10; 2 i G F3 Youth - La Giovinezza WORLD Hét winterevenement van Nederland! O BI Acvn/cüley vcvn/ (jrcvnd/ Café/ Wülem/ OrcuadvccoférXVülem/ A FROZEN van voor maar za. 12 dec 2015 t/m zo. 24 jan NS Loods-Station Zwolle Bestel uw ticket snel via weekkrant.nl/ijsbeelden 2016 O V( stuk wik DeV driji traa der] vooi serit Esth (Sas (Tan ling de 1 verg in h hij papi teke in h Het drie gangen- keuzemenu kost 12,50 Op zaterdag onbeperkt spareribs of sliptong voor maar 16,95 inclusief soep en dessert. MIDDELBURG - Michael Caine speelt de ge pensioneerde dirigent, Fred die op vakan tie is in de Alpen. Samen met zijn vriend en regisseur Mick (Harvey Keitel) - die nog steeds werkt aan zijn laatste filmscript - kijkt hij terug op zijn leven. De grootmeester heeft geen enkel verlan gen terug te gaan naar zijn muziek. On dertussen geven de twee hun ongezouten mening op het leven van hun kinderen, de jonge studenten in Mick's schrijversgroep- je en de andere hotelgasten. Dan krijgt Fred een uitnodiging om op te treden voor Queen Elizabeth II. Nieuwe prijzen huur cv-ketels vanaf 1 januari 2016 talenten. Locatie: Historische Kerk Sou burg in Oost-Souburg aanvang 20.00 uur. www.historischekerksouburg.nl De Piek lam. Ga zelf jammen of ga kijken. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang 19.30 uur. www.depiek.nl ZATERDAG 2 JANUARI Hu man (film). Eenmalige benefietvoor- stelling. De volledige bioscoopopbrengst wordt gedoneerd aan Vluchtelinge werk Nederland. Locatie: Cinema Middelburg, aanvang 13.30 uur. www.cinemamiddel- burg.nl Happy Feet: (kinderfilm v.a. 6 jaar) Voet jes van de vloer en dans mee met de kei- zerpinguïns in deze komische, swingende en avontuurlijke animatiefilm. Locatie: de aula van de Zeeuwse Bibliotheek, aan vang 14.00 uur. www.dezb.nl. Het meisje en de reus. Een muzikaal sprookje over een superheldin en een ver schrikkelijk gevaarlijke reus. Locatie: het Spiegeltheater in Middelburg, aanvang 14.30 uur. www.spiegeltheater.nl Eindejaarsconcert met Trompettist Floris Onstwedder. Tijdens het concert wordt hij begeleid door een ensemble van jonge MAANDAG 4 JANUARI Marguerite Locatie: Cinema Middelburg, aanvang 18.30 uur (zie zaterdag 2 januari) Star Wars: The Force Awakens (3D-film) is het zevende deel uit de succesvolle filmfranchise Star Wars waarin nieuwe krachten, goed en kwaad, wakker wor den. Locatie CCXL Theater in Vlissingen, aanvang 20:15 uur. www.cinecityxl.nl Youth - La Giovinezza. Locatie: Cinema Middelburg, aanvang 20:00 uur. www. cinemamiddelburg.nl Marguerite (film). Op haar kasteel even buiten Parijs geeft Marguerite Dumont een feestje waar zij vol overgave, maar vreselijk vals zingt. De hypocriete gasten geven haar echter een applaus. Locatie: Cinema Middelburg, aanvang 19.00 uur. www.cinemamiddelburg.nl Suite Frangaise (film). Terwijl Lucile Angellier (Michelle Williams) wacht op nieuws van haar man die krijgsgevangen is genomen, bereikt de oorlog het dorp waar ze woont en voelt ze zich steeds meer tot de Duitse officier Bruno von Falk aangetrokken. Locatie: Cinema Middel burg, aanvang 21.30 uur. www.cinema- middelburg.nl WOENSDAG 30 DECEMBER Chinees Nationaal Kerstcircus met Shanghai Nights: