I Vitaminehoek "De Krass i/M 1 2 I E Juist dan* V www.vitaminehoekdekragge.nl INFORMATIE VAN- DE GEMEENTE VEERE Weekaanbiedingen! Torenstraat 4,4365AE Meliskerke T: 0118-566066 - E: info@slagerij-wisse.nl - www.slagerij-wisse.nl Voor at uw aardappelen, groenten, fruit, salades en versgesneden groenten. Stronk boerenkool per stuk 1.25 Zuurkool 250 gram €0.39 Gesneden snijbonen 400 gram €1.75 Soepgroente 250 gram €0.75 Pastinaak-koolsalade 100 gram €0.75 Goudreinetten 2 kilo 1.50 Kanzi appels 1 kilo 1.98 Bananen 1 kilo 1.49 NIEUW in ons assortiment nu ook BIOLOGISCHE groenten en fruit Deze aanbiedingen zün geldig van woensdag 21 t/m dinsdag 27 oktober 2015. Rapenburöwefi 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 UstTB 3 Me Kerstpakkettenaktie 2015. UZZl Overtoom Groen Ben Piet uit1 juw zaki en geri die cult uitd Ma; hoe hij kled Het maf Zee Zee vroi Twe dag met nad ovei ond Bid het geg uitn vraz voo tot i Ambachtelijke rookworsten fijn en grof 100 gram Nu 119 Boerenbraadschijf 100 gram Ambachtelijke erwtensoep per liter Boterhamworst uit eigen keuken of uit blik 150 gram Achterham uit eigen keuken 150 gram Grilworst met kaas 150 gram Ham-preisalade 100 gram Jong belegen Weijdeland kaas 500 gram Nuf 1.39 Nuf 3.Z9 Nuf 1.49 Nuf 2.29 Nuf 1.49 Nuf 1.19 Nuf 5.25 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 21 oktober l/m dinsdag 27 oktober. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. ÜJ rvAARTVER SffRCSTE R S Het Leger des Heils Walcheren en de Protestantse Kerk te Oost-Souburg stellen dit jaar ook weer kerstpakketten beschikbaar voor inwoners van de gemeenten Vlissingen (inclusief Oost-Souburg en Ritthem) en Middelburg die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen. Het Leger des Heils. Het Leger des Heils richt zich op aanvragen van inwoners uit Vlissingen, Middelburg en Veere. Mensen met een uitkering van UWV/SVB etc behoren niet tot de doelgroep. Alleen mensen met een uitkering via Orionis worden meegenomen. Ook het Leger des Heils heeft jammer genoeg te maken met teruggang in inkomsten, waardoor er in vergelijking tot voorgaande jaren, minder kerstpakketten kunnen worden uitgedeeld. Aanvraagformulieren zijn op de volgende locaties af te halen en/of terug te brengen: Vlissingen: - Steunpunt/kledingwinkel Leger des Heils, Singel 254/hoek Paul Krugerstraat (maandag van 12.30 tot 15.30 uur en woensdag en vrijdag van 09.00 tot 15.30 uur) of in de brievenbus; - Orionis Walcheren, Oostsouburgseweg 10 (alleen afhalen); Middelburg: - Kledingwinkel Leger des Heils, Het Zwin 1 (dinsdag 12.30-14.30 uur en donderdag 09.30-13.00 uur) De uiterste inleverdatum voor de formulieren met bijlagen voor het Leger des Heils is vrijdagmiddag 13 november 2015, 15.30 uur. Hieraan wordt strikt de hand gehouden. Aanvragen van inwoners uit Westerzicht en West-Souburg worden overgedragen aan de Protestantse Kerk in Oost-Souburg. De Protestantse Kerk te Oost-Souburg. De Protestantse Kerk Oost-Souburg richt zich op aanvragen van inwoners van Westerzicht, Oost en West-Souburg en Ritthem. Formulieren zijn dagelijks af te halen in De Kwikstaart, de Kringloopwinkel alsmede in de Bibliotheek Souburg. Het aanvraagformulier komt ook in de Souburgse Courant van begin november 2015. De formulieren voor Westerzicht, Souburg en Ritthem moeten vervolgens worden gedeponeerd in de brievenbus bij het hek voor De Ark naast de kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Voor betreft de inwoners van Westerzicht, Oost- en West-Souburg en Ritthem geldt dat de uiterste inleverdatum 28 november 2015 is. Hieraan wordt strikt de hand gehouden. Juist bij overlijden heeft u een u-waartwinjrger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange ervaring. 0<e weet dat juist de kleinste details m belangrijk zijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (0118) 413 417 4382 XW Vlissingen www.uKl.nl con Zee door van t WES dee( jaar vroi drac slee dat 200: niet Min of v mar derz blici van Per met kon chei door ZIERI kenl zijn het snel het ins twet daai "Wi; som van zegt dat die schi Daai WIJ ZUN OM V TE HELPEN VASTSTELLING BESTEM MINGSPLAN HERENWEG 4 AAGTEKERKE Wij maken op grond van artikel 3.32 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend dat de gemeenteraad van Veere in zijn vergadering van 1 oktober 2015 het ontwerp bestem mingsplan Herenweg 4 te Aagte- kerke gewijzigd heeft vastgesteld. Daarbij