Wijzigingen ophalen huisvuil Verwijderen en afsluiten afvalbakken Gemeente haalt kerstbomen op I r I Gemeentelijke balies eerder dicht Gratis parkeren rond feestdagen Extra koopzondag Warenmarkten tijdens feestdagen r Nieuwjaarsreceptie in het stadhuis v Het huisvuil van vrijdag 25 de cember (eerste kerstdag) is zes dagen eerder, op zaterdag 19 december opgehaald. Het huisvuil van vrijdag 1 januari wordt acht dagen later, op zaterdag 9 januari opgehaald. De container mag u vanaf 8 uur buiten zetten. U vindt de gewijzigde data ook op website van de gemeente Mid delburg: Inwoners/Afval/Ophaalda gen huisvuil. Om vernieling van afvalbakken door vuurwerk in de parken en de binnenstad rond de feestdagen te voorkomen wordt een gedeelte verwijderd of afgesloten. De afvalbakken in de parken wor den deze week verwijderd. In de week van 4 januari 2016 worden deze weer teruggeplaatst. De afvalbakken in de binnenstad worden op 31 december leegge maakt en voor een deel afgesloten of weggehaald en worden op zater dag 2 januari weer opengezet of teruggeplaatst. Op plaatsen waar afvalbakken veel worden gebruikt, blijven er een aantal open staan. Indien nodig worden deze extra geleegd. In de binnenstad wordt alleen huisvuil opgehaald door middel van ondergrondse afvalcontainers. De kerstbomen in de binnenstad worden daarom op vrijdag 8 ja nuari vanaf 07.00 uur 's morgens opgehaald. Van maandag 11 januari tot en met vrijdag 15 januari haalt de ge meente tegelijkertijd met het huis vuil ook kerstbomen op. Gedurende deze periode kunt u de kerstboom samen met de afvalcontainer voor zeven uur 's morgens buitenzet ten. Er rijdt dan een extra wagen speciaal voor de bomen. U moet de boom kaal aanbieden. De pot en de versiering eerst verwijderen. Hoogbouw Bij de hoogbouw wordt de kerst boom ingezameld op de dag dat de mini-containers bij u in de wijk worden geleegd. Graag uw kerst boom die dag aan de openbare weg aanbieden. Op donderdag 24 en donderdag 31 december sluiten de gemeentelijke balies om 16.00 uur. De gemeentelijke locatie aan de Waldammeweg sluit op 24 en 31 december om 15.30 uur. Op vrijdag 25 december eerste kerstdag, zijn de gemeentelijke balies gesloten. Op maandag' 4 januari gaan de gemeentelijke balies open om 10.00 uur. Foto: Aart van Belzen Vanaf donderdag 24 december is parkeren gratis in het centrum. Ook kan in dezelfde periode gratis gebruik gemaakt worden van de parkeergara ges. Vanaf maandag 4 januari is het weer betaald parkeren in Middelburg. Afsluiting ondergrondse kunststof afvalcontainers Om vuurwerkvandalisme te voorko men sluit gemeente Middelburg de ondergrondse containers voor kunststofafval af van donderdag 31 december 15.30 uur tot vrijdag 1 januari 11.00 uur. De onder grondse afvalcontainers voor het restafval blijven voor de gebruikers geopend. De Vereniging Ondernemers Middelburg adviseert de winkeliers op zon dag 27 december open te gaan voor het winkelend publiek. De warenmarkten van donderdag 24 december, de dag voor kerst en die van oudejaarsdag, donderdag 31 december, eindigen al om 15.00 uur. Ook zal de opstelling van deze warenmarkten anders zijn dan u gewend bent, omdat niet iedere standplaatshouder zijn standplaats inneemt Zaterdag 9 januari 2016 houdt het gemeentebestuur van Middelburg haar nieuwjaarsreceptie in het stadhuis aan de Markt. U bent vanaf 16.00 uur van harte welkom. De receptie duurt tot 18.00 uur. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG H VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluif om het »arkeren te verbieden op een aan de lerengracht en Lonaensekaai te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de artsen waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekend making van dit besluit, een bezwaar schrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaar schrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorsl niet de werking van het besluit waarte gen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Online bezwaar maken Uw bezwaarschrift kunt u ook digitaal indienen. U vindt het webformulier via: www.middelbura.nl Bestuur en organisatie Meer Bezwaar tegen gemeentelijke besluiten. Voor het digi taal indienen van een bezwaarschrift heeft u uw inlogcode van DigiD nodig. Het volledige verkeersbesluif ligt bij de vakbalie van Vergunning Verlening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Mid delburg ter inzage. WIJZIGING ARBEIDSVOOR WAARDENREGELING GEMEENTE MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in de vergadering van oktober 2015 hebben besloten tot wijziging van de Arbeidsvoorwaardenregeling gemeente Middelburg (79ste wijziging). Deze wijziging betreft aanpassing van de arbeidsvoorwaardenregeling Gemeente Middelburg in verband met de verdere uitwerking van de Visie op Werken en flexibilisering arbeidsvoor waarden (afschaffen ADV-stelsel voor de bij de gemeente werkzame ambtena ren). Deze wijziging treedt in werking op 1 januari 2016 en ligt voor een ieder gedurende twaalf weken (vanaf 24 december 2015 tot 18 maart 2016) ter inzage bij de informatiewinkel in het stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen beta ling verkrijgbaar. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidings procedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere vooroereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): J.V. Sprengerlaan 5: rioolaan sluiting (8-12). Klarinetweg 7: aanbrengen reclame (30-11). Markt 12, Arnemuiden: wijzi gen bestemming woonhuis (voor malige pastorie] i.v.m. uitbreiding verenigingsgebouw (15-12). Markt 69: wijzigen pui (9-12). Noordweg 405: uitbreiden wo ning (13-12). Veersehof 2: bouw woning met garage (9-12). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van ae aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidings procedure Burgemeester en. wethouders maken bekend dat zij de volgende omge vingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Abeel se weg 13: bouw opslaq- loods (15-12). Ampèreweg 26U: bouw loods (15-12). Hertzweg 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4M en 4N: bouw 7 opslaqunits (133859) (18-12). J.V. Sprengerlaan 5: rioolaan sluiting (10-12). Noordweg 11: verbouwen en vergroten van de woning aan de achterzijde, het vervangen van een dakraam en het vergroten van een dakkapel op het voordakvlak (15- 12). Sint Janstraat 32: wijzigen bestemming i.v.m. horeca-activiteiten (14-12). Zoutneringstraat 1, Arne muiden: bouw woninq (132718) (18-12). a Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaar schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor ziening aanvragen aan de Voorzienin- genrechter bij de Rechtbank Zeeland- West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maxi maal o weken: Voor: het plaatsen van zonnepanelen. Locatie: Oude Werfstraat 3. Nieuwe uiterste besïisdatum: 26 januari 2016. 1 KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalin gen omgevingsrecht (Wabo) voorne mens zijn een omgevingsvergunning te verlenen: Voor: het brandveilig gebruik van het E>and als zoracomplex. ocatie: Vrijlandstraat 28. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 24 december 2015 gedu rende zes weken, van 24 december 2015 tot en met 3 februari 2016 ter inzage bij de vakbalie in het stadskan toor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbe sluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wetnouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (0118) 67 52 84. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerp besluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van ae Algemene wet bestuursrecht naar voren nebben gebracht.

de Faam | 2015 | | pagina 8