GERARDM Bekendmaking/mededeling DEMONSTRATIE STEUNVEREN Natuurlijke ondersteuning bij een vol gevoel in de maag Bloedprikken, controles en advies in één bezoek j AANG RUG Draagt bij aan de vertering van vetten Reumazorg Zuid West Nederland denkt met u mee Wasmachine, droger of vaatwasser kapot? B>el: 0±±2 - sy- 24 27 VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN Maandag 7 september 2015 in onze zaak in Middelburg Tel. 0118-77 47 98 www.fussgold.nl 'Door gebruikers beoordeeld met een 9,3' i Z- www.de-faam.nl De Faam woensdag 2 september 2015 4 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Rijksdienst voor Ondernemend Nederland Voorbereidingsbesluit transmissiesysteem op zee Borssele De ministers van Economische Zaken en van Infrastructuur en Milieu bereiden een inpassings plan voor waarin het tracé van het transmissiesysteem op zee Borssele wordt vastgelegd. In een inpassingsplan legt het Rijk de bestemming van grond vast en de regels voor het gebruik ervan. De ministers hebben voor het transmissiesysteem op zee Borssele een voorbereidingsbesluit genomen. Dit betekent dat is bepaald voor welk gebied het inpassingsplan wordt voorbereid. Het betreft een zone van 1000 meter aan weerszijden van de hartlijn van het voorkeurstracé voor dat deel van het kabeltracé op zee en in de Westerschelde waarvoor de gemeenten bevoegd gezag zijn. Het gebied in de Westerschelde is smaller daar waar de kustlijn geraakt zou worden. Daarnaast betreft het op land een zone met een lengte van 1.000 meter en een breedte van maximaal 300 meter ten zuidwesten van de Elektriciteits-Produktie- maatschappij Zuid-Nederland (EPZ) Borssele. Het tracé van het transmissiesysteem zal binnen deze zone worden bestemd. Als gemeenten een aanvraag ontvangen voor een omgevingsvergunning voor het bouwen of voor het uitvoeren van overige werken en werkzaamheden in dit gebied, dan moet rekening worden gehouden met dit voorbereidingsbesluit. Dat kan betekenen dat de aan vraag wordt aangehouden. Om te voorkomen dat het gebied minder geschikt wordt voor het tracé van het transmissiesysteem Borssele kunnen nieuwe ruimtelijke ontwikkelingen bovendien alleen nog maar plaatsvinden als hiervoor een specifieke omgevingsvergunning is verleend. Het gebied waarvoor deze beperking geldt, is aangegeven op de kaart bij het voorbereidingsbesluit. Het besluit en de bijbehorende kaart liggen van 4 september 2015 tot en met 15 oktober 2015 tijdens reguliere openingstijden ter inzage bij: - Rijkswaterstaat Zee en Delta, locatie Middelburg, Poelendaelesingel 18, Middelburg, T (0118) 6220 00. Het voorbereidingsbesluit is ook gepubliceerd op www.ruimtelijkeplannen.nl en op www.bureau-energieprojecten.nl. Het is niet mogelijk om tegen het voorbereidingsbesluit bezwaar te maken of beroep in te stellen. Dit volgt uit artikel 8:5, eerste lid van, in samenhang met artikel 7:1, eerste lid van, en artikel 1 van bijlage 2 bij de Algemene wet bestuursrecht. Meer informatie Uitgebreide informatie vindt u op www.bureau-energieprojecten.nl. Heeft u na het bezoeken van de website nog vragen? Dan kunt u bellen, T (070) 379 89 79 of e-mailen: bep@minez.nl met Bureau Energieprojecten. hebben wij gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzolen, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spieren en bloedsomloop en zorgt ervoor dat u weer dagelijks, zonder vermoeide en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, dat krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak, Ouderenwinkel Kalverstraat la - Middelburg ADVERTORIAL Een opgeblazen gevoel na het eten? Net iets te vet gegeten? Vooral de lever, galblaas en maag kunnen dan wel wat extra ondersteuning gebrui ken. Boidocynara van A.Vogel bevat een unieke combinatie van natuurlijk ingrediënten, waaronder artisjok, mariadistei en paardenbloem. Het onder steunt de reinigende werking van de lever1-2, het draagt bij aan de vertering van vetten1 en helpt bij een opgeblazen ge voel in de maag na het eten4. De rol van de lever De lever regelt wel 600 verschil lende functies in ons lichaam. Daarmee is het één van de be langrijkste organen in ons lijf. Zo regelt de lever onder andere de vet-, eiwit- en koolhydraat stofwisseling, maakt het gal aan voor vetvertering, zorgt het voor de opslag van vitamines en breekt het lichaamsvreemde stoffen af. De lever vaart er wel bij als we gezond en niet te vet eten. Soms krijgen we echter wel eens te veel vet binnen. Dit kan zorgen voor een vol gevoel in de maag. De lever kan dan wel wat extra ondersteuning gebruiken. Natuurlijke ondersteuning De natuur kan hierbij on dersteuning bieden. A. Vogel Boidocynara is een 100% natuurlijk middel dat de reini gende werking van de lever ondersteunt1,2. Daarnaast on dersteunt A.Vogel Boidocynara het functioneren van de maag - bijvoorbeeld bij een opgeblazen gevoel na het eten4 - is het goed voor de spijsvertering in maag en darmen3 en draagt bij aan de vertering van vetten1. A.Vogel Boidocynara is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en gezondheids winkels. Adviesprijs 9,99 BoWocynata V Goed voor de lever' Ondersteunt de spijsvertering' Meer weten? Bel de A. Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl. 'artisjok, 2mariadistel, 'zuurbes, varkensgras, 4paardenbloem Leven met reuma is onvoorspelbaar. De ene dag lukt alles, de volgende dag is het optillen van een kopje of het schrijven van een briefje al te pijnlijk. Stijfheid, pijn en vermoeidheid in armen en benen zijn chronisch en kunnen plots verergeren. Bij Reumazorg Zuid West Nederland kunt u binnen een week terecht voor behandeling. En dat vanuit een warme, huiselijke setting. Niets is zo vervelend als lang moeten wachten tussen verschillende onderzoeken. Bij RZWN worden infusen, bloedprikken en controles allemaal op één dag achter elkaar gepland. En u ontvangt dezelfde dag een advies van uw reumatoloog. Wel zo handig voor u. Op 12 september opent RZWN officieel in Goes! U bent van harte welkom! RZWN denkt met u mee Gevestigd op 8 locaties, dus altijd dichtbij Bekende en vertrouwde gezichten Korte wachttijden 24 uur per dag bereikbaar Een eigen, vaste reumatoloog voor de komende jaren Bijzondere medicatie (biologicals) wordt thuisbezorgd Vergoeding door alle zorgverzekeraars reumazorgzwn.nl P

de Faam | 2015 | | pagina 4