De vernieuwde huis-aan-huiskrant Altijd in de buurt IHi Modem, strak, fris en herkenbaar. De nieuwe vormgeving en stijl van de huis-aan-huiskranten is inspirerend, amuserend, betrokken en voor en door de lezers. Altijd in de buurt! Ontdek uw nieuwe huis-aan-huiskrant met maandelijks terugkerende thema's In uw regio 100% auto 51% VAN DE LEZ OVER TOT ACTIE De Ondernemer Onroerend Goed Ons Eiland Adverteren in uw huis-aan-huiskrant betekent voor consumenten berichten, informatie, sport, puzzels en entertainment uit de directe omgeving. U als adverteerder m kunt hier op inspelen door te adverteren in een huis-aan-huiskrant, waarbij segmentatie zelfs tot op postcodeniveau verloopt! Dit sterke lokale karakter maakt De Faam, De Bevelander en Ons Eiland tot de perfecte etalage voor lokale ondernemers. Tel daarbij op dat 51% van de lezers overgaat tot actie naar aanleiding van een advertentie en uw Het gaat goed met de Nederlandse autobranche. Er zijn in de- afgelopen decennia nog nooit zoveel nieuwe auto's verkocht. De autokrant voorziet autoliefhebbers en geïnteresseerden van het laatste regionale autonieuws. Daarmee kunt u met uw boodschap nog meer aandacht krijgen binnen het ideale umfeld. Wist u dat nieuwe auto's en occassions binnen een straal van 50 kilometer worden verkocht? 100% auto verschijnt elke vierde week van de maand huis-aan-huiskrant is de perfecte manier om lokaal te adverteren. We laten "In uw regio" elke maand terugkomen in onze weekbladen De Faam, De Bevelander, Ons Eiland Schouwen- Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen. U krijgt hierdoor meer flexibiliteit in uw planning en zo kunt u een campagne starten in een herkenbaar umfeld voor uw klanten. Voor de lezer vormt "In uw regio" een herkenbare omgeving, waar de informatie van bedrijven in de regio is gebundeld. Vanaf juni altijd in de derde week van de maand Bovendien zitten de lezers in alle welstandsklassen en opleidingsniveaus, waardoor u altijd uw doelgroep weet te vinden. De huis-aan-huiskrant online U vindt de vernieuwde huis-aan-huiskrant ook online! Via onze websites blijft u continu op de hoogte van de laatste lokale berichten. www.de-faam.nl www.de-bevelander.nl www.onseiiandtholen.nl www.onseilandschouwen.nl www.onseilandgoeree.nl nU vindt de huis-aan-huiskrant ook op Facebook. De Ondernemer, het maandelijkse magazine bij de PZC, is hét platform dat ondernemers in staat stelt beter te ondernemen. Een platform met nadruk op relevante informatie, regionale betrokkenheid en onafhankelijkheid. In uw nieuwe huis-aan-huiskrant verschijnt maandelijks de Ondernemerpagina. Op deze pagina kunt u het laatste bericht over uw organisatie kwijt, of branche gerelateerde informatie. Kortom, het ideale platform voor en door de ondernemer. Vanaf juni altijd in de eerste week van de maand Nieuwbouwwoningen, huizen of eigen bedrijven, alles omtrent onroerend goed vindt u in de tweede week van de maand in de huis-aan-huiskrant. U als makelaar of woningverkoper krijgt de ideale plaats om uw huizen onder de aandacht te brengen in het juiste umfeld. Hiermee bereikt u niet alleen veel mensen, maar ook nog eens degenen die geïnteresseerd zijn in het onderwerp. Dit verhoogt het effect van uw boodschap. Vanaf juni maandelijks bij uw huis-aan-huiskrant

de Faam | 2016 | | pagina 36