Bekendmaking besluiten AU INCLUSIVE WEKEN Nu inclusief gratis monteur Ook in Middelburg Standaard 6 mndêör /mnd Ga naar kpn.com/inclusief of naar de kpn winkel aan de Lange Delft 86 in Middelburg Alles-in-1 kpn Bellen De Faam woensdag 16 september 2015 12 Aantrekkelijk wonen op eindeloos eiland Noord-Beveland! n 00 nd - bevelend Kom eens kijken naar de mogelijkheden tijdens onze Woon beurs in Kamperland! Wonen tussen de Noordzee, Oosterschelde en het Veerse Meer, wie wil dat niet?! Tijdens deze informele woonbeurs zetten we samen met vele andere organisaties de projecten in onze gemeente in de spotlights. Woningen in allerlei prijsklassen worden onder de aandacht gebracht; variërend van huur, koop, deeltijd en recreatie, maar ook zelfbouw. Ook de thema's duurzaamheid en woonbeleving staan centraal. Waar Wannneer Vrijdag 2 oktober 2015 van 16.00 tot 21.00 uur in Land- en Zeezicht, Sint Felixweg 3 in Kamperland. Ook aan de kinderen is gedacht! Meer info? Zie www.noord-beveland.nl/woonbeurs. Tot dan! Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Maatwerkvoorschriften op grond van het Activiteitenbesluit milieubeheer De minister van Infrastructuur en Milieu heeft een aantal ambtshalve besluiten ingevolge het Activiteitenbesluit milieubeheer (Activiteitenbesluit) genomen en maakt ter voldoening aan artikel 1.9 van het Activiteitenbesluit het volgende bekend. De besluiten betreffen: het vaststellen van een hogere grenswaarde voor onopgeloste bestanddelen (500 mg/1) in het afvalwater zoals is bepaald in artikel 3.138, vijfde lid, onder b, van het Activiteitenbesluit; toe te staan dat het te lozen afvalwater stoffen bevat (afkomstig van schoonmaakmiddelen) waarvoor een saneringsinspanning B geldt, zoals is bepaald in artikel 3.138, derde lid, van het Activiteitenbesluit. Deze besluiten hebben betrekking op de Oosterschelde en gelden afzonderlijk of beide voor de volgende inrichtingen: De Zeeuwse Mossel B.V. Delta Mossel B.V. J. Barbé B.V. Krijn Verwijs B.V. De Meulemeester B.V. Mosselhandel Murre Piet van Oost B.V. Prins Dingemanse Mosselhandel B.V. Piet Verwijs-van der Endt B.V. Roem van Yerseke B.V. Vette 81 Verhaart B.V. Viskwekerij Neeltje fans B.V. Triton Yerseke B.V. Terinzagelegging Het besluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 16 september 2015 tot en met 27 oktober 2015 ter inzage. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien ten kantore van Rijkswaterstaat Zee en Delta te Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken en nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Bos, tel. 06 5515 50 39. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van de terinzagelegging een bezwaarschrift indienen bij de minister van Infrastructuur en Milieu, p/a de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat Zee en Delta (afdeling Werkenpakket), Postbus 556,3000 AN Rotterdam. De besluiten zijn in werking getreden op 7 september 2015. Het indienen van een bezwaar schrift heeft geen schorsende werking. Indien tegen het besluit bezwaar is gemaakt en als onverwijlde spoed dat vereist, kan de indiener van het bezwaarschrift een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voor- zieningenrechtervan de rechtbank binnen het rechtsgebied waarin de indiener van het bezwaarschrift zijn woonplaats heeft of gevestigd is. De minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening, mevrouw ir. M. Harte KPN staa voor jou klaar. 35.- Ga naar kpn.com voor de voorwaarden en beschikbaarheid.

de Faam | 2015 | | pagina 12