Senioren smartphone Fysic Kom binnen kijken! Nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra pakket Mantelzorgcafé Hof 't Seijs Hof Klarenbeek We hebben alweer nieuwe aanbieders toegevoegd aan ons voordeelpakket: Indoorspeeltuin Zwierelantijn In Zwierelantijn kunnen kinderen tot 14 jaar klimmend en klauterend op ontdek kingstocht gaan. Is er iemand jarig? Een kinderfeestje in Zwierelantijn is altijd een groot succes. Terwijl ouders genieten van een bakje koffie kunnen de kinderen naar hartenlust klimmen en klauteren. Speciaal voor de allerkleinsten tot 4 jaar is er een aparte peuterzone ingericht. Kijk voor meer informatie en openingstijden op www.zwierelantijn.nl Indoor-speeltuin Zwierelantijn Zuiverseweg 2, Aagtekerke T: 0118 - 5818 09 Uw voordeel met X-tra pas: 10% korting op de toegangsprijs J8(M Catering verzorgt uw feestje Heeft u iets te vieren? Met de verse en ambachtelijk bereide amuses, snacks,sala des, taarten en pasta's van J&M Catering kan uw feest niet meer stuk! Zij gaan graag aan de slag met uw specifieke wensen. J&M Catering bezorgt GRATIS in de gemeente Vlissingen, Veere en Middelburg. Enthousiast geworden? Neem contact op via tel. 06 - 27 8816 82 of kijk op www.jmcatering.nl voor meer info. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op de rekening (vanaf 10 personen) Digiteam Digiteam bedient consumenten vanuit de vestigingen in Goes en Koudekerke met volledige ontzorging op het gebied van computers en alles wat daarmee te maken heeft. Zij zijn er voor advies en uitleg bij het gebruik van apparatuur, reparatie en probleemoplossing, levering van compu ters, laptops, tabiets en accessoires, en voordelige onderhoudsabonnementen. Desgewenst ook bij u thuis. Kijk op www.digiteam.nl voor meer info. Digiteam Koudekerke Schuttestraat 13, T: 0118 - 70 02 60 Digiteam Goes Westwal 7,T: 0113 - 70 02 60 Uw voordeel met de X-tra pas: 20% korting op het uurtarief, geen voor- rijkosten op Walcheren en Zuid-Beveland Brilzorg Holland, opticien aan huis Brilzorg Holland komt voor oogonderzoek bij u thuis. De opticien verricht gratis oogmeting, geeft vrijblijvend advies en rekent geen voorrijkosten. U kunt vervolgens een keus maken uit een grote collectie monturen. Een meting is ook mogelijk voor mensen die niet goed kunnen aangeven wat ze kunnen zien, bijvoorbeeld door dementie of afasie. Maak een afspraak via 088-7126712 of bezoek de website www.BrilzorgHolland.nl Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting bij aanschaf van een montuur en/of glazen en 10% korting op eventueel bijkomende materiaal kosten of bij reparaties Herbalanceringsmassage Westplate Herbalanceringsmassage is een combi natie van een zorg- en verwenmassage- behandeling. Met name voor mensen die lijden aan kanker, fibromyalgie, reuma, dementie en voor terminale mensen is deze behandeling bij uitstek geschikt. De duur van de behandeling wordt geheel afgestemd op de behoefte van de klant. Kijk voor meer info op www.massage-zeeland.eu of neem contact op met Héidi Westplate, tel. 06 - 51 95 50 53. Uw voordeel met de X-tra pas: 10 korting op een massage Aanmelden Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118 - 684 000. Meer informatie vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas Inclusief gratis prepaid kaart met 15,- beltegoed en 50 mb internettegoed! Deze telefoon met touchscreen is uitge rust met de belangrijkste functies van een smartphone. Door het eenvoudige menu is de telefoon gemakkelijk te bedienen waar door deze toegankelijk is voor iedereen. De telefoon heeft extra grote cijfer- en letterweergave. Daarnaast heeft de tele foon een alarmfunctie waarmee u in een noodsituatie door een druk op de knop tot wel vijf nummers kunt alarmeren, waarbij meteen uw locatie wordt doorgegeven. Kom langs in de Medipoint I Thuiszorg- centrum Zeeland winkel, Badhuisstraat 104 in Vlissingen of kijk op www.medipoint.nl Dinsdag 29 maart 13.30 - 15.00 uur Locatie: Nieuw-Sandenburgh Sandenburghlaan 2,4351 RL Veere Dinsdag 26 april 2016 13.30 -15-00 uur Locatie: Hof 't Seljs Griffioenstraat 40,4334 BK Middelburg Loop dus binnen.de koffie met wat lekkers staat klaar. En neem gerust uw (klein) kinderen mee, ook voor hen zijn er tal van activiteiten, waaronder een springkussen! Griffioenstraat 40, Middelburg Geopend van 10.00 -15.30 uur Informatie over welzijnsactiviteiten en dagbesteding Bezichtiging appartement Bezichtiging zorghotel Verkoop van wafels en andere lekkernijen, opbrengst bestemd voor duofiets Stichting Griffioen 'de Wijk': informatie over de wijk en de vereniging Maak kennis met het beweegpad in de wijk en loop een rondje mee. Bewoners laten hun beweegactiviteit zien, jong en oud mag mee doen Bewoners laten hun creatieve kant zien, jong en oud mag mee doen Informatie over de verschillende woonvormen in Hof't Seijs en indicaties Gratis meting bij Oldenkamp van de bloeddoorstroming in het onderbeen, de medische beenmeting is pijnloos Springkussen voor de jeugd Vanaf 11.00 staat er een frietkraam voor de lekkere trek Gebrandylaan 4F, Middelburg Geopend van 10.00 -16.00 uur Bezichtiging appartement Info over huren bij Woonzorg Nederland Informatie over de verschillende woonvormen in Hof Klarenbeek en indicaties Diverse activiteiten Informatie over vrijwilligerswerk Springkussen voor de jeugd Van 13.45-16.00 uur: optreden van accordeonist, zing gezellig mee! In de Week van Zorg en Welzijn zetten Hof't Seijs en Hof Klarenbeek op zaterdag 19 maart hun deuren voor u open! U bent van harte welkom om binnen te kijken, deel te nemen aan allerlei activiteiten en met medewerkers te spreken. Laat u rondleiden en kijk op plekken waar u normaal gesproken niet komt. Geïnteresseerd in vrijwilligerswerk Laat u informeren over de vele mogelijkheden en proef alvast de sfeer!

de Faam | 2016 | | pagina 26