Uw kostbaarheden zijn goud waard! ra»" Hrieps is prachtig muziekfestival Lm goudwisselkantoor 0 O 0 O www.goudwisselkantoor.nl 3 www.de-faam.nl De paam WOensdag 6 april 2016 25 Koffie en thee bij 'De Hope' MIDDELBURG - Donderdag 7 april gaat de Koffie en Thee-specialiteitenwinkel 'De Hope' open in Middel burg. De Hope biedt een assortiment aan "met zorg uitgekozen vers gebrande koffie, kwaliteitstheeën en (h)eerlijke chocolade. Daarnaast zijn er verschil lende serviezen van onder andere Wrendale, Hario en Clayre Eef en andere kof fie of thee cadeau-artikelen. Tijdens de opening is er ge legenheid kennis te maken met verschillende smaken aroma's. De Hope is geopend op dinsdag, donderdag, vrij dag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. O De Hope, Kinderdijk 40 Middelburg Johan van Oers over dementie NIEUWDORP - Johan van Oers, deskundige op het vlak van dementie en zelf zoon van een moeder met Alzheimer vertelt over wat hij ziet en meemaakt. De heer Van Oers is oprichter van het dementiecafé in Antwerpen en schrijver van diverse boe ken en gedichten. Hij is een veelgevraagd spreker over dementie. In zijn voordracht combineert hij wetenschap pelijke informatie, anekdo tes en literatuur. De lezing is vrijdag 12 april om 14.00 uur bij Restaurant Landlust in Nieuwdorp. Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Houd jij van een stevig feestje? Ben je niet vies van stevige Rock en feestmuziek? Ga jij uitje dak wanneer Surrender op het podium staat? Dan houd je van Hrieps. Dit Zeeuwse muziekevenement wordt gehouden op zaterdag 30 april. door Rochel van Westen GRIJPSKERKE - Hrieps be- gon ooit met v één tent, één podium en één bar. Er kwamen zo'n duizend be zoekers op af, enkele bands speelden stevige muziek, er werd een biertje gedronken en nog eentje en misschien zelfs een derde of een vier de. De stemming zat er lek ker in en zowel de bezoekers als de organisatie waren het met elkaar eens: dit evene ment vroeg om herhaling. Dat is inmiddels meer dan twintig jaar geleden, want dit jaar wordt de 22ste edi tie van Hrieps gehouden op het terrein op de hoek van de Middelburgse weg en de Poppendamse weg bij Mid delburg. In de loop der jaren groeide het feestje uit tot een volwaardig muziekeve nement met vijf gigantische tenten en zo'n vijfduizend bezoekers uit heel Zeeland en ver daarbuiten. Alleen al uit andere delen van onze Zeeuwse provincie rijden er op 30 april meer dan der tig bussen met feestgangers naar het festivalterrein. Hrieps is bedoeld voor lief hebbers van stevige Rock en FESTIVAL HRIEPS BEGON OOIT MET ÉÉN TENT, ÉÉN PODIUM EN ÉÉN BAR feestmuziek. Of iets specifie ker; Boerenrock, Hardrock, Après-ski en Nederlands talig. Ook dit jaar staan er weer internationale bands op de podia. In de hoofdtent spelen bands zoals Mem phis Maniacs, de Band Zon der Banaan en dé trots van ons Zeeuwen; Surrender. In tent nummer twee word je getrakteerd op optredens van onder andere Jumpin'- Jacks, WC Experience en The Dirty Daddies. Ook in de AJfès-ski-tent wordt een serieus feestje verwacht. Met optredens van Anne en de Zeeuwse Kofferband, de Alpen Zusjes en als afsluiter The Party Animals gaat het dak er af. Maar het wordt ze ker niet minder gezellig in de Rocktent, waar bands als Hrieps is bedoeld voor liefhebbers van stevige Rock en feestmuziek. Of iets specifieker; Boerenrock, Hardrock, Après-ski en Nederlandstalig. Foto:PR Shocking Hazard, Nervana en Up the Irons de boel op z'n kop gaan zetten. Eén van de hoogtepunten is onge twijfeld Still Counting, een Duitse band die qua stem en uitstraling wel heel dicht bij de originele volbeat komt. In tent nummer vijf kun je los gaan op nummers van on der andere Ronny Nighting Gail, Cash Only, Wild May West en The Blue Cats. Re ken er maar op dat de tenten stuk voor stuk ramvol staan en laat het thuisfront even weten dat je zeker niet voor 02.00 uur thuis bent. Of niet voor 03.00 uur. Hoe dan ook, als je hier bent, wil je blijven tot het eind. Op het festival terrein kun je je tegoed doen aan een gehaktbal, een bak shoarma, een frietje of een vegetarische snack. Het fes tivalterrein gaat open om 13.30 uur en een kwartiertje later begint het muziekpro gramma dat doorloopt tot 01.00 uur 's-nachts. Je kunt gratis parkeren en ook je jas kun je gratis achterlaten bij de bewaakte garderobe. Kaartjes kosten 30 euro en zijn tot en met 28 april te reserveren via www.hrieps .nl of af te halen bij één van de voorverkoopadressen die zijn terug te vinden op die zelfde website. Ben je te Iaat om van te voren een kaartje te bemachtigen? Geen paniek, want je kunt ook op de dag zelf nog een kaartje kopen op het festivalterrein, maar dan kosten de kaarten 35 euro. www.hrieps.nl Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Openingstijden Elke woensdag van 13.30 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt: Goes (di. t/m za.), Burgh-Haamstede (wo.) en Zierikzee (ma.) Locatie Serooskerke Parkeerterrein 'zwembad de Goudvijver Zandput1 4353 BA Serooskerke serooskerke@goudwisselkantoor.nl

de Faam | 2016 | | pagina 25