Bezoekers worden mee genomen naar een mysterieuze haven in Shanghai, waar in een flitsende show al les voorbij komt. Locatie: CCXL Theater in Vlissingen, aanvang 13.30 uur. www. cinecityxl.nl Popquiz. Om het nieuwe jaar vrolijk en sprankelend te beginnen, maakte de groot ste popquizexpert van Nederland Rock 'n' Roll Highschool een all round quiz. Loca tie: De Spot in Middelburg, aanvang 20.30 uur. www.despotmiddelburg.nl ZONDAG 3 JANUARI Parade. In zijn laatste film leidt Jacques Tati de toeschouwer als ringmeester rond in de vrolijke wereld van het circus.. Lo catie: Cinema Middelburg, aanvang 15.00 uur. www.cinemamiddelburg.nl Suite Frangaise. Locatie: Cinema Mid delburg, aanvang 20.00 uur (zie zaterdag 2 januari) Onderdeel van JOIMNEY THRDUCH (kinderen 7,-) Gesl zeel MID gin} in een tien stel 'Gef de Ned tisc staa in d litie lope opg. erde MIDI 2 www.de-faam.nl Grand Café Willem Oranjelaan 17, 4332 VA Middelburg J tel.(0118)61 87 67 www.grandcafewillem.nl De Faam woensdag 30 december 2015 16 ZEEUWSEPODIA Afgelopen jaar 2015 zijn we weer erg verwend door jullie. Dankzij jullie zijn wij ook dit jaar weer het leukste restaurant van Middelburg geworden, en nog in afwachting of we zelfs het leukste restaurant van Zeeland zijn. Dit jaar hebben we, van de fooi, een uitstapje gemaakt naar Boudewijnpark en daarna lekker gegeten. We hebben een topdag gehad! We hopen u allen in 2016 weer te mogen begroeten in ons restaurant. We willen u als Team Willem en Stichting Philadelphia vriendelijk bedanken! Vanaf januari zijn wij niet meer wekelijks in deze krant te vinden. Voor ons keuzemenu kunt u kijken op onze website www.grandcafewillem.nl Reserveer makkelijk en snel via www.couverts.nl O Locatie: Cinema Middelburg, woensdag 30 december aanvang 20:00 uur. www. cinemamiddelburg.nl DELTA Comfort Service biedt u verschillende warmte-oplossingen om een behaaglijk klimaat in uw huis te creëren. Zo kunt u bij ons terecht voor onder andere de verhuur en het onderhoud van cv-ketels. Deze advertentie geeft een overzicht van de prijzen per 1 januari 2016. Huur cv-ketels De maandelijkse.huurprijzen voor cv-ketels stijgen met 0,6%. Wilt u een nieuwe cv-ketel inclusief slimme thermostaat huren? Onze huidige huurprijzen zijn: Remeha Tzerra Plus CW3 €25,95 Remeha Tzerra Plus CW4 27,95 Remeha Tzerra Plus CW5 €29,95 Onderhoudsabonnementen De prijzen van onze onderhoudsabonnementen stijgen met 2,0%. Wilt u een onderhoudsabonnement op uw cv-ketel afsluiten? Onze huidige onderhoudsabonnementen zijn: cv-ketel BasisService (2-jaarlijks onderhoud) 8,10 cv-ketel TotaalService (2-jaarlijks onderhoud) 11,15 4 www.ZfiywsePobu.nl Voor meer informatie over onze producten en diensten kunt u kijken op www.DELTA.nl/cvketels verbindt Chinees Nationaal Kerstcircus met Shanghai Nights Locatie: CCXL Theater in Vlissingen, woensdag 30 december aanvang 13.30 uur. www.cinecityxl.nl Happy Feet (kinderfilm v.a. 6 jaar) Locatie: de aula van de Zeeuwse Bibliotheek, woensdag 30 december aanvang 14.00 uur. www.dezb.nl Hilaria met Fata Morgana (familie voorstelling), De Vroone in Kapelle, zaterdag 2 januari 14.00 uur. www. kapellecultureel.nl

de Faam | 2015 | | pagina 24