Officiële Mededeling K S| Ih. Manteling Tei ons 55 35 30 Mij Ben jij onze nieuwe ster? dermaTeam Bel of mail ons! Begin 2016 goed en breng licht in iemands leven! WORD VRIJWILLIGER BIJ MANTELING op Zoom van de Provincie Zeeland MILIEU Een bro beg Zee elke insf Dat gaa filrr wa; moi kun film een film en j roer Het niet Filn van DO* nisv Vlis van wori stap een satie in Bo die een of ir ronc bij c moei gelul al di wem nen i van 1 begii kan I van voor de al nask lieve Ze lij een 1 asiel naar deze is dc graag voor, wel g kindi veel I digzi jaar ten r die e: lievei Interi één v hond chere Laserontharing Tatoeageverwijdering Littekenbehandeling Rimpelbehandeling Couperose Pigmentvlekken Ontsierende spatadertjes Huidtherapie dermaTeam huid en laser Boerhaaveplein 3d Ben Park Veldzigt 67 Mid 0164-263822 0118-673050 Manteling telt 300 enthousiaste vrijwilligers die hulp bieden aan mensen met een ziekte of handicap of aan mensen die eenzaam zijn. We zijn op zoek naar mensen die het leuk vinden om met iemand een activiteit te ondernemen of gezelschap te bieden. Ook zoeken we nog vrijwilligers voor het zorghotel in Vlissingen. Mantelzorg Zorgvrijwïliigers info@mantelingwalcheren.nl www.mantelingwalcheren.nl Uitvaartverzorqinq H. Jobse 0118 46 22 05 www.dermateam.nl De Provincie Zeeland publiceert vanaf 1 januari 2016 alle officiële mededelingen alleen nog digitaal. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl/ publicaties-en- bekendmakingen Ontwerp omgevingsvel-gunning Kloosterboer Vlissingen BV Gedeputeerde staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om vergunning ingevolge de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht van Kloosterboer Vlissin gen BV. gelegen te Finlandweg 10 te Nieuwdorp. De aanvraag heeft betrekking op: Op- en overslag van levensmiddelen; Op- en overslag en verwerking van vruchten- en groentesappen; Op- en overslag van General Cargo, waaronder containers met gevaarlijke stoffen; Op- en overslag van zware lading, waaronder offshore windmolens. Zij willen de omgevingsvergunning verle nen met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerpvergunning ligt ter inzage vanaf 24 december 2015 tot en met 3 februari 2016 bij de publieksbalie van de gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur en gedurende openingstijden in het gemeentehuis te Heinkenszand. Een ieder kan tot en met 3 februari 2016, schriftelijk, zienswijzen over de ontwerp- vergunningen indienen bij RUD Zeeland Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Hierbij kan worden verzocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. In deze periode kun nen ook mondelinge zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegenheid ge boden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpvergunning en de advi seurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerpvergunning kunnen later beroep instellen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer L. (Leo) Kaaijsteker, telefoon nummer 0115 74 51 59, van RUD Zeeland. Het ontwerp besluit staat geregistreerd onder nummer W-AOV 140311/ 00072800. Bodemverontreiniging Dorpsstraat 22-24 en 26 Ritthem Gedeputeerde Staten hebben vastgesteld dat 1. Er sprake is van twee gevallen van ernstige verontreiniging. 2. De sanering van de bodemverontreini ging niet spoedeisend is. Gedeputeerde Staten hebben besloten geen toepassing te geven aan de uniforme open bare voorbereidingsprocedure. De beschik king ligt van 23 december 2015 tot en met 3 februari 2016 ter inzage bij de RUD Zeel and, Stadhuisplein 1 te Terneuzen, op werk dagen van 09.00-16.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krü- gerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00- 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 3 fe bruari 2016 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Sta ten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het be zwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA "s Gravenhage. De beschikking treedt 4 februari 2016 in werking, tenzij binnen die termijn een ver zoek om een voorlopige voorziening is ge daan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0115 - 745 153). Omgevingsvergunning Verbrugge Scaldia Terminals Gedeputeerde staten van Zeeland maken bekend dat zij aan Verbrugge Scaldia Ter minals B.V., gelegen te Nieuwdorp aan de Luxemburgweg 2, een omgevingsvergun ning hebben verleend ingevolge de Wet al gemene bepalingen omgevingsrëcht. De vergunning heeft betrekking op het uitbrei den van de capaciteit van de huidige onder houd- en constructiewerkzaamheden aan off-shore technieken. In de vergunning zijn geen wijzigingen aan gebracht ten opzichte van het ontwerp. De vergunning ligt vanaf 24 december 2015 gedurende zes weken, dus tot en met 4 februari 2016, ter inzage bij de publieks balie van de gemeente Terneuzen. Stad huisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerpvergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerpvergunning en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te heb ben ingediend over de ontwerpvergunning kunnen gedurende de inzagetermijn tegen de vergunning beroep instellen bij de afde ling bestuursrecht van de rechtbank Zeel and-West Brabant, locatie Breda, team be stuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. De vergunningen treden na deze pe riode in werking, tenzij een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de voorzieningenrechter van de afdeling bestuursrecht van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht. Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot dhr. L. Zaal, tel. 0115-745 100 van RUD Zeeland. Het ontwerp besluit staat gere gistreerd onder nummer W-AOV150224. Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl VLIS: VLISS De Faam woensdag 23 december 2015 4 www. hjobse-uitvaart. nl www.basisuitvaart-zeeland.nl huid en laser mUaOiV oksehweten

de Faam | 2015 | | pagina 4