Vlissingen moet erfgoed koesteren' Garcinia Cambogia: het meest effectieve afslanksucces van nu! AFSLANKEN TWEE KEER DE FL HD(niIMM2015 8 dagen vanaf 349 p.p. 1, w GARCINIA CAMBOGIA VLISSINGEN - De 80-jarige Adan, voormalig Staten lid, raadslid en wethouder, kijkt daarop terug en blikt vooruit. Adan kreeg de Vlis singse Fles destijds voor zijn tomeloze inspanningen rond het Maritiem MuZEE- um. Begonnen als leraar op de HTS, was hij van 1974 tot en met 1986 wethouder namens het CDA in de ge meenteraad. Adan: "Ik ben drie periodes onafgebroken wethouder geweest met on derwijs, financiën, visserij 1998 nauw betrokken bij de stichting MMZ als voor zitter, dat ijverde voor het huidige MuZEEum. Adan: "Het oude museum aan het Bellamypark verkeerde in een armzalige toestand. Ons doel was een nieuw maritiem museum in het Lampsinshuis." Toch staan door de financiële situatie van de gemeente en de daar uit ontstane bezuinigingen op cultureel/historisch ge bied voorzieningen als het museum op de tocht. Adan: "Ik snap dat er offers moeten worden gebracht, maar niet aan dit erfgoed. Voor het Mu ZEEum vrees ik niet omdat de gemeente een wettelijke Gerard Adan: "Ik zie ook wel voordelen van die artikel 12 constructie en de pretenties die de gemeente heeft. Daarbij is investeren belangrijk, want die leveren uit eindelijk wat op en van daar uit kun je verder bouwen." Adan is van mening dat investeringen op cultureel en historisch gebied juist het aanzien van een stad ver sterkt. en detailhandel in de porte feuille. Daar kijk ik met vol doening op terug." Ook was hij jarenlang betrokken bij de ZIBW (Zeeuwse Instel ling Beschermde Woonvor men). Na een fusie tussen de PZZ (Psychiatrische Zorg Zeeland) en de Regionale Instelling voor Ambulante Geestelijke Gezond hei szorg (RIAGG) werd dat het hui dige Emergis waar Adan jaren in de Raad van Be stuur zat. Adan was vanaf taak heeft stadsgeschiedenis op te slaan, te conserveren en bewaren", aldus Adan, al jaren erevoorzitter van het muZEEum. "De gemeen te heeft destijds het pand voor een prikje gekocht, omdat de helft werd gesub sidieerd. Een clausule is dat die gebouwen alleen mogen worden gebruikt voor het beheer van erfgoed. Je kunt dus beter het museum open baar houden, je zult alleen een en ander beter of anders moeten organiseren." 'ONS DOEL WAS EEN NIEUW MARITIEM MUSEUM IN VLISSINGEN' Het is een uit Azië afkom stige vrucht die onlangs in de show van Dr. Oz in de schijnwerpers kwam te staan als de 'afslankplant'. Geen enkel ingrediënt heeft dezelfde vet verbrandende werking. Je hoeft de werking van Garcinia Cambogia niet in gang te zetten met bewe ging of diëten. Ook zonder verandering in je leefpa troon kunnen de stoffen in de vrucht je honger stillen, en nog belangrijker, voorko men dat je lichaam nieuw vet aanmaakt. Daarom is het concentraat van deze plant ideaal voor iedereen die op een verantwoorde wijze wil proberen om gewicht te verliezen. Het krachtigste ingrediënt in Garcinia Cam bogia is HCA, oftewel; Hy- doxycitric acid. Dit ingredi ënt is verantwoordelijk voor het kalmerende effect en de eetlustremmende werking van Garcinia Cambogia. Garcinia Cambogia 60% HCA is een unieke formule die zeer hoog gedoseerd is. Hierdoor kun je er zeker van zijn dat iedere capsule maximaal resultaat ople vert bij het verbranden van overtollig buik-, benen en billenvet. Een aantal extra voordelen van de werking van deze bijzonder krach tige samenstelling zijn bij voorbeeld het versnellen van de vetstofwisseling, het afdrijven van overtollig vocht en het onderdrukken van het hongergevoel. Voor een extra krachtige werking zit er Konjactwortel, een