Chica's is verhuisd Steketee Damesmode is al honderd jaar jong! BEDRIJVIGHEID Jubileum bij J. de Nooijer Woning- en Meubelstof JUBILEUM Zonnepan is de mooiste vorm van zonne-energie Z www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 december 2015 27 MIDDELBURG - Chica's Mode is verhuisd van Lange Geere 24 naar Langeviele 57 op de hoek. Eigenares Jolanda Tempelman: "Dit pand stond mij aan en ik wilde al een poosje naar een betere zichtlocatie. Wij kregen via via te horen dat dit pand leeg zou komen en ik hoefde niet lang over de verhuizing na te denken. Wij hebben gelijk actie ondernomen en half september zat ik met Chica's Mode hier." Chica's Mode brengt damesmode, voornamelijk ingekocht in Parijs vanaf maat S. Jolanda gaat dan ook regelmatig voor haar inkoop naar Frank rijk. "Ik koop gedoseerd in zodat mijn collectie altijd exclusief blijft. In de begin periode kwamen veel jonge mensen in de winkel en te genwoordig heb ik een be tere mix door een wat ouder publiek. Ik geef aandacht en persoonlijk advies aan mijn klanten want daar staan wij voor." De wintercollectie hangt volop in de rekken en de sale is al begonnen. Vanzelfsprekend is het mo- dieuze kleding maar nu met een feestelijk tintje voor de feestdagen in december. Ook veel bijpassende ac cessoires, tassen, hoeden, shawls én schoenen. Chi ca's Mode aan de Langedam in Zoutelande heeft naast damesmode ook kinderkle ding Kid, Name-It, Vingino, Moodstreet, en is in de win termaanden op vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur geopend. Chica's Mode, Langeviele 57, Middelburg, 0118-634455 fcb: Chica's Ninos Mode Online vuurwerk bij intratuin.nl KOUDEKERKE - Intratuin Kou- dekerke heeft een uitge breide en veilige collectie sier- en knalvuurwerk. De losse verkoop van vuur werk begint op dinsdag 29 december en duurt tot en met de laatste dag van het jaar, maar online kan nu al besteld worden. En omdat vuurwerk prachtig, maar zeker ook krachtig is, geeft Intratuin veiligheidsadvies en verkoopt zij onder ook veiligheidsbrillen, aanstee- klonten en vuurwerkgrip- pen. Consumenten die on line hun bestelling plaatsen, kunnen vanaf 29 tot en met 31 december het vuurwerk afhalen in de vestiging. Lezing over tandheelkunde VLISSINGEN - In wijkcentrum Majoraat is op zondag 13 de cember een lezing over bio- holistische tandheelkunde. Spreker is Lex Abeling en hij legt uit wat Bio- Holisti sche tandheelkunde is. Het is een vorm van natuurlijke tandheelkunde die de mond ontdoet van storing op het lichaam en het lichaam ont doet van chemisch-toxische en magnetische belastingen. De lezing begint om 14.00 uur aan de Van Hogendorp- weg 58a in Vlissingen. Aan melden via gvavlissingen@ gmail.com of 0643436675. ARNEMUIDEN - J. de Nooijer Woning- en Meubelstoffe ring viert dit jaar zijn vijf tienjarig bestaan. Indertijd begon Jan van huis uit en zijn tuinhuisje diende als opslagruimte. "Daar stond alles in. Vijftien jaar ge leden hebben wij de stap gezet naar een winkel op Langstraat 79. Van dat pand hebben we alles gestript. Daarna is het verbouwd, in gericht en geopend." Tegen woordig zijn Jan en Willy, met hun dochters Angie en Linda actief in de zaak. In de nabije toekomst gaat An gie de zaak overnemen. Het bedrijf biedt complete wo ninginrichting, voor ieder wat wils, in elke prijsklasse. Gespecialiseerd in gordij nen op wavesysteem, pvc vloeren in vele dessins én van A-kwaliteit, zitmeube len, vakkundig herstofferen of trappen stofferen en tapijt leggen. "Wij maken matras sen met een pocket-vering, het beste materiaal dat voor een matras kan worden ge bruikt. Op maat, volledig naar de wens van de klant en met acht jaar garantie. Topkwaliteit voor een zeer betaalbare prijs", vertelt An gie. Deze matrassen kunnen ook voor boten en caravans worden gemaakt, eventu eel zonder pocketvering. Ook voor ideale binnen- en buitenzonwering en rollui ken, dealer van onder meer Verösol, is J. de Nooijer het juiste adres. Jubileumactie december: tapijt de vijfde strekkende meter gratis; pvc en laminaat de tiende vier kante meter gratis. J. de Nooijer, Langstraat 79, Arnemuiden, 0118-602937 Steketee Damesmode viert dit jaar het eeuwfeest met een jubileumjaar dat gevuld is met leuke acties voor hun klanten. Huidige eigenaren zijn Alexandra van de Gruiter en Jaqueline Veenstra, de vierde generatie in het bedrijf. De start was in 1915 toen hun overgroot ouders met een kar met band en garen langs de deuren trokken. VLISSINGEN - In hun woon huis in de Palingstraat, werd de voorkamer als winkel ingericht en opende Steketee zijn deuren. "Het ging goed en later betrok ken ze een pand op de Nieu- wendijk. Dat is in de oorlog vernield", vertelt Jaqueline. "Daarna, in 1945, verhuis den ze naar de hoek Lange Zelke/Walstraat en werd het assortiment uitgebreid tot textiel. Vijftig jaar geleden, met de herinrichting van dit stukje Vlissingen, werd ons huidige pand betrokken." Tussen 1970 en 1980 had Steketee een tweede zaak in Paauwenburg. "Vanaf 1980 werd de zaak gereorgani seerd en zetten onze ouders de stap naar één winkel voor damesmode en werd af scheid genomen van textiel en fournituren. Jaqueline en ik zijn vanaf 1997 in de zaak actief en hebben deze tien jaar geleden overgenomen", vertelt Alexandra. Steketee Damesmode heeft voor een doelgroep vanaf 30+ col lecties van gerenommeerde merken als Erfo, Zerres, Via Appia, Habella, Rossini, Setter, Weger, Sunflair en Leona in de maten 36 tot en met 52. Ook speciale maten of aanpassingen door eigen coupeuses. "Een service die wij al jarenlang verlenen. Net als persoonlijke bena dering door ons vaste team", zegt Jaqueline, "Met inko pen houden wij rekening met ons publiek. Wij kopen één artikel per maat." De winkel kent een brede klan tenkring, niet alleen Vlissin- gers, ook Brabanders, Belgen en Duitsers weten Steketee Damesmode te vinden. Kerstmarkt in sfeer Dickens VEERE - Op 12 en 13 decem ber is er in Veere een sfeer volle Dickens kerstmarkt. De markt is op traditionele manier in de stijl van Dic kens aangekleed. Er is mu ziek en er worden allerlei producten aangeboden. Tijdens de kerstmarkt zijn beide locaties van Museum Veere (De Schotse Huizen en Stadhuis) geopend. Op 11 en 12 december is de traditionele adventsmarkt in de Kleine Kerk. De op brengst hiervan is voor het goede doel. Vuurwerkbrillen gratis bij Pearle VLISSINGEN - Afgelopen Oud Nieuw hebben 210 mensen oogletsel door vuurwerk op gelopen. Acht mensen zijn blind aan één oog geworden. Eén persoon is zelfs volledig blind geworden. Het is dan ook van groot belang om je ogen goed te beschermen tij dens de vuurwerkperiode. Sinds vorige week delen de vestigingen van Pearle in Vlissingen en in Middel burg dan ook gratis vuur werkbrillen uit. Landelijk gezien worden in totaal 70.000 vuurwerkbrillen uit gedeeld. YERSEKE/NIEUWDORP - Zonne Energie Pan (ZEP) levert een bijzonder alternatief voor de bestaande losse zonnepa nelen: de Zonnepan. In Yerseke is bij een klant van Marbel het eerste dak van een woning voorzien van deze pan. Dit heeft Marbel uitgevoerd in goede samenwerking met ITN in stallatietechniek uit Nieuw- dorp en Logus uit Goes. De zonnepan is een ingenieus systeem waarbij monokris tallijn silicium zonnecellen zijn opgebracht op een regu liere dakpan. Deze combi natie is zeer efficiënt. Geen vierkante meters losse pane len meer op het dak, maar een vrijwel onzichtbaar sy steem. Een systeem dat net zo efficiënt de zonnestralen omzet in elektriciteit als de klassieke panelen. Plaatsing van de Zonnepan betekent enkel vervanging van de huidige dakpannen, waar door het systeem ook steeds makkelijk uit te breiden is. Plug Play De Zonnepan is aan de ach terzijde voorzien van twee kabels waardoor deze met een plug play systeem makkelijk aan te sluiten is op het elektriciteitsnetwerk. De Zonnepan is een volle dig Nederlands product van hoogwaardige kwaliteit, met de beste garanties. Hij bestaat voor tachtig procent uit natuurlijk materiaal en is volledig recyclebaar. Maar voor dat stadium bereikt is, heeft de Zonnepan zich al lang terugverdiend. S Chica's Mode; modieuze kleding, nu met een feestelijk tintje. Foto: Leon Janssens O www.intratuin.nl/ vuurwerk door Leon Janssens O www.jandenooijervof.nl Willy en Jan de Nooijer en Angie Schrijver-de Nooijer: "Maatwerk en topkwaliteit voor een betaalbare prijs." Foto: Leon Janssens door Leon Janssens Alexandra van de Gruiter en Jaqueline Veenstra: "Wij zijn Hart van Vlissingen ondernemers." Foto: Leons Janssens C Steketee Damesmode, Lange Zelke 48, Vlissingen, 0118-412119 www.steketee- damesmode.nl O Voor meer informatie www.veere-stad.nl en www.kerstmarktveere.nl O Kijk voor de locatie op www.pearle.nl Samenwerking w Marbel Houtbouw, Olzendepolder 4C 4401 NK Yersekewww. marbelhoutbouw.nl Dankzij een relatief korte terugverdientijd is de Zonnepan een voordelige keuze voor honderd procent schone energie. Foto: PR

de Faam | 2015 | | pagina 27