Horoscoop iRam Meer dan één terugkeer Rachel Caine is een eenling. -«i Ver weg van alles en ieder- Kijk elke een en vervreemd van haar week voor Engelse familie, bestudeert nieuwe zij het gèdrag van wolven winacties in een Amerikaans reser- °P vaat. Toch slaagt zij er na een avontuurtje in zwanger Paul Scott, Motherless te raken. Dat zet haar leven Child op z'n kop en daardoor is Luitingh-Sijhoff het extra mooi dat ze door 19,99 de graaf van Annerdale ge vraagd wordt voor een pro ject waarbij de grijze wolf in Engeland geherintrodu ceerd moet worden. Op zijn landgoed in het noordwes telijke graafschap Cumbria moeten wolven op een af gesloten terrein gaan leven. Terwijl de dreiging van wol ven in de bewoonde wereld voelbaar is, gaat Rachel een romantisch avontuur met een lokale dierenarts aan en is er een begin van verzoe ning met haar halfbroer. De terugkeer van Rachel en de terugkeer van de wolf lopen zo prachtig in elkaar over. rR Weegschaal Iedereen moet zich af en toe bezinnen over ingeslagen wegen. Voor al bij een crisis. Oppervlakkige mensen lijken misschien makkelijk in het leven te staan maar schijn kan bedriegen. U moet echt wat doen om sta bieler in het leven te staan. Dan komt u overtuigender over bij mensen die me nen dat ze altijd gelijk hebben. Laat die zien wat u allemaal in huis hebt! $pp| Schorpioen Haal de slingers te voorschijn want het is tijd voor een feestje met de mensen die u door dik en dun hebben gesteund. Financieel kan dat op dit mo ment best lijden. Wat houdt u tegen? Geven en nemen, daar draait het om als u harmonie wilt. Geen zin in verplichte nummers? Bedenk dan dat het voor die ander ook niet altijd leuk is om rekening met u te houden. Terug in de tijd met Gerritsen Muziek en veel tragiek Niet alleen zijn omvangrij ke muzikale carrière maar het complete leven van Eric Clapton staat centraal in deze biografie. Daarbij vormt de muziek, en zoals Paul Scott aangeeft meer specifiek de blues, wel een soort anker op de zwaarste momenten in zijn leven. En zware momenten waren er meer dan genoeg in het le ven van de ondertussen ze ventigjarige Clapton. Dat hij bij zijn oma opgroeide ter wijl zijn moeder in Canada een nieuw leven opbouwde was één maar dat zij na te rugkeer in Engeland niet haar moederrol op zich nam was wel een grote klap. Ter wijl hij een van de grootste muzikanten ter wereld werd zouden nog veel moeilijke perioden volgen. Inclusief zijn drugs- en alcoholversla ving en de tragische dood van zijn jonge zoon Conor. Scott beschrijft dat alles le vendig, van dichtbij maar vooral met respect. Tweelingen Uitkomen voor je eigen me ning mag nog steeds. Laat u niet aanpra ten dat u daar manipulatief door bent. Mensen die dat zeggen zijn er meestal zelf niet vrij van. Projectie heet dat! Met name met haar thril lers met het duo Jane Riz- zoli en Maura Isles in de hoofdrol heeft Tess Ger ritsen ondertussen wereld faam opgebouwd. Maar ook voor die tijd schreef zij al. Meisje vermist zit precies tussen haar vroege meer romantische werk en de thrillers die ze daarna ging schrijven. Forensisch arts Kat Novak is hier, ondanks tegenwerking van de bur gemeester en haar ex-man Ed, verwikkeld in een zaak verslaafden de dood vinden door een nieuw soort drug. Tegelijk is de knappe Adam Quantrell, directeur van het chemisch concern Cygnus, niet alleen vanuit zijn func tie interessant voor Kat. In het boek gaan spanning en romantiek hand in hand. Daarmee is het boek vooral leuk om te zien waar Gerrit sen 'vandaan' komt. Tegelijk mag je echter blij zijn dat ze de overstap naar een ander genre heeft gemaakt. Boogschutter Genieten is niet verboden. Ook niet als anderen het minder hebben dan u. Toon wel begrip maar realiseer u dat uw aanstekelijke optimisme een ander ook kan helpen opvrolijken. Kreeft Het is geen schande om ande re mensen nodig te hebben. Maak dus gebruik van een uitgestoken hand. Los op wat op te lossen valt en laat niet op losbare zaken los. Soms helpt de tijd. Leeuw Het is niet raar dat u uit het lood geslagen bent door een nare gebeur tenis. Wie dat niet snapt heeft gebrek aan empathie. Laat hem of haar links liggen en zoek begripvoller mensen. Steenbok U heeft nog wel eens de nei ging overhaaste beslissingen te nemen. Dat kan goed uitpakken maar soms is terughoudendheid beter. Vooral als sommigen hopen dat u fouten maakt. Waterman Voorkom dat u weer in dezelf de valkuil terechtkomt. Reken af met gewoontes die u daar steeds opnieuw in doen belanden. Verzin een passende beloning voor als u het volhoudt! Maagd Vissen Vier uw verbeterende vooruit zichten met uw dierbaren! Uw kansen zijn zich aan het keren. Dat werd ook tijd want de moed begon u in de schoe nen te zakken. Dat is niet meer nodig! Tegen sommige krachten is het moeilijk opboksen. Probeer dat ook niet en beweeg mee met veranderingen. Vergeet niet te zoeken naar nieuwe ma nieren om weer succesvol te worden. Sarah Hall, De komst van de wolven Ambo\Anthos 21,99 e-book 12,99) O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 september 2015 39 Sudoku 3 9 ook op Facebook: dizzieboe ken Puzzel mee! metaal schar nier naar omlaag metaal een stem migheid fijn weefsel put- emmer- muziek- noot ver trouwd verloofde luister rijk uitbouw viskaar carbol zuur waak zaam Euro peaan. planten wereld raam- scherm koel vloeistof herrie wandel weg straat verkoper heide- meertje Spaanse titel bejaard bijwoord dieren geluid toe ziener muziek noot onedel voor zetsel muziek term egalise ren naald- boom Sanders Puzzelboeken

de Faam | 2015 | | pagina 39