i I I I I I i I 1 i I I Nieuwe productie Zeeuwse Komedie in première Flairck naar Rilland Wij werken voor jóu! Harrie Jekkers en Jeroen van Merwijk naar CCXL sv Bedrijfsverzorger 18 EP cB P3 Zes jaar geleden bracht de Komedie al het stuk 'Nu even wel'. Een stuk over vier vrouwen, ook geschikt voor mannen. Deze keer is er de mannelijke tegenhan ger aan toegevoegd. Maria Goos schreef de twee stuk ken oorspronkelijk los van elkaar, maar de verhalen hebben een logisch vervolg, en kunnen ook gebracht als avondvullende voorstel ling. Die verveelt geen mo ment, want Maria Goos is een meester in meeslepende toneelteksten. Haar herken bare personages spreken ie dereen aan, haar aansteke lijke humor en gevoel voor spanning maken dat haar teksten over de hele wereld gespeeld worden. Het ver haal van Nu even niet/ Nu even wel is een verhaal van vriendschap. Nu even niet Dit stuk gaat over 4 vrien den. Eens per maand ko men ze samen om te eten en genieten. Een stuk over mannen. Over mannen over vrouwen. En over het leven. Even van weg van alle druk te en verplichtingen kunnen zij helemaal zichzelf zijn: "Gewoon, Jan lui onder de Jan Lullen". In vriendschap kun je vrij zijn. Wat heb je over voor vriendschap? Dat zijn kwesties die aan de orde komen als de wijn is gedronken, het achterste van de tong is getoond, en het leven andere plannen met je heeft. Nu even wel In hetzelfde restaurantje treffen we de dames van de heren. Hoe gaan vrou wen om met hun uitdagin gen? Schoenen kopen helpt, roddelen helpt ook, andere vernuftige tactieken lijken te helpen. Het is echter niet genoeg als de waarheid ge serveerd wordt. Premiere op 30 oktober om 20.00 uur in het Vestzakthe ater in Vlissingen. www.zeeuwsekomedie.nl De eerste trok moeiteloos grote zalen vol, eerst met Het Klein Orkest, daarna als cabaretier. Maar Harrie Jek kers had het begin van deze eeuw gehad met het theater- bestaan. De tweede kondig de een jaar geleden aan dat hij na 25 jaar een beetje moe is van het vechten tegen de bierkaai, de middelmaat, de domheid en de kijkcijfers. Stopt helaas als soloartiest. Maar kijk, daar is hij weer. Inderdaad niet in zijn uppie, maar met de man met wie hij in 1998 al eens een pro gramma maakte en met wie hij dat graag nog eens wilde doen. Jekkers had ook jeuk. Ze zullen met nieuwe lied jes, verhalen en dialogen laten zien wat ze gemeen schappelijk hebben, maar ook waardoor ze zich van elkaar onderscheiden. Dinsdag 20 oktober 2015 Meer info: www.ccxl.nl Middelburgs Theater speelt euthanasieverhaal met lach In 2008 won De Goede Dood de Toneel Publieksprijs. Bijzonder voor een thea terstuk over een gevoelig onderwerp als euthanasie. Uitvoering door het Middel burgs Theater onder regie van Sjors Postelmans, die er de nadruk op legt "dat er gelachen mag worden". De Goede Dood kent veel komi sche accenten. Auteur Wan- nie de Wijn koos bewust voor een tragikomedie, die het publiek laat bulderen en huiveren tegelijk. Za 17 en zo 18 oktober, Mi- nitheater Middelburg: www. middelburgsminitheater.nl Flairck brengt een reprise van 'The Lady's Back' met Erik Visser (gitaren), Sylvia Houtzager (viool en harp), Peter Weekers (fluiten) en Pablo Ortiz (bas en gitaren). Flairck is een regelmatig terugkerende bespeler van Podium Reimerswaal. Syl via Houtzager, Peter Weekers en Erik Vis ser hadden in de jaren 80 veel succes met de groep Flairck en reisden jarenlang de wereld over met hun onnavolgbare, in strumentale muziek. Waar ze kwamen, werden ze teruggevraagd: het afgelopen jaar nog verzorgden ze concerten in onder andere Chili en Japan. Met het verstrijken der jaren is de muziek van Flairck tijdloos gebleken. We horen een selectie uit het enorme oeuvre van het gezelschap. Luctor et Emergo in Rilland, vrijdag 16 ok tober 2015, www.podiumreimerswaal.nl JA O OL LU O LU Z LMngsioneweg A2, A462 6L Goes. T 0113 - 23 36 66 M www.ab-werkt.nl Informatiebijeenkomst LEVEN MET PSORIASIS 21 oktober 2015 Leven met psoriasis? www.de-faam.nl De Zeeuwse Komedie gaat op vrijdag 30 oktober in première met de voorstelling 'Nu even niet/ Nu even wel' www.ZeeuwsePodia.nl De Faam woensdag 14 oktober 2015 18 Psoriasis is een huidaandoening waarbij de aanmaak en de afschilfering van de huidcellen sneller verloopt. De cellen in de bovenste huidlaag worden voortdurend vervangen en schilferen af. Dat proces duurt normaal een maand maar verloopt sneller bij psoriasis (minder dan een week). Dit resulteert in de meeste gevallen in rode verdikte plekken met zilverachtige witte schilfers. Meer weten? Kom dan naar de gratis informatiebijeenkomst die georganiseerd wordt door uw Mediq Apotheek. Entree is gratis en de koffie staat voor u klaar! U komt toch ook? Locatie Wijkcentrum Het Palet Adres Johan van Reigersbergstraat 2, 4336 XA Middelburg Aanvang 19.30 uur (ontvangst vanaf 19.00 uur) Aanmelden kan via Mediq Apotheek Dauwendaele of Mediq Apotheek Welsinge. Mediq Apotheek Dauwendaele: T: 0118-627471 E: dauwendaele@mediq-apotheek.nl Mediq Apotheek Welsinge: T: 0118-625633 E: welsinge@mediq-apotheek.nl AANDACHT VOOR AL UW GE20NDHEIDSVRAQEN AB Werkt is een coöperatie zonder winstdoel. Voor jou als werknemer willen wij vooral een goede werkgever zijn. We proberen je méér te bieden dan een baan en een salaris. Wij gaan in je investeren, denken mee over loopbaanontwikkeling en bieden je gerichte coaching en opleidingen. AB Werkt Zeeland heeft in de regio's Midden-Zeeland en Zeeuws-Vlaanderen vacatures voor een doortastende - Vac. nr. P006078 en P004468 Je vervangt de ondernemer bij ziekte en vakantie en helpt bij arbeidspieken. je ziet afwisseling als een uitdaging: de ene dag melk je koeien, de volgende dag zit je op de tractor. Je hebt agrarische vakkennis in bijvoorbeeld rundveehouderij of fruitteelt en bent daardoor breed inzetbaar. Het ontzorgen van de klant staat voor jou centraal, je werkt zelfstandig, bent ondernemend en bezit een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Je begint met een tijdelijk contract, maar bij gebleken geschiktheid kom je in vaste dienst bij AB Werkt. Solliciteer via de site van AB Werkt of stuur direct je CV naar goes@ab-werkt.nl WERKT I Psoriasis is meer dan een huidaandoening. Tijdens de informatiebijeenkomst wordt u uitgebreid geïnformeerd over deze chronische ontstekingsziekte die wereldwijd meer dan 100 miljoen mensen treft. Het ziektebeeld, de mogelijke oorzaken, diagnostiek, behandeling en praktische tips om met psoriasis te leven worden besproken.

de Faam | 2015 | | pagina 19