ZEELANDTHEATERS.NI MMMMMaandmenu Februari 24,50 p.p.1* Vlissingen Noord/Centrum fty Gedaanteverwisselingen, streken en scherpe klauwen Tip Human beatboxing Word bezorger! LEKKER ANDERS EN PUUR GENIETEN ^otkter k kt UfiVu* t)DV^eha Alle hits van Engelse Een betoverend bodem bij Best of Britain familiesprookje www.krantenbezorgen.nl Werk met voldoende beweging? Epilepsiefonds ^ISr De Macht van het Kleine De Faam woensdag 17 februari 2016 15 HOTEil. URASSI-WI DE LEUGENAAR Rundercarpaccio Pasta a la Kayleigh: Tagliatelle met gerookte zalm, broccoli en champignons in een romige saus Semifreddo met espressosaus Hotel Brasserie De Leugenaar Boulevard Bankert 13214382 AC Vlissingen www.hoteldeleugenaar.nl Op vertoon van deze advertentie ontvangt u 2,00 p.p. korting op ons maandmenu Gezocht, vroege vogels* voor het bezorgen van dagbladen zoals AD, de Volkskrant, Trouw en PZC. 's Ochtends voor 7 uur de krant bezorgen is goed betaald en snel verdiend. Het bezorgen duurt 1 tot 1,5 uur per dag, van maandag tot en met zaterdag. Wat staat er tegenover: een aantrekkelijke 4-wekelijkse vergoeding; gratis de krant lezen; gratis regenpak; diverse extra's te verdienen. *De minimumleeftijd is 15/18 jaar, afh. vd wijk. Legitimatie verplicht. "Tóen a\ra W laar O www.de-faam.nl MIDDELBURG - The Best of Bri tain is een muzikale voor stelling met de allergrootste hits van Engelse bodem. Een paar grootheden uit de Nederlandse popscene brengen dit unieke concert en ondertussen wordt het al de 3e tournee! Syb van der Ploeg, Kayak zanger Edward Reekers, singer-songwriter Maarten Peters en talent Brenda Bee vormen de The Best of Britain. Zij worden begeleid door een steengoe de 5-koppige band. De band bestaat uit Jeff Zwart (gita rist), Johannes Adema (bas sist contrabas), drummer Maarten Molema, Hubert Heeringa (EWI, saxofoon viool) en Arno Schlijper (keys). The Best of Britain wordt geproduceerd door de makers van de succes formule 'Motel Westcoast'. De grootheden komen 'live' voorbij zoals o.a. The Beat les, Coldplay, Elton John, Pink Floyd, The Police, Deep Purple, Led Zeppelin, David Bowie, Genesis, Peter Gabriel en Robbie Williams. De setlist wordt mede door het publiek samengesteld. Kijk voor het stemmen op ww.thebestofbritain.nl. Vrijdag 19 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. www.zeelantheaters.nl MIDDELBURG - Na zeven sprookjes tot musicals te hebben omgetoverd, komt Van Hoorne Entertainment nu met de familievoorstel ling Rapunzel, de musical. Sita, die eerder de rol van Assepoester - vertolkte, zal te zien zijn als de mooie Ra punzel met haar magische, lange vlecht. Ze wordt op gesloten in een toren, waar ze wacht op 'haar redder. Hilarische scènes voor jong en oud. Kom verkleed naar het theater en doe mee aan de Sprookjesmodeshow. Na afloop Meet Greet en Prin sen- en Prinsessenbal. Za terdag 20 februari 13.30 uur Schouwburg Middelburg. Kijk voor meer informatie of aanmelden op: epilepsie.nl/zichtopgenezing René Castelijn MIDDELBURG - 'De Gelaarsde Poes' is een radicale en vro lijke bewerking van het oude verhaal, in de traditie van familievoorstellingen van het Ro Theater. Een muzika le cocktail van gedaantever wisselingen, sluwe streken en messcherpe klauwen. Vreemd land Als molenaarszoon )aap al les kwijtraakt wat hij had, kan hij nog maar op één vriend vertrouwen: zijn poes. Samen gaan ze op pad. Ze trekken door een vreemd land, op zoek naar eten en werk. Door de slimme stre ken van poes weten de twee in no time het vertrouwen van de koning te winnen en krijgen ze een plek aan het hof. Maar dan komen de vragen. Is alles wel zo mooi als het lijkt? Is de prinses zo lief als ze er uit ziet? Kan een monster ook een muis zijn? En hoeveel levens heeft een kat eigenlijk? Iedereen zou een vriend als de Gelaarsde Poes moeten hebben! Mi auw! Met: Arjan Ederveen/ Wart Kamps, Alex Klaasen, Maarten Heijmans, Dick van den Toorn, Keja Klaasje Kwestro, e.a. De voorstelling is lovend ontvangen door pers en publiek. "Zeer leuke voorstelling die je niet mag missen" (AD Rotterdams Dagblad). Een familievoorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar. Woensdag 24 februari 19.00 uur Schouwburg Middel burg. www.zeelandtheaters.nl 'De Gelaarsde Poes' Ro Theater woensdag 24 februari 19.00 uur Schouwburg Middelburg MIDDELBURG - Overal waar de Amerikaan se zangsensatie Naturally 7 verschijnt, worden harten veroverd! Zij overtuigen het publiek met hun 'Vocal Play' waarmee ze meerstemmige zang naar een ongekend niveau brengen in een act van wereldfor maat! De leden van Naturally 7 bootsen met hun stem tal van muziekinstrumen ten. De basis voor Naturally 7 werd in 1999 gelegd in New York door de broers Roger en Warren Thomas. Samen met vijf andere getalenteerde zangers ontwik kelden zij zich als a capella act. De groep heeft inmiddels voor miljoenen mensen opgetreden en oogstte wereldwijd staande ovaties als special guest in het voorpro gramma van Michael Bublé. Woensdag 2 maart 20.00 uur Schouwburg Middelburg, www.zeelandtheaters.nl. Geef mensen met epilepsie ZICHT OP GENEZING

de Faam | 2016 | | pagina 15