ca- lorievrije natuurlijke vezel die in combinatie met vocht uitzet in je maag, waardoor overeten wordt voorkomen. Binnen een recordtijd na het innemen van de capsules, begint het vet geleidelijk te Win Sneeuwengelen, de nieuwe winterthriller van Suzanne Vermeer w verdwijnen en wordt letter lijk het lichaam uitgespoeld. Als Garcinia Cambogia cap sules elke dag ingenomen worden, gaat het lichaam over in een staat van non- stop-vet-verbranden. Het stilt de honger voordat die überhaupt komt en veran dert vet in energie. Resul taat? Vitaliteit, gezondheid en een energiek lichaamsge wicht. Iedere capsule bevat een zeer uitgebreide en hoog gedoseerde mix van zeer krachtige stoffen die helpen bij overgewicht. Deze geven een echte boost aan allerlei natuurlijke mechanismes in het lichaam die er voor zor gen dat je een totaal lichaam zuiverende en vet verbran dende kuur ondergaat, die ook nog eens het hongerge voel remt en je laat bruisen van energie! Billen, buik en heupen; juist in deze traditionele pro bleemgebieden zullen de Garcinia Cambogia capsu les het meest effect hebben en super goed aanpakken! De Garcinia Cambogia cap sules zijn niet voor niets dé afslanksensatie van dit mo ment! Lucovitaal Garcinia Cam bogia is verkrijgbaar bij de meeste drogisterijen en re form- en gezondheidswin kels, zoals Kruidvat, Trek pleister, Etos, DA, Dio en op www.lucovitaal.nl met ALGARVE: WINTERZON VOLPENSION Een zonnige strandwande ling, flaneren over de boule vard, winkelen en proosten met port aan de haven. Dét is winter in de Algarve. Geniet aan de bosrijke kust van een wandeling of fietstocht in Het glooiende achterland met bloeiende amandelbomen en schilder achtige dorpjes. De reislei- ding neemt u mee naar het historische vissersplaatsje Tavira, met wel 36 katholie ke kerkjes. Tijdens het twee de uitstapje maakt u kennis met havenstad Faro. U verblijft in het klein schalige Hotel Casablanca Inn* met verwarmd over dekt zwembad op slechts 200 meter van het strand en centrum van Monte Gordo. Deze sfeervolle badplaats heeft een gezellig autovrij centrum, leuke pleintjes met barretjes, winkels, au thentieke vissershuisjes en een lang zandstrand met boulevard. Retourvlucht Faro TUIfly of Transavia Transfers 7 overnachtingen Volpension inclusief water en wijn Nederlandse hostess 2x halve dag excursies met bus en hostess (Tavira en Faro) Prijs vanaf 349,- p.p. o.b.v! 2 personen per kamer. Be perkt beschikbaar op be paalde data in februari en maart. Excl. 20 res.kn. per online boeking, calamitei tenfonds €2,50 per boeking en evt. toeslagen. Op=op! Reisperiode: 1 januari 2015 t/m 9 mei 2016. www.tui.nl/wegener Bel 0900-8847 (€0,70 per ge sprek) of ga langs bij TUI o.v.v. Wegener-Algarve aan bieding. ANVR/SGR voor waarden van toepassing. -- SI - O www.de-faam.nl De Faam woensdag 30 december 2015 19 Een paar weken geleden ontving Daan Sauer de Vlissingse Fles. Een hoge onderscheiding, een speld met het stads wapen voor mensen die zich op een bepaalde manier hebben ingezet voor de stad. Maar in het verleden werd die onderscheiding tweemaal uitgereikt aan Gerard Adan. Dat was in 2003 en 2008. door Gerard van der Hoeven Foto: Hans Hoek Gerard Adan ontving de Vlissingse Fles maar liefst twee keer. Zo makkelijk was afslanken nog nooit! Garcinia Cambogia is een geweldig wapen in de strijd tegen overtollige kilo's. V Remt eetlust na iedere maaltijd! V Voorkomt emotie eten! Breekt koolhydraten en vetten af! V Vermindert buikvet veroorzaakt door stress! ITAAL Strak lijf! Kiik&Win Ga snel naar de Klik&Win op de site van je lokale krant Inclusief Informatie en boekingen tSgÏFSSl-T"^'

de Faam | 2015 | | pagina 27