MIDDELHOEK Willeke Ook als je ziek bent, wil je er mooi uitzien 12 maart Slaapdag bij Fysiotherapie Dauwendaele! Laat u adviseren door een fysiotherapeut Laat u adviseren door een slaapspecialist V/ OSTEOPATHIEPRAKTIJK www.middelhoek-osteopathie.nl nationale cholesterol test.nl SS M LINE HAIRFASHION-NAILS-VISAGIE O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 maart 2016 28 VOORJAARSACTIE: Kennismaking met osteopathie en een voorjaar check-up. In de maand maart 65,- Veel mensen leven met klachten in het dagelijks leven die bijna 'gewoon' zijn geworden maar toch een sterke stoorzender kunnen zijn. Er zijn natuurlijk middelen (medicatie e.d.) om de klachten dragelijker te maken maar uiteindelijk blijven we er een (te) lange tijd mee lopen. Een osteopaat zal altijd proberen om de hoofdoorzaak van de klacht te vinden zodat er een blijvende oplossing kan worden gevonden. Veel mensen proberen de osteopaat pas als laatste redmiddel en hebben spijt dat ze de osteopaat zo laat hebben ingeschakeld, omdat ze erg veel baat hebben bij de behandeling. Heeft u twijfels over uw klachten, en denkt u dat osteopathie u misschien kan helpen? Kijk voor meer informatie op de website: Schenge 4.4335 XS Middelburg Laustraat 14453 AV 's-Heerenhoek Telefoon: 06-30370801 info@mlddelhoek-osteopalhie.nl Apotheek Govert Flinck Vlissingen biedt aan: Doe de risicotest op www.nationatecholesteroltest.nl Bekijk het advies en kom het laten meten! JBBbjifr.. a Nationale Chotesterpltest j I Wanneer de test is gedaan eh het advies luidt: "Maak,een;afspraak...", boefcjgj direct online de afspraak bij apotheek Covert Flinck in Vlissingen. Wij pakken van rnaandag 21 maart t/m vrijdag 1 april 20?6Van 9,00 -16.30 uur. Het kost u niets en kan erger voorkomen 'S V S Meer informatie: www.nationalecholesteroltest.nl ^Apoffieek Covert Flinck, Govert Flincktaan 51,4383 WB Wpingen Aangeboden door: jtfffr, Kwaliteitsnetwerk voor j f fysiotherapeuten 10.00 uur-16.( Lichamelijk klachten door het slapen of juist niet? Vraag het aan de fysiotherapeut. Deskundig en vrijblijvend advies, afgestemd op uw klachten of slaapwensen. Fysiotherapie Dauwendaele Roozenburglaan 16,4337 JH Middelburg, info@fysiodauwendaele.nl, www.fysiodauwendaele.nl Sleep well. Move better. Wanneer je chemotherapie moet ondergaan staatje wereld stil. Het wordt zo mogelijk nog zwaarder als daarna het haar gaat uitvallen, want op dat moment wordt het voor de buitenwereld écht zichtbaar in welke situatie je zit. Om zo min mogelijk bezig te zijn met de gevoelens van onzekerheid die haaruitval met zich meebrengen, kiezen veel oncologiepatiënten voor een haarwerk. Bij Willeke Hairfashion-Nails-Visagie komen verschillende vormen van zorg en weiness samen. Naast kapsalon, nagelstudio en schoonheidssalon is deze salon een gecertificeerd en door verzekeraars erkend bedrijf voor haarwerken. Dat houdt in dat de behandeling voor oncologiepatiënten of mensen met alopecia (chronisch haarverlies) conform verzekeringsvoorwaarden vergoed wordt. Kapsalon Willeke ontzorgd u van al het papierwerk, u hoeft dus zelf nergens meer achteraan. Naast haaruitval kampen veel mensen tijdens en na een chemokuur met een overgevoelige of veranderde huid. Daarom hebben de medewerkers zich gespecialiseerd in make-up voor oncologiepatiënten. Want ook als je ziek bent, wil je er mooi uitzien. Voor een behandeling kun je terecht in de salon, maar een behandeling aan huis is ook mogelijk. Om je optimaal en in alle privacy aandacht te kunnen geven, werkt het team van Willeke uitsluitend op afspraak. Kapsalon Willeke Weegbree 29 4421 MK Kapelle T: 0113 330100 W: www.kapsalonwilleke.nl cfi ..IT"

de Faam | 2016 | | pagina 28