Alles is vers bij Van den Berg Catering Middelburg 3 BEDRIJVIGHEID ZATERDAG 17 OKTOBER 12:00-16:00 uur KOM JE OOK? ZATERDAG 17 OKTOBER 17:00-23:00 uur KOM JE OOK? Energiebeurs Vleeshal gaat voor nul op de meter f REÜNIE 1 "Wij verzorgen de hapjes en drankjes op feesten, bij zakelijke recepties en voor bedrijfsopeningen. Maar ook een complete barbecue of broodjes met divers beleg behoren bij ons tot de mogelijkheden", aldus Mariëlla Koster van den Berg. Zij is eigenaresse van Van den Berg Catering Middelburg. door Leon Janssens MIDDELBURG - Mariëlla begon in februari met haar bedrijf. Afkomstig uit een horeca- familie bleef ondernemen altijd kriebelen. "Ik liep al lang met dat idee rond. Ik vind het leuk om van diver se ingrediënten iets moois te maken. Tenslotte heb ik veel ervaring want ik heb jaren in de horeca gewerkt. Wij verzórgden eten voor grote groepen mensen. Leuk om zo bezig te zijn maar nu wilde ik iets voor mezelf. Zo heb ik de catering verzorgd bij de Kamer van Koophan del, op de Oldtimersdag, de barbecue op de Bouwspeel plaats in Middelburg en een aantal kleinere evenemen ten. Ik werk voor particulie ren en bedrijven en bij ons is alles mogelijk. Ontbijtser vice, lunches, receptie, hapje verzorgen of een verjaardag feestelijk aankleden. Ook koude en warme buffetten, vlees- en visschotels en ve getarische schotels worden vers gemaakt. Ik werk met vaste leveranciers, altijd met dagverse kwaliteit en voor een vriendelijke prijs. Al onze broodjes zijn vers, net als onze vers gemaakte hamburgers." Van den Berg Catering Middelburg werkt vanuit een verkoopwagen en daarmee wil Mariëlla volgend jaar het accent leg gen op diverse evenemen ten. Zij werkt vanuit huis en haar werkgebied is Wal cheren. Indien gewenst kan zij ook de locatie van een passende decoratie voor zien. "Mijn borrelhapjes en receptiehapjes zijn vernieu wend. Wél wat anders dan wat de gemiddelde cateraar neerzet." Doneer een diner bij Jumbo VLISSIIMGEN - Over drie maan den gaat Nederland weer massaal aan tafel om te ge nieten van een kerstdiner. Helaas is dit lang niet voor iedereen vanzelfsprekend. Om deze mensen een hart onder de riem te steken, wil Jumbo hen tijdens de feest dagen een kerstdiner aan bieden. De supermarkt slaat hiervoor de handen ineen met ondermeer Voedselban- ken Nederland, Het Leger des Heils en Vluchtelingen- Werk Nederland. Klanten van Jumbo kunnen vanaf heden vier weken lang mee doen aan de actie 'Doe mee en doneer een diner'. Door tijdens het boodschappen doen een speciale coupon af te rekenen, doneren klan ten eenvoudig een gerecht. Jumbo vult elke twee aan gekochte gerechten aan met een derde gerecht. In de vorm van kerstdiners en kerstpakketten komen deze gerechten bij de doelgroep. Slimmer trainen VLISSINGEN - Vanaf vrijdag 9 oktober is er een cursus van zes weken waarbij (aanko mende) sporters kennisma ken met verschillende trai- ningsvormen. De trainingen zijn geschikt voor iedereen, ongeacht welke sport je be oefent of op welk niveau. De training is van 9.30 tot 10.30 uur en start bij het parkeer terrein bij de sauna in Vlis- singen. Aanmelden via re- myvasseur@zeelandnet.nl. MIDDELBURG - 'Middelburg, groene monumentenstad' houdt zaterdag 10 okto ber een energiebeurs in de Vleeshal en op de Markt in Middelburg. Burgemeester Harald Bergmann rijdt om 10.00 uur met een elektri sche auto naar een Nul op de Meter woning die voor de Vleeshal op de Markt staat. Leen van Dijke, voorman van de Stroomversnelling ontvangt hem bij dit monu ment van de toekomst. Een Nul op de Meter woning heeft geen gasaansluiting en wordt elektrisch verwarmd door duurzaam opgewekte energie. De elektrische auto kan via zijn accu's de stroom voor je woning- bufferen. Harald Bergmann verricht de openingshandeling door de Nul op de Meter woning van stroom te voorzien. De Zeeuwse Stroomversnel ling staat op de markt met de Nul op de Meter woning inclusief speciale activitei ten voor kinderen. The New Mot ion laat bezoekers ken nismaken met elektrische auto's, laadpunten en app's die elektrisch rijden tot een feest maken. De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland toont haar monumenten- wacht die ervoor zorgt dat je monument behouden blijft. Minnaar Wielersport staat er met de nieuwste cube bikes. Fietsen is niet alleen gezond maar fiesters mogen ook gezien worden op zo'n bike. Kunstgrasgigant Zee land laat je kennismaken met gerecyclede grasmat ten waardoor je bijdraagt aan hergebruik. Fit&Groen Voeding en Leefstijl biedt smoothiës, thee, koffie en taart in samenwerking met de Groentehal Middelburg. Alles dus voor een energie ke en fitte middag. Omroep Zeeland bestaat 25 De koffie en thee staat jaar en dat vieren we. Op 17 klaar met natuurlijk een oktober houden we een open lekker stukje taart, dag voor iedereen die een kijkje achter de schermen wil Ook voor de kinder nemen. Nieuwsgierig? Kom vanailes te belever naar onze open dag! Ook voor de kinderen is er vanailes te beleven! Ga naar 0MR0EPZEELAND.NL/OPENDAG en schrijf je in. Neb jij in de afgelopen 25 i jaar bij Omroep Zeeland I gewerkt? Alle (oud) mede werkers van de afgelopen 25 jaar zijn van harte welkom i in de Kanaalstraat voor een 1 hapje en een drankje en om nog eens rond te kijken en bij te kletsen met (ex-)collega's. Samen blikken we terug op 25 jaar Omroep Zeeland. We zien je graag op 17 oktober! Ga naar 0MR0EPZEELAND.NL/REÜNIE en schrijf je in. O www.de-faam.nl Mariëlla Koster-van den berg: "Bij ons is alles mogelijk op gebied van catering." Foto: Leon Janssens O Van den Berg Catering Middelburg, Kuipers- Rietbergkwartier 11, Middelburg, 06 4299 3091, vdberg-catering@ zeelandnet.nl Fcb: van den Berg Catering Middelburg De Faam woensdag 7 oktober 2015 25 Zaterdag 10 oktober staan de Vleeshal en de Markt in Middelburg in het teken van (minder) energie. Foto: Pr OPEN DAG REÜNIE

de Faam | 2015 | | pagina 25