen (21-4). Vlasmarkt 24: aanbrengen knik arm zonwering (29-4). Zilverenschorweg 1 Arnemuiden: bouw 1 recreatiewoningen (29-4). Informatie over deze aanvragen is ver krijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. De publicatie van de aan vragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsver gunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. Foto: Aart van Belzen direct na de zomervakantie plaats vinden of zoveel eerder als mogelijk. Tijdens de werkzaamheden houdt namens de gemeente Middelburg de heer C. Mouthaan toezicht op de werkzaamheden. Hij is te benaderen voor uitvoering gerela teerde vragen via telefoonnummer (0118) 67 53 91 of per mail, c.mouthaan@middelburg.nl. Voor alle overige vragen kun u contact opnemen met P. van Dijke, telefoonnummer (0118) 67 53 90 of per mail, p.van.dijke@middel- burg.nl. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevings vergunningen, hebben verleena (tussen haakjes staat de datum van verzending): Langstraat 75/Zuidwal 30 Voorafgaand aan de gemeenteraadsvergadering komen de raadscom missies bij elkaar. Een belangrijk deel van het raadswerk wordt hierin voorbereid. In deze commissies worden geen besluiten genomen. Daar is de raadsvergadering voor bedoeld. Die staat gepland voor maandag 23 mei. De commissievergaderingen beginnen om 19.30 uur in de raad zaal van het stadskantoor. De commissievergaderingen Maatschappelijke Zaken wordt gehouden op woensdag 11 mei. Op donderdag 12 mei vergadert de commissie Ruimte. De commissievergadering Algemeen Bestuur is op dinsdag 17 Inspraak Het eerste deel van een commissievergadering is gereserveerd voor burgers, ledereen kan op een agendapunt inspreken, maar ook zelf een onderwerp inbrengen. Wie wil inspreken krijgt daarvoor vijf minuten de tijd, maar moet dat wel 24 uur voor de vergadering laten weten aan de commissiegriffier. Dat zijn Ko Noordhoek, telefoon 67 54 82 en Ans de Nooijer, telefoon 67 54 81. De volledige agenda's van de commissievergaderingen zijn te bekijken op www.middelburg.nl. De stukken liggen vijf dagen voor de vergadering ook ter inzage in de hal van het stadskantoor. Donderdag 19 mei start aannemingsbedrijf J.D. Infra BV uit Meliskerke met riolerings- en bestratingswerkzaamheden in de Kerkstraat, Kerkplein en Achter de Kerk (gedeeltelijk). Het werk wordt in fases uitgevoerd. Op de planning kunt u lezen wanneer de aannemer waar aan het werk is. Ie fase: De Kerkstraat (vanaf 19 mei tot en met 15 juni); 2e fase: Het Kerkplein, vanaf la richting huisnummer 19 tot en met het plateau in Achter de Kerk (vanaf 13 juni tot en met 12 juli); Het plateau irr Achter de Kerk wordt weggehaald zodat verkeer van rechts voorrang heeft; 3e fase: Het Kerkplein tot de hoek bij de muziektent (vanaf 11 juli tot en met 22 juli); 4e fase: Kerkplein, vanaf de muziektent, parallel aan de Oude Rijksweg (vanaf 5 september tot en met 20 september); 5e fase: Achter de kerk tot de Oude Rijksweg (vanaf 19 september tot en met 29 september). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L.C. Priester. Het telefoonnummer is (0118) 67 52 26 of via l.priester@middelburg.nl. Hij is ook belast met het dagelijks toezicht. Op zondagen en nationaal erkende feestdagen is het gratis parkeren in Middelburg. Op maandag 16 mei (tweede pinksterdag) mag u gratis parkeren op straat en in de parkeergarages. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Arnemuiden: wijzigen/verbouwen woning en loods (2-5). Noordbolwerk: (kabel)werkzaam- heden (2-5). Noordbolwerk/Seissingel: (kabeljwerkzaamheden (2-5). Penninghoeksingel 31: rioolaan sluiting (aansluiting in Lambrechtstraat) (29-4). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieninaenrechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Vóór: het realiseren van een brouwerij/ proeflokaal. Locatie: Korte Geere 17. Nieuwe uiterste beslisdatum: 1 juli 2016. Voor: het vervangen van kozijnen en dakkapellen. Locatie: Scheldepoortstraat 13, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39 en 41 Nieuw- en Sint Joosland. Nieuwe uiterste beslisdatum: 21 juni 2016. Loca

de Faam | 2016 | | pagina 8