Uw kostbaarheden zijn goud waard! 0 O da SE <ÜE> Belastingvoordeel AOW'ers met vermogen vervalt in 2016 "Eczeem middel wereldwijd succes door bouwvakker" goudwisselkantoor www.goudwisselkantoor.nl Advertorial pEXV-1NEN.^ t eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! v-\ advertorial Eczeem, dermatitis en icuk Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvinden. Zijn uitgangspunten waren: natuurlijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 14 jaar later, is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten als eczeem, jeuk en een droge huid. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagelijks leven weg te denken. Het geval van Geoff staat te boek als een van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud toen hij werd opgenomen in het "Royal Children's Hospita!" in Mclbournc. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening, totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij iets moest gaan doen. Ik zei tegen mijn vrouw: "Shannon, we moeten iets doen. We kunnen Ryan niet hetzelfde laten ondergaan als wat ik heb meegemaakt". Geoff en Shannon zochten alle mogelijke informatie over eczeem en andere huidaandoeningen. "Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleek te helpen. We zochten het dus in een andere hoek, en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekeken we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product tegen eczeem; het gaf verrassende resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld". Geoff, Shannon en Ryan hebben hun verhaal Belastingdienst al vaak verteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke huidklachten. Arjen van de Mcrwc haalde Grahams hierop naar Europa en introduceerde het in Nederland. "Vrienden van mij hadden kinderen met eczeem en jeuk; zij krabden regelmatig waardoor de problemen aanbleven. Op zoek naar een oplossing hoorde ik het verhaal van Geoff en besloot het te testen. Ik deelde het uit aan mensen met eczeem, jeuk en dermatitis en toen ik de reacties hoorde was het voor mij duidelijk dat dit product speciaal was." Inmiddels wordt Grahams door veel mensen naar tevredenheid gebruikt. Doordat gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond tot mond. Tot slot vertelt van de Merwe "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, huidproblcmcn zijn vreselijk. Je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve middelen voor bestaan". Grahams skincare Ontvangt u AOW en hebt u verder weinig inkomen, maar wel meer dan €21.437 aan vermogen? Dan krijgt u vanaf 1 januari 2016 te maken met de afschaffing van de ouderentoeslag. Dan wordt de belastingvrijstelling op vermogen voor iedereen gelijk. Wat betekent dat voor u? u deze verandering als u aangifte doet over 2016. Wat verandert er voor uw toeslagen? De hoogte van uw vermogen bepaalt ook of u recht hebt op huurtoeslag, zorgtoeslag of kindgebonden budget. Hebt u op 1 januari 2016 meer vermogen dan €21.437? Dan krijgt u geen huur- Hebt u op 1 januari 2016 meer vermogen dan €103.941? Dan krijgt u geen zorg toeslag meer en vervalt uw recht op kindgebonden budget. Wat verandert er voor uw inkomsten belasting? Wat verandert er voor uw inkomsten belasting? U krijgt over 2015 nog een extra vrijstelling op uw vermogen. Maar omdat vanaf 2016 deze vrijstelling vervalt, gaat u meer belasting betalen. Maximaal €336, of als u samen bent €676. Ontvangt u een voorlopige aanslag voor - 2016? Dan passen wij die automatisch aan. Als u geen voorlopige aanslag krijgt, ziet Zet uw toeslag op tijd stop Verwacht u in 2016 geen recht meer te hebben op een toeslag? Zet deze op tijd stop, in elk geval vóór 1 november 2015. Dan kunnen wij de uitbetalingen voor 2016 op tijd stoppen. Anders moet u de toeslag later terugbetalen. De ouderentoeslag in 2015 Iedereen met spaargeld of andere bezittingen betaalt daarover belasting in box 3. Maar niemand betaalt over zijn hele vermogen belasting. Het deel waarover geen belasting hoeft te worden betaald noemen we het heffingsvrije vermogen. Sommige AOW'ers krijgen een extra vrijstelling bovenop dit heffingsvrije vermogen, dat heet de ouderentoeslag. Voor 2015 is dit heffingsvrije vermogen voor iedereen €21.330, daarboven betaalt u jaarlijks 1,2% vermogens- rendementsheffing. Met de ouderentoeslag erbij betekent dat: AOW'ers met een inkomen van minder dan €14.431 een extra vrijstelling op hun vermogen krijgen van €28.236. Zij betalen dus belasting over hun vermogen vanaf €49.566 (namelijk €21.330 €28.236). AOW'ers met inkomen tussen €14.431 en €20.075 een extra vrijstelling krijgen van €14.118. Zij betalen dus belasting over hun vermogen vanaf €35.448 (namelijk €21.330 €14.118). www.de-faam.nl De Faam woensdag 21 oktober 2015 21 Goudwi'sselhantoo Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdak wat Goudwlssalkantoor voor u kan batakanen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatla Serooskerke Parkeerterrein 'zwembad de Goudvijver' Zandput1 4353 BA Serooskerke serooskerke®>goudwl9selkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 13.30 -16.30 uur a Graliams Eczeem Crème ts een Medisch Hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebrulksaamvljzlng Crahiuns is o.a. verkrijgbaar bij: www.grahams.nl Wat zijn de gevolgen? u betaalt meer belasting over uw vermogen uw toeslag kan komen te vervallen U krijgt hiermee te maken als u in 2015 65 jaar of ouder bent vóór i oktober 2015 en minder inkomen ontvangt dan €20.076 en meer vermogen hebt dan €21.330, of samen met met uw fiscale partner €42.660 Meer weten? Kijk op www.belastingdienst.nl/ ouderentoeslag. U kunt hier via een rekenhulp precies zien hoe de wijziging voor u uitpakt.

de Faam | 2015 | | pagina 21