Modeshow groot succes Sportdag nieuwe stijl op Souburg Secretaressedag op 19 april BEDRIJVIGHEI Nieuwe manier van onderhoud bij Profile Dansen met je baby bij de cursus Draag&Dans Paaldanseressen naar NK O www.de-faam.nl De Faam woensdag 13 april 2016 17 MIDDELBURG - De vestigin gen van Profile Car Tyre- service Zeeland in Goes en Middelburg introduceren vandaag een nieuw onder- houdsconcept op het gebied van onderhoud en repara ties. De Profile vestigingen in Goes en Middelburg be horen tot de eerste groep van Profile vestigingen in Nederland die de Pro's mo gen voeren. Om de steeds kritischer wordende consu ment tegemoet te komen, in troduceert Profile de Pro's: acht garanties op het gebied van transparantie, service en gemak. De uitgevoerde werkzaamheden worden in gevuld op een checklist en aangevuld met foto's van de vervangen of gerepareerde onderdelen. Oude onderde len worden bewaard. Vooraf krijgt de klant een duide lijke offerte. Hij kan kiezen tussen basis- of fabriekson- derhoud en krijgt op onder houd, reparatie en banden standaard een jaar garantie. In dat jaar krijgt hij gratis pechhulp, 24/7 in heel Euro pa. "De vestigingen die Pro's van Profile mogen voeren voldoen aan strenge eisen", Gerco Murre, van Profile Car lyreservice Zeeland. "We gebruiken technisch hoogwaardig gereedschap en houden het personeel met behulp van opleidingen op de hoogte van de laat ste ontwikkelingen op hun vakgebied." www.profile- zeeland.nl. VLISSINGEN - Gezellige live muziek en een prachtige modeshow; zo presenteerde Steketee Damesmode aan de Lange Zelke in Vlis- singen onlangs de nieuwe voorjaars- en zomermode. De modezaak die vorig jaar maar liefst het honderdjarig bestaan vierde, kan spreken van een ware traditie als het gaat om drukbezochte modeshows aan het begin van het seizoen. Vijf man nequins showden mooie zo mermode en badkleding in de zaak. De nieuwste trends werden getoond en merken als Zerres, Via Appia, NED, Erfo en Rossini kwamen bij het publiek voorbij. Dames die de zaak bezoeken, zul len verrast worden door de uitgebreide collectie met De modeshow bij Steketee Damesmode mocht weer op veel belangstelling rekenen. Foto: Pr veel kleur en printjes. De kleding is modern, stijlvol en fleurig. Bovendien is al les scherp geprijsd en van sublieme kwaliteit. O Steketee Damesmode, Lange Zelke 48, I/lissingen Profile Zeeland introduceert een nieuw onderhoudsconcept. Foto PR GOES - Het is bijna weer zover, Nationale Secreta ressedag, het moment dat leidinggevenden hun assi stentes in het zonnetje zet ten. Secretaresse by the Sea houdt haar jaarlijkse Secre taressedag op dinsdagmid dag 19 april. De locatie is dit jaar het Tropisch bos van het Omnium in Goes. Secre taresse by the Sea zorgt niet alleen voor een ontspan nende dag maar garandeert ook dat medewerkers met nieuwe kennis en kennis sen terugkeren op kantoor. Het programma bestaat uit onder andere een workshop 'Vergroot je invloed!' ver zorgd door Scarlett Kwek- keboom-Janse van Janse Janse. Naast de workshop 'Vergroot je invloed' heeft Secretaresse by the Sea een ontspannende activiteit en een goedgevulde goodie- bag klaar staan voor de se cretaresse of assistent(e). Secretaresse by the Sea is een samenwerking tussen Viavox uit Middelburg en Janse Janse uit Goes. Met deze samenwerking bunde len zij hun krachten en net werken om binnen Zeeland structurele ondersteuning te bieden voor ontwikkeling van ondersteunende func ties. Aanmelden via www. secretaressebythesea.nl of 0118-630180. Ondernemers in Machinefabriek Vervolg van pagina 3 De Jonge ziet bijvoorbeeld mogelijkheden als grote winkels, restaurants, een supermarkt, kantoren en woningen. Ook is het de be doeling dat een deel van het gebouw omgebouwd wordt tot parkeergarage. Volgens de wethouder ademt het im mens gebouw nog de sfeer uit van bedrijvigheid die daar plaatsvond in de hoog tijdagen van De Schelde. Het enorme pand telt 10.000 vierkante meter grondop- pervlakte met drie hallen en is 20 meter hoog. Dat biedt zoveel mogelijkheden, maar ondernemers kunnen met creatieve ambitieuze ideeën komen. Op 18 en 28 april zijn zij uitgenodigd om dit unieke pand te komen bezichtigen. Als niemand instapt, dreigt toch uitein delijk de slopershamer. Woonzorg in villa Rittenborgh MIDDELBURG - Op 15 augus tus 2016 opent Villa Ritten borgh haar deuren. Deze luxe zorgvilla biedt wonen, zorg en genieten op hoog ni veau in een bosachtige om geving met een grote tuin. Er is volledige zorg 24/7 be schikbaar in een bescherm de en sfeervolle omgeving. www.zeeuwswoongenot.nl. Bijna 780 leerlingen van vier Souburgse basisscholen doen vanaf woensdag 20 april mee aan de jaarlijks voor hen georganiseerde sport- en speldagen. Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, lokatie Bestevaer coördineert de dagen en zet daar 13 leerlingen Lichamelijke Opvoeding 2 voor in. door Conny den Heijer OOST-SOUBURG - Vijf jaar gele den werd de sportdag nieuwe stijl gelanceerd. In de loop der jaren is dit uitgegroeid tot een 3-daags evenement voor de basisschooljeugd, waarbij niet alleen aan sport wordt gedaan maar er ook spellen worden gespeeld. Alle kinderen van groep 3 tot en met 8 doen mee. Dit jaar werden weer verschil lende sportverenigingen uit de omgeving uitgenodigd om clinics te geven tijdens de sportdagen. Het is voor leerlingen de kans om eens kennis te maken met andere sporten dan zij gewend zijn, bijvoorbeeld korfbal, voet bal, basketbal, tafeltennis, judo, tennis en volleybal. Dit jaar is er een clinicjvan Dazzle DanceCenter en een bootcampclinic aan het De sportdag is uitgegroeid tot een 3-daags evenement. rijtje toegevoegd. Triatleet Remy Vasseur, die op zater dag 27 augustus in Middel burg de Top Triatlon Zee land wil houden, geeft een warmingup, looptrainingen en atletiekoefeningen. Van uit iedere basisschool zit er een docent in de Sportcom- missie Souburg. Deze onder linge samenwerking van de vier Souburgse scholen moet bijdragen aan de opzet om kinderen meer te laten soci aliseren met elkaar, meer te bewegen en enthousiast te maken voor welke vorm van sport dan ook. Maar het mes snijdt aan meerdere kanten: zo hopen de sportverenigin gen op nieuwe leden onder de kinderen. Examenvak Voor de CSW-leerlingen is het een uitgelezen kans om zich de spelbegeleiding ei gen te maken want dat is een van de examenvakken. Zij geven bij ieder spel uitleg over de spelregels en functi oneren als spelleiders. Ook studenten bewegingseduca tie van de Hogeschool Zee land zetten zich in: de acti viteit is een stage-opdracht. MIDDELBURG - Dans, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen denken ze bij Van Eijkeren. Daarom starten ze binnenkort met de cur sus Draag&Dans. Het bij je dragen van je baby of jonge peuter in een draagdoek is al enige jaren een hype on der jonge ouders. Echt dan sen met je kindje voor je of achter op je rug komt alleen in Engeland en Amerika voor en is kortgeleden voor het eerst in Nederland ge ïntroduceerd en door een mede door een filmpje van Omroep West uitgegroeid tot een enorme hype. In de cursus Draag&Dans komen diverse dansstijlen aan bod, zoals Ballroom, Latin, Salsa, Swing en zelfs Hip Hop. Uiteraard staat gezel ligheid centraal en kunnen ouders volop ervaringen met elkaar delen. Naast het bewegen wordt er voorlich ting en advies gegeven over het ergonomisch dragen van je kind. Draagconsulente Patricia Keser zal aanwe zig zijn voor de nodige tips en adviezen. Ook als je nog niet kunt knopen, kan zij je op weg helpen. Maandag 18 en dinsdag 19 april zijn de eerste workshop in de dans school. Ook als je zwanger bent en binnenkort wil gaan dragen, ben je welkom. De workshop is van 10.00 tot 11.00 uur en kost 7,50 euro. Aanmelden via info@vane- ijkeren.nl en www.vaneijke- ren.nl. Foto: Frits Roest Voor de leerlingen van De Burcht-Rietheim, De Twee master-Kameleon, Het Mo zaïek en Het Kompas is het gewoon feest. Vita Event, een van de spon soren, voorziet in een sur- vivalbaan en estafette- en frisbeemateriaalmateriaal. Albert Heijn XL sponsort door de leerlingen en hun be geleiders van appels te voor zien. Agrimarkt Vlissingen verzorgt een Koningslunch op het sportveld. De sport dagen worden gehouden op en rond de velden aan het Koopmansvoetpad. MIDDELBURG - Vier danse ressen van PoleGym Mid delburg hebben zich weten te plaatsen voor het Neder lands Kampioenschap in Den Bosch. Bij de senioren gaan Savannah Poppe en Marieke Maas om ae eer strijden. Savannah die nu voor het eerst bij de senioren uitkomt, werd vorig jaar bij de jeugd Nederlands kampi oen. Bij de jeugd heeft Kiria- na Verheije zich geplaatst en de jongste deelneemster is de 8-jarige Kyara die uitkomt in de categorie novice. Marieke is naast deelneemster ook trainster van alle meiden. "Je moet je weten te plaatsen door bij de beste tien van Nederland te komen. Deze voorselectie geschiedt door —het in sturen van een audi- tiefilmpjer Weken hebben we hier hard voor getraind, dus de vreugde was enorm toen we hoorden dat we alle vier door zijn naar de grote finale", aldus Marieke. Het ultieme doel is een plek op het WK in Londen.

de Faam | 2016 | | pagina 17