Nieuw hoofdstuk voor band La-Ventura Bridal Event 2015 MUZIEK Verdiep je in je relatie en word (weer) gelukkig De Zeeuwse melodie metal band La-Ventura presenteert op zaterdag 7 november hun nieuwe mini-cd '2.0' in De Piek in Vlissingen. Na de albums 'A New Beginning' en 'White Crow' betreden zangeres Carla van Huizen, bassist Mike Saffrie, gitarist Sascha Kondic en drummer Stefan Simons hiermee een nieuwe fase. GOES - Met de release party voor de deur is de band druk bezig met de laatste voorbe reidingen. "De vier tracks op het album bevatten veel melodie en vette grooves", vertelt Mike. "We zijn als muzikant en als band een enorme stap voor uit gegaan. Na White Crow was duidelijk dat we iets moois hadden bereikt. Het voelde bijna als een klap in het gezicht: zó goed was het album ontvangen. We had den er dan ook alles uitge haald wat erin zat. Ik dacht dat er niets meer te verbete ren viel." Vier nieuwe songs Maar niets bleek minder waar. Mike vond zichzelf weer uit en schreef binnen zes maanden de muziek voor vier nieuwe songs. Ze werden door de overige bandleden met enthousias me ontvangen. WE ZIJN HEEL DIEP GEGAAN EN HEBBEN UITEINDELIJK DE PERFECTIE GEVONDEN "Ook zij waren klaar voor de volgende stap. Alle eerdere ervaringen zijn hiervoor ook nodig geweest. We zijn heel diep gegaan, hebben sommige dingen los moeten laten en hebben uiteindelijk de perfectie gevonden. We hebben dan ook heel veel zin om aan de slag te gaan met songs voor het volle album. We hebben altijd in een stijgende lijn gezeten en nu gaat het iets harder." Carla schrijft de songtek sten. "Eerst proef ik de sfeer van de muziek," legt ze uit, "en daarbij is de melodie heel belangrijk. Ik moet iets voelen, ga af op mijn instinct ook in." La-Ventura treedt en begin met wat sleutel- op in binnen- en buitenland woorden. Daaromheen brei en onderhoudt via hun face- ik een verhaal. De ene keer bookpagina, La-Ventura of- gaat dit heel makkelijk, de ficial bandpage, contact met andere keer iets minder. Ik de fans. Ook na optredens moet echt een beeld met de is er altijd ruimte voor een tekst krijgen. Daar groei je praatje en een foto. La-Ventura staat garant voor een goede live perfor mance, melodie metal en een prachtige stem. Release Party, zaterdag 7 november, De Piek in Vlissingen. Zaal open om 20.00 Uur. Kaarten via De Piek. De bedrijven van Bruidsgroep Zeeland heten iedereen van harte welkom in Party- Restaurant Huys ter Schelde in Koudekerke op zaterdag 7 november van 11.00 tot 16.00 uur voor Bridal Event. KOUDEKERKE - Het evene ment biedt een presentatie van mogelijkheden voor een perfecte invulling van je trouwdag. Een dag vol in formatie, modeshows, proe- verijen en winacties. Erik Put en Caroline Soutendijk van Foto Atelier CPD zijn bij de organisatie betrokken: "Begin dit jaar is door een kleine groep ondernemers de Bruidsgroep opgericht waarin één bedrijf per bran che is vertegenwoordigd. Dat zijn er nu twintig en dat is best uniek voor Nederland. Een aantal bedrijven gooide een balletje op om een groot evenement te organiseren. Zo ontstaat er een compleet plaatje voor een bruiloft. Huys ter Schelde stelde de ruimte beschikbaar en zo kunnen wij alles tonen wat je op de mooiste dag van je leven wilt zien." Er zijn di verse stands met ondermeer bruidskleding en herenkle ding. Ook is er een wedding planner, trouwambtenaar, juwelier, luxe