Tandprotheticus Rossel nu in de Badhuisstraat Middelhoek Osteopathie BEDRIJVIGHE Yes! heeft de kapsalon opnieuw uitgevonden Unicef houdt uitverkoop Feest in Zeeduinsepoort Lions Club waagt een grote sprong in het diepe O www.de-faam.nl De Faam woensdag 24 februari 2016 13 Vele jaren was Tandprotheticus Rossel een bekend adres in de Vlissingse Hobeinstraat maar het bedrijf is per 15 februari verhuisd naar Badhuisstraat 54. Robert-Jan Rossel, tandprotheticus: "Deze locatie kwam vrij en voor mij was dat een ideale mogelijk heid om te verhuizen." door Leon Janssens VLISSINGEN - "De beneden verdieping is volledig ge stript en vernieuwd tot een moderne praktijk met oog op het comfort van de pa tiënt. Het mooie is dat de indeling van de nieuwe praktijkruimte exact zo ge maakt is als ik het hebben wilde. Dat betekent een hui selijke entree, een behan delkamer, ruimte voor een gesprek, rustig even zitten. Niks geen haast, gewoon pa tiënten op hun gemak stel- DPHOTwfncuS ROSSEL Robert-Jan Rossel in zijn moderne praktijk in de Badhuisstraat. Foto: Leon Janssens len. De praktijkruimte en de technische ruimte zijn van elkaar gescheiden." Ro bert-Jan werkt alleen en dat betekent dat er steeds één aanspreekpunt is. "Ik hou er van dat het voor mensen duidelijk is wie wat doet. Bij Tandprotheticus Rossel ben ik dat. Het is belangrijk dat ik dat kan uitstralen en de patiënten ervaren dat ook." Tandprotheticus Ros sel bestaat ruim veertig jaar en is gespecialiseerd in het aanmeten, vervaardigen, aanpassen en repareren van kunstgebitten. Door zijn ken nis en ervaring kan Robert- Jan Rossel er voor zorgen dat een kunstgebit beter past zonder verwijzing van een tandarts. Hij begeleidt het hele traject en doet zowel de behandelingen bij de patiënt als de technische vaardig heden aan de prothese wat tot een optimaal resultaat voor de patiënt zal leiden. Ook is hij gespecialiseerd in het aanmeten van kunst gebitten op implantaten en werkt nauw samen met een tandarts-implantoloog. De praktijk is aangesloten bij de Organisatie van Neder landse Tandprothetici en heeft overeenkomsten met zorgverzekeraars. Alleen op afspraak. Tandprotheticus Rossel, Badhuisstraat 54, Vlissingen, 0118-414533. www.rossel-kunstgebitten. nl Studenten HZ maken kaartspel VLISSINGEN - Studentenon derneming NowTime heeft een kaartspel ontworpen. Het gaat om een kaartspel met een moderne tint, dat voor meer spelgemak en spelplezier zal zorgen. De afzetmarkt waar NowTime zich op richt bestaat uit verschillende doelgroepen: gezinnen, studenten en be drijven. Door samen te wer ken met lokale bedrijven is er weinig transport, dit zorgt voor minder uitstoot van uitlaatgassen en andere schadelijke stoffen. 3 Meer info op www. nowtime.nl Zeelandmassage heet nu Sepia VLISSINGEN - Zeelandmas sage gaat voortaan door het leven als Sepia Opleidin gen. Het opleidingscentrum biedt verschillende massage opleidingen aan in Zeeland en richt zich op professio nele masseurs uit het hele land. Eeuwenlang gebrui ken mensen hun handen om spanning en pijn te verzach ten. De stap naar zelf massa ges geven kan een drempel zijn, wanneer je niet weet hoe je dit precies moet doen. Met behulp van een cursus kun je de kunst van het mas seren eigen maken. Sepia Opleidingen is een CRKBO geregistreerd opleidingsin stituut. Meer info op www. zeelandmassage.nl. VLISSINGEN - Na het succes van 54 zaken in de Benelux opende Yes! Salon zaterdag in Vlissingen haar deuren. Het Yes! concept kenschetst zich als: Why pay more for luxury? "Op de eerste plaats staat kwaliteit", laat een woord voerder van Yes weten. "Nu zegt iedereen dat, maar er zijn niet veel salons, waar alle medewerkers voordat ze in een salon gaan wer ken een intensief extern en intern trainingsprogramma volgen van meer dan een volle week. Zoals dat in een bedrijf dat kwaliteit pre dikt hoort, ligt de eerste, ob jectieve, kwaliteitscontrole bij externe deskundigen. Wellicht een unicum in de kappersbranche." Essentieel is dat bij Yes! niet de kapper, maar de klant de baas is. Voor elke klant wordt alle tijd genomen. Na een goed en intensief gesprek kan de kapper de juiste voorstellen doen en de klant daarmee gelukkig maken. Dat aan iedereen een persoonlijk advies wordt ge geven, is vanzelfsprekend, maar bij Yes! geldt dat ook voor niet-klanten en ook bij producten voor thuisge bruik: Wella Professional, SP, Nioxin en Sebastian. "Het is hier heel relaxed werken", zegt Charmayne Pattipeilohy, salonmana ger. In de wachthoek zijn wifi, oplaadkabels voor een i-phone