BIJ SSK... Nieuwe dierenarts voor niet spoedeisende zaken Mode en Lifestyle Event Happy Days I' ■gv mm Afspraak huurders Feest bij de Jachthaven 2e pinksterdag GEOPEND y -t Mm - Is»" Waarom een keuken bij SSK kopen: KEUKENSTUDIO 38 WOENSDAG 11 MEI 2016 Karin voor dieren is een die renarts voor gezonde dieren. Een betrouwbare en betaal bare dierenarts voor niet spoedeisende zaken. Achter Karin voor dieren staat Karin Siereveld, afgestudeerd in 1987 en met jarenlange erva ring als dierenarts gezel schapsdieren in N'oord-Hol- land. door Leon Janssens BIGGEKERKE - Sinds medio februari heeft Karin een prak tijk geopend in Biggekerke. "Voor gezonde gezelschaps dieren, een nieuwe formule. Dat is even wennen maar het begint voet aan de grond te krijgen", zegt Karin. "Omdat ik alleen gezonde dieren behan del, heb ik meer aandacht voor mens én dier. Zoals vac cinatie voor hond, kat, fret en konijn. Ook castratie, sterilisa tie en gebitsreiniging van een gezonde kat, hond én fret. Zo kan bij een operatie het baas je er bij blijven tot het dier slaapt om het één tot twee uur later weer op te halen. Dat wordt erg gewaardeerd. Alles voor een vriendelijke prijs." Ook voor moderne vlooien- en wormmiddelen, verzor gingsproducten en (dieet) voer. Dieren kunnen bij Karin worden gechipt en dat is be langrijk. Het is een eenmalige uitgave en de eigenaar is bij het vinden van een vermist dier makkelijk terug te vinden. Behandeling op afspraak, thuisvisites mogelijk. Karin voor.dieren, Kerkplein 19, Big gekerke, 06 5191 0130, infor matie via www.karinvoordie- ren.nl en fcb: karin voor dieren. VLISSINGEN - Na het grote succes van vorig jaar van het Mode- en Lifestyle Event houden zo'n 22 ondernemers uit de Vlissingse binnenstad ditjaar op zaterdag 2i mei van v 10.00 tot 17.00 uur de tweede editie van dit mode- en lifes tyle event dat zelfs nog groter en leuker wordt. Het thema dit jaar is Happy Days, met een Amerikaans tintje, en vindt plaats in de StJav cobskerk te Vlissingen. Hele gezin Het is een event voor het hele gezin met allerlei leuke activi teiten. Er worden drie mode shows gehouden, de eerste om 11.00 uur, dan om 13.00 uur en om 15.00 uur. Bij deze modeshows zijn er maar liefst zestien Vlissingse zaken die hun op de catwalk hun leuk ste en mooiste collecties laten, zien. De entree bedraagt 5 euro, kinderen tot en met 12 jaar gratis. Tijdens de pauze tussen de modeshows door zorgen kinderen van dans school Sessadance voor een leuk optreden. In de kerk staan diverse kraampjes waar allerhande leuke zaken te zien en te koop zijn. Voor de kinde ren is er speciale aandacht en de jeugd kan verschillende leuke dingen doen waaronder het zelf in elkaar knutselen van kleding. Chantal Dijkwel, woordvoer der van de organisatie: "Het wordt een dag vol met leuke en verrassende dingen voor het hele gezin waar je blij van wordt. Laat je verrassen en kom op zaterdag 21 mei naar Vlissingen. En het is allemaal in Amerikaanse sferen, van daar, Happy days it is!" Tekst en foto: Leon Janssens VLISSINGEN - i'escaut woonservice, Woonburg, Huurdersvereniging I'es caut, stichting Huurders- belangen Woonburg Wal cheren en de gemeente Vlissingen hebben afspra ken gemaakt over de uit voering van het volkshuis vestingsbeleid in Vlissingen. Deze afspraken zijn vastgelegd in het do cument Prestatieafspraken 2016-2019. De partijen on dertekenden maandag de overeenkomst. Met deze overeenkomst versterken de gemeente Vlissingen, de corporaties en de huur dersorganisaties hun sa menwerking en wordt uit voering gegeven aan de ambities zoals geformu leerd in het gemeentelijk beleid. ARNEMUIDEN - In het na jaar van 2015 is de Coöpe ratieve Jachthaven Oranje plaat (GO) eigenaar geworden van de jachtha ven in Arnemuiden. Na on derhandelingen met de gemeente werd de haven eigendom van de vereni ging. Bovendien bestaat de watersportvereniging 35 jaar. Op zondag 23 april bruiste de haven van de activiteiten. Karin Siereveld met een zojuist behandelde kat die op zijn baasje wacht. Foto: Leon Janssens Van 10.00 tot 16.00 uur Doorlopende kookdemo's! Speciale pinkster-jubileum-ACTIES! bij aanschaf Siemens studioLine-keukenapparatuur* Unieke eigen service Uitstekende garantie S Eigen montageafdeling Realistisch foto-ontwerp S Alles in één hand! S Uitsluitend topkwaliteit S Nederlands fabricaat Persoonlijk advies S Duidelijke informatie S Heldere afspraken S Korte lijnen Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein 'De Smokkelhoek' Tel. 0113 - 33 00 04 Openingstijden: "Maandag t/m donderdag 09.30 tot 17.30 uur Vrijdag 09.30 tot 21.00 uur (koopavond) Zaterdag 09.30 tot 16.00 uur i www.ssk-keukenstudio.nl

de Faam | 2016 | | pagina 38