heeft de gemeenteraad geen exploitatieplan vastgesteld. Daarnaast maken wij bekend dat op 15 oktober 2015 een omge vingsvergunning is verleend voor de activiteit bouwen en het oprichten, veranderen of in werking hebben van een inrichting (milieu) ten behoeve van het uitbreiden van een varkenshouderij (iv). Plangebied Het plan Herenweg 4 te Aagtekerke bevat de juridisch planologische regeling voor het perceel Herenweg 4 te Aagtekerke, kadastraal bekend gemeente Veere, kaart Mariekerke, sectie G, nr. 771 en 772. Coördinatieregeling De gemeenteraad heeft op 18 december 2014 besloten toepassing te geven aan artikel 3.30 lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening (coördina tieregeling) om de ontwikkeling van Herenweg 4 mogelijk te maken. De coördinatieregeling maakt het moge lijk om alle benodigde besluiten voor deze ontwikkeling gezamenlijk voor te bereiden en te coördineren. Voor deze ontwikkeling gaat het om een bestemmingsplan en de omge vingsvergunning voor de activiteit bouwen en het oprichten, verande ren of in werking hebben van een inrichting (milieu). De gemeenteraad is het bevoegde gezag voor het vaststellen van het bestemmingsplan en het college van burgemeester en wethouders is het bevoegde gezag voor de omgevingsvergunning. Het plan inzien Het besluit van de gemeenteraad, het vastgestelde bestemmingsplan schrift indienen alleen tegen de bij de vaststelling c.q. verlening aangebrachte wijzigingen. Het vastgestelde bestemmingsplan treedt in werking met ingang van de dag, na die, waarop de beroepstermijn is verstreken, dus op 3 december 2015. Indien binnen de beroepstermijn tevens een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State treedt het bestemmingsplan niet in werking voordat op het verzoek is beslist. AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsprocedure) Duinweg 97 te Zoutelande, het brandveilig gebruik van het pand- ontvangstdatum 5 oktober 2015 Bovenstaande aanvraag kan uit meerdere activiteiten bestaan, zoals bouwen, slopen, kappen, een uitweg maken en/of brandveilig gebruik van een pand. De publicatie van een aanvraag heeft een informatief ka rakter. Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden ingediend. Dat kan pas nadat het college op de aanvraag heeft beslist. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn op maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdagavond tot 20.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeente huis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 444 of per e-mail gemeente@veere.nl. Kijk ook eens op www.veere.nl. Domburg, 21 oktober 2015 Burgemeester en wethouders van Veere Herenweg 4 te Aagtekerke (met de daarbij behorende bijlagen) en de verleende omgevingsvergunning voor het bouwen en het oprichten, veranderen of in werking hebben van een inrichting (milieu) (met de aanvraag en de daarbij behorende stukken) liggen van 22 oktober 2015 t/m 2 december 2015 voor iedereen tijdens de openingstijden van het gemeentehuis Traverse 1 te Domburg ter inzage. Tevens is het vastgestelde bestemmingsplan en de verleende omgevingsvergunning in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl, Wonen en (ver) bouwen, Ruimtelijke plannen buiten de kernen, Aagtekerke, Herenweg 4. Het digitale vastgestelde bestem mingsplan is vanaf 21 oktober 2015 beschikbaar gesteld op www.ruim- telijkeplannen.nl onder plannummer NL.IMRO.0717.0078BPBgbGH-VG01 Beroep De genomen besluiten (bestem mingsplan en omgevingsvergun ning) worden vanwege de toepas sing van de coördinatieregeling (artikel 3.30 e.v. Wro) tezamen van 22 oktober 2015 t/m 2 december 2015 ter inzage gelegd. Tijdens de termijn van ter inzage legging kan bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag tegen zowel het vaststellingsbesluit van de gemeenteraad als tegen de door burgemeester en wethouders verleende omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen en het oprichten, veranderen of in werking hebben van een inrichting (milieu) een beroepschrift worden ingediend. Van de mogelijkheid om een beroepschrift in te dienen kan gebruik worden gemaakt: door een belanghebbende die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad en bij het college van burgemeester en wethouders naar voren heeft gebracht; door belanghebbenden die niet tijdig een zienswijze hebben ingediend, kunnen een beroep-

de Faam | 2015 | | pagina 18