I Hovenier Helpt is een mooi initiatief Uw kostbaarheden zijn goud waard! O O -sr goudwisselkantoor Nu ook in Serooskerke I www.goudwisselkantoor.nl EP mms MIDDELBURG - Een groot aan tal hoveniers zijn landelijk aangesloten bij TuinKeur, het kwaliteitskeurmerk voor hoveniers. "Landelijk zijn 269 hoveniers aangesloten. In Zeeland moet het nog een beetje opkomen", aldus Jan Bosman van Bosman Tuin advies Koudekerke. Lid maatschap van Tuinkeur betekent dat de hovenier ge certificeerd is. En dat is zo wel een geruststelling voor de hovenier als zijn klanten. TuinKeur ondersteunt zijn leden met bedrijfsinforma tie. "Als ondernemer heb je er veel aan. Ze organiseren congressen, geven cursus sen en je ontvangt geregeld informatie over de nieuw ste ondernemersregelin gen. Eind september staat Tuinkeur Nederland in het teken van Hovenier Helpt. Als hoveniers verrichten we dan een goede daad." 'Hove nier Helpt' is een initiatief om Nederlanders de kans te geven een hulpbehoevende 'HET IS VOORAL SNOEIWERK DAT MOEST GEBEUREN IN DEZE TUIN' kennis of buur te verrassen met actieve deskundige ho- veniersaanpak van zijn of haar groene omgeving. En zo kwam het dat mevrouw Lysen werd aangemeld door haar attente buurvrouw. Die las de oproep in een tui nierstijdschrift en stuurde het formulier in waarna het balletje ging rollen. Een TuinKeur aangesloten hove nier ontvangt dan de oproep en onderneemt de actie om zich een dag lang belange loos met zijn vakmanschap voor iemand in te zetten die het nodig heeft. Jan Bosman ging na de ontvangen op roep met mevrouw Lysen in gesprek. Hij observeerde de ■*J, -Jfc yr v tuin en zag dat deze, van wege de langdurige ziekte die mevrouw steeds meer in haar bewegingsvrijheid beperkt, totaal overwoekerd was met onkruid. De tiental len jaren goede zorgen van mevrouw Lysen waren te niet gedaan door de uitbun digheid waarmee de natuur haar tuin in bezit had ge nomen. "Het is grotendeels snoei werk wat ik hier moet doen. En de buurvrouw helpt op een speciale ma nier nog een handje mee." Het was voor Bosman geen moeilijke beslissing om zich in te zetten voor Hovenier Helpt. "Het doet me goed om hulpbehoevende mensen, met een passie voor groen, te verassen en met mijn vakmanschap een hart onder de riem te steken!" fcmme De Rlliter e„ •"eeft ruim 25 jaar O www.de-faam.nl De Faam woensdag 7 oktober 2015 17 Een attente buurvrouw las het in een tuiniers blad. Ze stuurde de aanmelding in. En met de deskundige hand van Bosman Tuinadvies ligt de weelderige bloemen en fruittuin van mevrouw Lysen aan Klein Vlaanderen in Middelburg er winterklaar bij. Een groen cadeautje dat in dank werd ontvangen. door Dimp Nelemans -r-r .V j. ..f - De tuin van mevrouw Lysen is winterklaar gemaakt door Jan Bosman van Bosman Tuinadvies Koudekerke. Een attente buurvrouw meldde haar aan op Hovenier Helpt. Foto: Dimp Nelemans Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: G°udv/lssell(antoor 'S eigendom van expertise! Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Serooskerke Parkeerterrein 'zwembad de Goudvijver' Zandput1 4353 BA Serooskerke serooskerke@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 13.30 -16.30 uur aÊ&Z Locaties bij u in de buurt: Goes (di. t/m za.), Burgh-Haamstede (wo.) en Zierikzee (ma.)

de Faam | 2015 | | pagina 17