nieuwe TV... HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? mUru"" Officiële Mededeling 6EEF Evenement een Guard Academy: Stap in de wereld van de beveiliging Pion van de Provincie Zeeland MILIEU NATUUR EN LANDSCHAP WOONPLAZA Eenmalig bartiméus sonneheerdt f VtBENIQINO 2,50 sms De Provincie Zeeland publiceert vanaf 1 januari 2016 alle officiële mededelingen alleen nog digitaal. Kijk voor meer informatie op www.2eeland.nl/ publicaties-en- bekendmakingen Gratis advrricn www.de-faam.nl De Faam - woensdag 4 november 2015 10 NATUURLIJK HEEFT BLINDHEID VOORAL NADELEN. Innovatieve hulpmiddelen zijn hard nodig. Zoals voeltekeningen voor blinde of slechtziende kinderen, waardoor ze beter mee kunnen doen op school Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl Herkent u dat: een tv-meubel dat net niet past of de snoeren van uw televisie die in de knoop raken? Of heeft u diverse afstandsbedieningen die door uw woonkamer slingeren? Op zaterdag 7 november hoort u op het event 'Nieuwe tv...' diverse tips, tv-oplossingen en demonstraties! Wij zien u graag op zaterdag 7 november bij Binnenuit Meubelen en Beeld Geluid! Melding BUS-bodemsanering Havenweg (Windhoek) in Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 20 oktober 2015 een 'Melding BUS-bo demsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen van de ge meente Vlissingen voor de bodemsanering op de locatie Havenweg (Windhoek) in Vlis singen. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanleiding van de melding kan door belanghebbenden geen bezwaar of beroep worden aangete kend. Wel is er de mogelijkheid om gedepu teerde staten er op te wijzen dat de bodem verontreiniging of de voorgenomen bodem sanering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0115 - 745 153). Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 NB.15.074 Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij het voornemen hebben om aan Maatschap Duvekot aan Boudewijns- kerke 56 te Zoutelande een vergunning te verlenen in het kader van artikel 19d, eer ste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 voor een wijziging van de bedrijfsvoe ring van het bestaande bedrijf. De activitei ten vinden plaats in de nabijheid van de Na- tura 2000-gebieden de manteling van Walcheren en Westerschelde Saeftinghe. Zienswijze Het ontwerpbesluit ligt van 4 november 2015 t/m 15 december 2015 ter inzage bij hetinformatiecentrum van de Provincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg, tijdens werkdagen van 08.00 - 17.00 uur en desge vraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer M.A. Bil (tel. 0118-631775). Belanghebbenden kunnen tot zes weken na bekendmaking van het ontwerpbesluit een zienswijze indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 NB.15.075 Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend dat zij het voornemen hebben om aan Maatschap Treur aan de Jan Geertes- weg 8 te Meliskerke een vergunning te ver lenen in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 voor de exploitatie en een uitbreiding van het bestaande bedrijf. De activiteiten vin den plaats in de nabijheid van de Natura 2000-gebieden Westerschelde Saefting he, de Manteling van Walcheren, de Ooster- schelde en een aantal verder gelegen ge bieden. Zienswijze Het ontwerpbesluit ligt van 4 november 2015 t/m 15 december 2015 ter inzage bij het informatiecentrum van de Provincie Zeeland, Abdij 6 in Middelburg, tijdens werkdagen van 08.00 - 17.00 uur en desge vraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting èn kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer M.A. Bil (tel. 01 18-631775). Belanghebbenden kunnen tot zes weken na bekendmaking van het ontwerpbesluit een zienswijze indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Postbus 6001, 4330 LA Middel burg. Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl Provincie Zeeland Guard heeft in de loop der jaren honderden beveiligers opgeleid. De opleiding is in tensief en duurt een halfjaar. Vaak wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke mannen. Niets is-minder waar. Ook aan vrouwen in de beveiliging is een groei ende behoefte. Evenals aan 45-plussers. Zij kunnen aan de slag in allerlei functies: telefoniste, receptioniste en conciërge-functies op scholen baliewerkzaamheden in overheidsgebouwen, maar ook front- en backstage activiteiten bij vele soorten evenementen, gebouw-, ter rein luchthaven, en winkel beveiliging. Om te mogen werken in de beveiliging is een MBO niveau 2 diploma vereist. Uniek is dat Guard de theorieopleiding combineert met een zeer gevarieerd praktijkgedeelte. Zo kunnen cursisten ruime werkervaring opdoen en in de volle breedte kennismaken met het vakgebied. Tevens kan op veel momenten in de week stage worden gelo pen. Ook in de weekenden. De stages zijn maatwerk, maximaal toegesneden op de persoonlijke situatie van de cursist en gegarandeerd. Als resultaat van onze uitge breide selectie en screening kent Guard vrijwel geen uitvallers. EEN TOEKOMST IN DE BEVEILIGING WERKT EN LOONT Studeren kost helaas wel geld. Ook bij Guard. As pirant-cursisten willen en kunnen vaak niet wachten op een bijdrage van bijvoorbeeld het UWV of de Gemeente en investeren zelf in hun eigen toekomst. Dat kan via ons eigen Guard-studiefinancie- ringsfonds, een handreiking die de opleiding voor gemoti veerde kandidaten toeganke lijk en betaalbaar maakt. Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de selectie- en adviesdag ver plicht. Vanzelfsprekend mag een cursist geen strafblad hebben. Inschrijven voor de selectie- en adviesdag voor zaterdag 21 november 2015 - kan via de website van Guard Academy, www.guardacademy.nl. Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie van theorie en praktijk. Een uitdagende opleiding en een goede stap naar een nieuwe toe komst, in de wereld van de beveiliging. Guard Academy houdt op zaterdag 21 november een speciale selectie- en advies dag voor de opleiding MBO beveiliger 2 op haar vestigin gen te Amsterdam, Deven ter, Nijmegen en Dordrecht. Wie de opleiding met succes afrondt, is vrijwel zeker van een toekomstrijke job. Ruim' 80% van onze cursisten heeft na het behalen van het bevei ligingsdiploma binnen 2 3 maanden een even aantrek kelijk als uitdagende baan. Beveiligingsbedrijven zoeken continu naar goed opgeleid personeel. Steeds vaker wor den zij ingeschakeld. Mede door de strenger wordende veiligheidseisen bij evene menten, op scholen, luchtha vens, ziekenhuizen, banken, overheidsgebouwen, en industrieterreinen en de nog steeds toenemende crimina liteit. Schouwersweg 7 bin Heinkenszand fl O M 0113 5614 82 li:?" binnenuit.nl uit >100 woonmerken 9.000rrH inspiratie persoonlijk woonadvies

de Faam | 2015 | | pagina 10