bakkerij, bloe- menzaak, drukwerkwinkel, reisbureau, oppasmaatje en zangeres Patricia Foort. Ook trouwauto's zijn te be wonderen. Bij elke stand kan een vraag worden be antwoord; degenen met de meeste goede antwoorden krijgen een prijs. De entree en het parkeren zijn gratis. Bridal Event is te vinden aan de Vlissingsestraat 38- 40, Koudekerke. Bio Dröme zit nu op de Oostwal GOES - Bio Dróme opende afgelopen donderdag een nieuwe winkel op de Oost- wal 2A in Goes, in de voor malige Aldi. "Na acht jaar op de Kade zijn we verhuisd. Wij wil len graag een nog comple ter pakket leveren. Alles is gemoderniseerd, gesloten koelingen en er is een flinke uitbreiding van het dagelijks verse aanbod. Wij hebben bi ologische- en dieetvoeding in al zijn variëteiten" aldus eigenaar Demario Luitwie- ler." Bovendien zit je hier in de loop met parkeergelegen heid voor de deur." De web winkel is online via www. biologischaanhuis.nl. Bio- Drome is maandag geopend vanaf 13.00 uur; dinsdag tot en met zaterdag vanaf 9.00 uur. Chocolate Lovers genomineerd MIDDELBURG - Nanny Jansen van Chocolate Lovers uit Middelburg is genomineerd voor de landelijke vrijwilli- gersprijs. 'Uit 400 inschrijvingen zijn 18 vrijwilligersorganisaties en vrijwilligers genomi neerd voor de 'Meer dan handen vrijwilligersprij- zen'. Staatssecretaris Van Rijn maakt op 7 december de winnaars bekend. VLISSINGEN - "Mensen in vesteren wel in het onder houd van hun huis, auto en garderobe maar tijd en geld investeren in hun relatie ge beurt vaak niet. Als 'mama', de vrouw, niet gelukkig is, is niemand gelukkig. Dit heeft weerslag op het hele gezin! aldus Constance van der Eijk, relatiecoach én erva ringsdeskundige. "Zeven jaar geleden was mijn, ons huwelijk, op een dood punt beland. Voor mijn gevoel althans. Ik had alles, een leuke baan, twee kindjes en dan toch elkaar niet begrijpen. Mijn man had het druk op zijn werk, thuis twee verbouwingen achter de rug, dat trekt een wissel op je huwelijk. Ik ging bewust een boek lezen 'Hallo Tarzan, hoe word je mannenfluisteraar' van Gigi Sage en Birgit Engel. Ik stelde vast dat de problemen in onze relatie grotendeels met mij te maken hadden. Bij de schrijfster Gigi Sage ging ik op cursus. Wat een 'eyeopener'. Daar was ik naar op zoek en ik denk met mij veel vrouwen. Met een wat kleine, subtiele veran deringen, krijg je een sterk verbeterde relatie." Con- stance volgde met succes een tweejarige cursus en startte in januari 2015 met haar bedrijf RelatieExpert. "Ondertussen heb ik zelf al cursussen gegeven en indi viduele consulten, met goed resultaat en enthousiaste re acties", zegt Constance. "De eerstvolgende cursus begint 10 december." www.defaam.nl pe paam WOensdag 4 november 2015 24 Door Karin Ocké Iets moois Sleutelwoorden La-ventura: Mike Saffrie, Stefan Simons, Carla van Huizen en Sascha Kondic Foto: Kelly Thans O Meer informatie op www.la-ventura.com Een aantal enthousiaste leden van Bruidsgroep Zeeland. Meer info op www.bruidsgroepzeeland.nl en via Facebook op Bruidsgroep Zeeland. Foto: Atelier CPD Door Leon Janssens O Bio Dröme Goes, Oostwal 2A, Goes, 0113-228009 www. biodromegoes. nl door Leon Janssens O Relatie Expert, Bosjeslaan 21, Vlissingen 0622792257 www. derelatieexpert. nl feb: de relatie expert Constance van der Eijk: "Met kleine veranderingen krijg je een sterk verbeterde relatie." Foto: Leon Janssens

de Faam | 2015 | | pagina 36