1 zeelandtheaters.nl I I B 1 Kom dit unieke uitzicht over Vlissingen zelf beleven! Geheimzinnig leven achter de gevel van het stadhuis Tip Sluwe gelaarsde poes Puur Vlieland! Wij ontvangen u graag aan de Rubenslaan Zaterdag 13 februari van moo tot lico uur. Royale appartementen vanaf 299.000,- V.O.N. Direct beschikbaar! Paul Groot kruipt in de huid van Robert Long Een snelle reis om de wereld joy Win Spark Joy, het nieuwe boek van oprui mgoeroe Marie Kondo 1] Verkoop en informatie T (0118)68 90 00 wwwsinke.nl Schitterend vergezicht over Vlissingen en duinrand. Eigen inpandige parkeerplaats vanuit de centrale hal bereikbaar. 'Waterdragers' van Het Zuidelijk Toneel donderdag 11 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. Foto: Phile Deprez Graag laten wij u kennismaken met de luxe appartementen die 'Hooglicht' te Vlissingen biedt. Wonen in Hooglicht kent vele pluspunten: Meer over deze hoogtepunten leest u op hooglicht.nl De makelaar staat van 10 -12 uur voor u klaar. Rubenslaan 76 te Vlissinger O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 februari 2016 17 Tussen de zelfdenkende luxaflex, de zelfdenkende liften, de klimaatbeheersing en de koffieautomaten werkt de ambtenaar. Ver weg van hem ligt het tumult van het stadhuis. Daarbinnen raast de politieke storm door het gebouw. Wethouders verga deren samen in het geheim, raadsleden spreken elkaar onderling in de wandel gangen. En als de camera's aan gaan, is het spel begon nen. Maar de ambtenaar werkt onverstoord door. Om de stad en de wethou der te dienen. Wie is deze onzichtbare kracht? Wat is zijn drijfveer, zijn frustratie en zijn humor? Met duizen den houden ze het politieke apparaat draaiende. Voor één keer zetten we de wa terdragers van de stad in de spotlights. Toneelschrijver Marcel Osterop liep drie maanden fulltime mee bij de gemeente Eindhoven in een poging het ondoorgron delijke apparaat dat de over heid heet te doorgronden. In de jaren tachtig gaan Robert Long en Leen Jonge- waard, de één een bejubelde zanger, de ander een gevierd acteur, een spraakmakende samenwerking aan. Hun drie hondsbrutale, scanda leuze en grensverleggende shows doen het bedeesde Nederlandse theater op zijn grondvesten trillen. Tijdens de voorbereiding van hun derde show lijken echter alle heilige huisjes omgetrapt en een artistieke impasse dreigt. Naarstig op zoek naar materiaal voor nieuw repertoire duiken Long en Leen ten einde raad in hun verleden. Maar dan komen onthutsende feiten boven die hun samenwerking, hun succes en uiteindelijk hun vriendschap in een ander, ontluisterend licht zetten. Robert Long; een meesle pende musical over vroe ger, vrijheid, verraad met de verrukkelijke songs van de onnavolgbare Robert Long. Het rijke oeuvre van Robert Long wordt door Paul Groot en Jeremy Baker - als Leen Jongewaard - tot leven ge bracht. Samen vertolken zij Longs repertoire op een lichtvoetige en cynische wijze, zaterdag 13 februari 20.00 uur Schouwburg Mid delburg. zeelandtheaters.nl Geïnspireerd door het be kende avonturenverhaal van de Franse schrijver Ju les Verne 'Le tour du monde en quatre-vingt jours' ne men Hans Visser Irena Filippova je mee in een sprankelende multimedia- reis om de wereld. Op ori ginele wijze brengen zij het verhaal met een combinatie van foto, film en live muziek naar deze tijd. Een muzi kaal beeldverhaal met een positieve, maar realistische kijk op de wereld. Inclusief natuurbeelden en kleurrijke culturen. En dat alles onder steund door muziek. Vrij dag 12 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. 'De Gelaarsde Poes' van het Ro theater is een muzikale cocktail van gedaantever wisselingen, sluwe streken en messcherpe klauwen. Als molenaarszoon Jaap alles kwijtraakt, kan hij nog maar op één vriend' vertrouwen: zijn poes. Samen gaan ze op pad. Ze trekken door een vreemd land, op zoek naar eten en werk. Door slimme stre ken van poes weten de twee het vertrou wen van de koning te winnen. Maar dan komen de vragen. Is alles wel zo mooi als het lijkt? Is de prinses wel zo lief? En hoe veel levens heeft een kat eigenlijk? Ieder een zou een vriend als de Gelaarsde Poes moeten hebben! Met: Arjan Ederveen, Alex Klaasen, Dick van den Toorn, Keja Klaasje Kwestro. Woensdag 24 februari 19.00 uur Schouwburg Middelburg, thea- terverkoopzeeland.nl MARI E kondo SPARK Klik&Win Geniet van de natuur en het strand Het luxe vierstenen Strandhotel Seeduyn, ligt op de eerste duinenrij met uitzicht op het uitgestrekte strand en de Noordzee. Arrangement: Puur Vlieland! 2 x overnachting in een comfortabele kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Late check-out tot 14:00 uur Eilander lekkernij op de kamer Koffie of thee met gebak 10% kortingop fïetshuur tijdens uw verblijf Bagagevervoer van en naar de veerboot 20% korting op de overtocht met Rederij Doeksen* Gratis busvervoer op het hele eiland WestCord Voor informatie en/of boeken bel 0562-451560 of o.v.v. 'Puur Vlieland' www.westcordhotels.nl/wegener Verblijf mogelijk t/m 30 juni 2016, o.b.v beschikbaarheid. Prijs is o.b.v. 2 p. per kamer. Prijs is excl. 1,50 p.p toeristenbelasting. Op vr.- en za. nacht geldt een weekendtoeslag van €10,- p.p.p.n. •Meer voorwaarden en toeslagen zie website. Ga snel naar de Klik&Win I op de site van je lokale krant j deweekkrant.nl/reizen Het is een complexe wereld. Een wereld waarin duizen den mensen werken aan een gezamenlijk doel. Een paar op de voorgrond. En heel veel op de achtergrond. Met Waterdragers ontrafelt Mar cel de mechanismes in deze wereld zoals hij die heeft er varen.. Waterdragers ging in september 2014 in première en werd lovend ontvangen. Met name door ambtenaren en bestuurders die zich vol ledig herkenden in het stuk. www.zeelandtheaters.nl (TïntliifX'.'f.i.rj.i Het gevoel van leven dat u ervaart in dit schitterende woongebouw. ©83n$HIteD Het appartement is voorzien van 2 royale slaapkamers, riante badkamer en grote living. Voorzien van een eenvoudig te openen raamsysteem.

de Faam | 2016 | | pagina 17