-- /i llHM lHlIICtlll Niet langer last van ongewenste haargroei TAMARA L- SPECTACULAIRE AANBIEDING VOOR DEFINITIEF ONTHAREN HEREN Een IPL behandeling biedt de juiste aanpak voor een probleem waar velen mee te kampen hebben, ongewenste haargroei. Deze biedt een oplossing voor dit voor velen herkenbare probleem. TOTAAL VERZORGING Bovenlip normaal €30,00 nu €17,»* Kin normaal €30,00 nu €17,50 Bikinilijn normaal €60,00 nu €35,00 Oksels normaal €45,00 nu €30,00 Rug normaal €170,00 nu €100,00 Onderbenen normaal €170,00 nu €100,00 Oksels normaal €45,00 nu €30,00 Deel rug of buik normaal €90,00 nu €55,00 Hele rug of buik normaal €170,00 nu €100,00 Schaamstreek vanaf €80,00 nu €55,00 Nek of hals normaal €60,00 nu €35,00 Wangen normaal €60,00 nu €35,00 Bakkebaard normaal €30,00 nu €17» Complete baard normaal €85,00 nu €45,00 tamaratotaal@zeelandnet.nl www.tamaratotaalverzorging.nl et3 O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 september 2015 28 ffig De zomer loopt helaas weer op zijn einde. De meeste mensen hebben weer kun nen genieten van een heer lijke vakantie aan zee. Veel dames maar ook heren heb ben zich weer behoorlijk ge stoord aan hun ongewenste haargroei. Het is altijd weer een opgave om alles bij te houden zodat we toch maar weer tip top en haarloos op het strand verschijnen. De meeste mensen scheren zich waardoor er vaak na een dag rode bobbeltjes of ontstekin gen ontstaan. Het resultaat: de haren zijn weg maar we krijgen er rode bobbeltjes of ingegroeide haren voor te rug. We willen tegenwoordig geen ongewenste haargroei meer op de benen, schaam streek, oksels en rug. Er zijn diverse mogelijkheden die ons van dit vervelende werkje kunnen ontlasten. Eén daarvan is de IPL in tense pulsed light) behande ling. De IPL behandelingen worden mogelijk gemaakt bij verschillende schoonheids salons in de regio. Deskundi gen werken al acht jaar met deze bewezen en effectieve methode en behandelen ge middeld ongeveer 200 cliën ten per maand op deze ma nier. In een intake gesprek wordt door de behandelaar precies verteld hoe een IPL behandeling werkt en wat je kunt verwachten van deze behandeling. De behande lingen vinden ongeveer om de 6 weken plaats. Het IPL apparaat is een hoogwaar dig instrument. Het werkt op basis van zichtbaar hoog- energetisch gepulseerd licht dat op de huid wordt gericht. Door middel van dit gepul seerd licht kunnen diverse indicaties effectief worden behandeld met een blijvend resultaat. Pijnloos Met de veilige en nagenoeg pijnloze ontharingsbehande- ling door middel van flitslicht van de IPL methode met gebruik van een filter, kan ongewenste haargroei op nagenoeg iedere locatie op het lichaam of gezicht be handeld worden. Met als re sultaat een haarreductie van 85 tot 90 procent. Het hoog I Een intense pulsed light behandeling helpt u van ongewenste haargroei af. Foto: Tamara Totaal Verzorging energetisch gepulseerde licht zal door geleiding van het pigment omgezet wor den in warmte. Deze warmte zal door het pigment geleid worden naar de haarfollikel welke vervolgens definitief vernietigd wordt. Onge wenste haargroei kan hier mee overal op het lichaam worden behandeld. Ideaal is het als de huid licht van kleur is en de haren donker. Blonde, rode en grijze haren bevatten nauwelijks pigment en zijn daarom bijna niet te behandelen. Mensen met een donker getinte huid (ne groïde) kunnen niet behan deld worden omdat er te veel pigment in de huid aanwezig is. Bij een IPL behandeling worden alleen de haren 'ge dood' die in de groeifase zijn. De meeste haren bevinden zich echter in de zogenaam de rustfase. Pas als deze haren in de groeifase komen zijn ze ontvankelijk voor een behandeling. Gemiddeld zijn tussen de 6 en 10 behande lingen nodig voor een opti maal resultaat. Deze actie is geldig t/m 30 september op een kuur. Wij hebben de beste apparatuur en het beste koelingssysteem, waardoor de behandeling zo goed als pijnloos is.*Contact uw zorgverzekeraar voor eventuele vergoeding. Tamara Totaal Verzorging Podium 3 Middelburg 70118-418888 I

de Faam | 2015 | | pagina 28