Tucson nu in sterk verbeterde versie HYUNDAI GARAGE VERBRUGGE Industrieweg 37, Terneuzen, tel. 0115 - 681 200 Maak snel een afspraak op verbrugge.hyundai.nl AUTOBEDRIJF LAnDEGEnT B.V. De Roterij 22, Burgh-Haamstede, tel. 0111 - 658 042 Maak snel een afspraak op landegent.hyundai.nl AUTO 5TURM Goes Amundsenweg 39, tel. 0113 - 602 000 Middelburg noordweg 467, tel. 0118 - 612 042 Maak snel een afspraak op sturm.hyundai.nl DEWTHinKinG. HYUnDRI flEW POSSIBILITIES. Met de naam Tucson komt het merk terug op de eerdere beslissing om alle modellen met een i te beginnen. Alle motoren die in de Tucson worden gebruikt zijn weer verder verbeterd en zuiniger gemaakt. Hoewel Hyundai Koreaans is, wordt de hier verkochte versie van dit model in Tsjechië gebouwd en het onderstel is berekend op de Europese wegen en smaak, zonder dat er sprake is van een te harde vering. Hyundai bedient zich van de gedetailleerde 'fluidic sculpture'-designtaal en belooft de koper een in drukwekkend comfort en tisch remt wanneer hij een obstakel nadert en de chauf feur dat niet tijdig lijkt op te merken. Het functioneert ongeacht de snelheid, maar tot 70 kilometer per uur be looft Hyundai kop-staartbot- singen te voorkomen. Syste men als blindehoekdetectie, lane departure warning en verkeersbordenherkenning zijn andere opties. Verder biedt Hyundai Rear Traffic Cross Alert, dat je waarschuwt voor aanko mend verkeer bij achteruit rijden. Zelf inparkeren kan de Tuc son ook, maar dan alleen in combinatie met automa tische versnellingsbak. In bedieningsgemak en toon aangevende rijdynamiek en veiligheid. Liefhebbers van luxe en weelde komen aan hun trekken, met opties als stoelverwarming en -venti latie voor en een verwarmde achterbank. Ook op veiligheidsgebied heeft de Tucson veel voor uitgang geboekt. Zo mon teert Hyundai, afhankelijk van de uitvoering, Autono- mous Emergency Braking, waarmee de auto automa- VEILIG, LUXE, COMFORTABEL EN ZUINIGER RIJDEN principe is de Tucson voor- wielaangedreven, maar vierwielaandrijving behoort wel tot de mogelijkheden. De koper kan kiezen uit 1.6 GDI-benzinemotoren met of zonder turbo en 1.7 of 2.0 liter dieselmotoren met ver mogens die variëren van 116 tot 186 pk. Een brandstofbe- sparend start/stopsysteem is standaard. Verder is er keuze uit een zesversnel lingsbak of een zeventraps automaat met dubbele kop peling. De prijzen van de nieuwen Hyundai Tucson starten al bij 25.995 euro, maar voor een echt luxe versie met vier wielaandrijving en 185 pk sterke dieselmotor betaal je meer dan het dubbele. Die laatste mag dan ook aanhan gers tot 1900 kg trekken. Gecombineerd brandstofverbruik: 4,6 - 7,5 (1/100 km) 21,7 - 13,3 (km/1); CO2 - emissie: 119 - 175 (g/km). Uitstoot is afhankelijk van gebruik. Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 oktober 2015 21 Afgelopen zomer werd de nieuwe Hyundai Tucson voorgesteld aan het grote publiek. Verwacht mag worden dat deze stoere, praktische maar betaalbare cross over net zo'n succes zal worden als het voorgaande model, dat van 2004 tot 2010 werd verkocht. Foto: PR De Hyundai Tucson is een stoere, praktische maar betaalbare cross over. Prijzen

de Faam | 2015 | | pagina 21