of i-pad beschik baar. Klanten kunnen een afspraak maken of gewoon vrij binnenlopen. Geopend: maandag t/m vrijdag tot 21.00 uur, zaterdag tot 18.00 uur. 3 Yes! Salon, Lange Zelke 8gB, Vlissingen, 0118-820395 www.yes-salons.com/nl Charmayne Pattipeilohay: "Voor elke klant wordt alle tijd genomen. Foto: Leon Janssens hoofdpijnen, rugpijn, uit stralingsklachten maar ook patiënten met terugkerende sportblessures kunnen baat hebben bij osteopathie. Be handelingen zijn geschikt voor alle leeftijden. Lieven Middelhoek (1992) volgde haar opleiding aan de Inter national Academy for Oste opathy in Gent en begon in 2015 in 's-Heerenhoek. "In de osteopathie praktijk werk ik samen met disciplines als fysiotherapie, oefentherapie en huisartsen. Ik behandel patiënten uit Zuid-Beveland en Walcheren. Het werd steeds drukker en met het beschikbaar komen van ruimte bij Zeeland Gezond heb ik de kans gegrepen om ook hier te beginnen. Voor patiënten uit Walche ren is dat een stuk gemak kelijker." Middelhoek staat geregistreerd bij het NRO en de NVO. Verzekeraars vergoeden gedeeltelijk. Lie ven werkt maandag-vrijdag op afspraak, ook 's avonds. Middelhoek Osteopathie, Schenge 4, Middelburg, te lefoon 06-30370801, www. middelhoek-osteopathie.nl. VLISSINGEN - Lions Club Vlis singen heeft vorige week let terlijk een sprong in het die pe genomen. De Lions Club is namelijk hoofdsponsor van de nieuwe blokkenkuil bij Turnschool Zeeland. Vo rige week werd de kuil fees telijk in gebruik genomen. Tijdens een speciale avond voor alle vrijwilligers die hebben meegeholpen met de aanleg en de sponsoren die hun steentje (of blokje) heb ben bijgedragen gaven de turnsters een kleine demon stratie. Ook de leden van de Lions Club Vlissingen wer den uitgenodigd een sprong te wagen hetgeen ze niet aan zich voorbij lieten gaan. Van salto's was echter nog geen sprake. Lions Club Vlissingen steunt met daadkracht en sponsor gelden met name regionale goede doelen. Op deze ma nier proberen zij hun steun aan de maatschappij bij te dragen. Door het organise ren van evenementen pro beren zij inkomsten te gene ren. Bekend evenement is het jaarlijkse lentefeest dat dit jaar op 9 april in het Arse naal Theater in Vlissingen plaatsvindt. Langgekoesterde wens De blokkenkuil was een langgekoesterde wens van de turnsters en trainers van Turnschool Zeeland. Een dergelijke kuil met zachte schuimrubber blókken helpt enorm om moeilijke elementen van het turnen zoals salto's en schroeven op een veilige manier aan te leren en het voorkomt bles sures. Door de vele hulp was het project binnen de gestel de termijn afgerond en kon den de turnsters de 4.000 blokken in de kuil werpen. WESTKAPELLE - In de Unicef- winkel aan de Koestraat 4 in Westkapelle kost de win- terkleding deze week 1 euro per stuk. Deze actie duurt tot en met 26 februari. De winkel is geopend op woensdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Vanaf woensdag 2 maart hangt de voorjaarskleding in de rekken. Daarnaast kunnen bezoekers in de winkel te recht voor tweedehands spullen zoals, boeken, cd's, dvd's, speelgoed, spelletjes, servies, bloempotten. Ook de Unicef wenskaarten zijn hier het hele jaar te koop. De opbrengst komt ten goede aan de kansarme kinderen van Unicef. OOSTKAPELLE - Er werd vori ge week feestelijk getoost op het succes van nieuwbouw project Zeeduinsepoort, het fraaie bouwproject van He- ijmans en BPD (voorheen Bouwfonds), in Oostkapelle. Bewoners van de eerste fase, die er inmiddels ai wonen, konden zo kennis maken met de kopers van de nieu- door Leon Janssens VLISSINGEN - Osteopathie is een manuele therapie die zich richt op het vinden van een bewegingsverlies in het lichaam. Een osteo- paat onderscheidt zich van andere therapeuten door het lichaam als één geheel te zien en gaat op zoek naar de oorzaak van de klacht. Het zelfgenezend vermogen van het lichaam is dan ook erg belangrijk voor het herstel van de klacht. Bij een oste- opaat kan iedereen terecht, huilbaby's, patiënten met we woningen in aanbouw. Daarnaast werd ook de start bouw gevierd van de 3e fase, terwijl de bewoners van de eerste woningen van de 2e fase binnenkort hun sleu tel krijgen. Voor de kinde- i ren was het ook feest want de Rabobank had voor hen v 0* speciaal een springkussen Gerlé Blaak en Harald Lavooy van de Lions Chib Vlissingen geplaatst. gaan kopje onder in de valkuil. Lieven Middelhoek: locatie zitten." "Voor patiënten uit Walcheren is het een stuk gemakkelijker dat we op deze Foto: Leon Janssens

de Faam | 2016 | | pagina 13