Caramba geeft bui zomers tintje Kom sporten bij VTV Vlissingen STERREN OP TERR www.vtv-vlissingen.nl Het nieuwe seizoen start maandag 7 september Ladies Night in De Blikken Bridge voor beginners Gymnastiek (vanaf 4 jaar) Turnen Selectieturnen Acrogym Peuter-oudergym (vanaf ca. 1,5 jaar) - Jazz dance - Streetdance - Springgroep - Recreatiesport - Steps - Koersbal Kom kijken en doe gelijk mee! De eerste twee lessen zijn gratis. Voor meer informatie en het lesrooster: PSSIH^ MIDDELBURG - Daarbij gaat het over nog niet eerder onthul de toekomstpjannen. Lins- sen schiet in de lach als hem naar zijn toekomstplannen gevraagd wordt. Waarna hij vervolgens uitroept 'wat een heftige vraag zeg! Linssen: "Wij willen onze band Caramba uitbouwen, steeds meer naar een soort Mexicaanse orkest. Dat is wat we nu eigenlijk uitpro beren in Middelburg, om uit te breiden met een drum mer, percusionist en zan geres. Uiteindelijk moet het nog verder gaan met blazers en violisten. Dat is onze toe komstdroom. Maar* vooral willen wij met onze band Caramba mensen raken en geraakt worden. Dat geraakt worden komt voort uit een jeugdervaring toen ik negen was. Ik was met mijn moe der in de schouwburg en zag toen een optreden van Herman van Veen. Die was toen nog redelijk jong. Ik TIJDENS HÉT NOODWEER SPEELT CARAMBA VERDER IN EEN KLOOSTERGANG hoorde een zucht in de zaal en de tranen, sprongen mij in de ogen en ik dacht 'dat wil ik later óók'. En dat doe ik nu." Op televisiegebied ben ik bezig met een nieuwe serie van Hello Goodbye. Vanaf komend seizoen wordt dit een programma met een duopresentatie, ik ga het samen met Yvonne Jaspers doen. Verder had ik afge lopen jaar een programma over orgaandonoren en waarschijnlijk komt daar een tweede reeks van." "Wat Caramba betreft heb ben we een film gemaakt met als thema een muzikale bedevaart. We zijn met de bandleden gaan lopen tegen de stroom van de Maas in van de St. Christoffel kathe draal in Roermond naar een kapel in Ogrimbie in Vlaan deren, België. Daar hebben we drie dagen over gedaan. We hadden Mexicaanse kle ding aan en hadden al onze instrumenten bij ons. En dan zonder eten en drinken en logies vooraf te regelen. We moesten dus alles bij elkaar spelen. En dat is ge lukt! Daarvan wordt weer een registratie voor op tv ge maakt. Dit is dus ook weer een programma dat er aan komt. Het is tevens de basis geworden voor onze nieuw ste voorstelling genaamd 'stroom'." Uiteindelijk is de voorstel ling in Middelburg er één geworden om nooit te ver geten. Tijdens het noodweer trekt Caramba de stekkers eruit en schuilt samen met het publiek in een klooster gang van de Abdij. In deze bijzondere entourage wordt gewoon verder gespeeld! Het optreden van Joris Linssen en Caramba was in het kader van het Zeeland Nazomerfestival. Het Zeeland Nazomerfestival duurt nog tot en met 5 september. Kijk op www.theaterzeelandia voor het laatste nieuws rondom het Nazomerfestival. ARNEMUIDEN - De Ladies night in Arnemuiden is op 11 September om 18.00 uur en wordt voor de tweede keer gehouden. De avond is in de Blikken in Arnemuiden. Er is show, entertainment, een after party, actie en spekta kel. De Ladies night staat in het teken van het goede doel Make a wish Nederland. De avond word geopend door Isabel Provoost van de voice. De avond is gratis en wordt afgesloten met een leuke 80's en 90's afterpar ty. Deze start om 22.30 uur. Alle dames uit heel Zeeland zijn welkom voor deze ge weldige avond uit. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt binnenkort de basiscursus 'bridge voor beginners' in Middelburg. In deze basis cursus bridge, bestaande uit 2 x 12 lessen worden de regels van het spel op een zodanig heldere wijze uit gelegd dat iedereen zich het spel eigen zal kunnen ma ken. De beginnende bridger kan zelfs vrijwel direct aan de kaarttafel plaatsnemen. De cursus start op dinsdag middag 15 september en is in De Hoeksteen in Mid delburg. Aanmelden kan tot 7 september bij de ZVU, tel. 0118 - 634800 of via de website: www.volksuniver- siteitzeeland.nl. mêêêêbêêêusesbêêbbieêêêêêêêêiiêèêêêbhêê O www.de-faam.nl De Faam woensdag 2 september 2015 15 Ontspannen gezeten op het volle en gezellige terras van De Vriendschap in Middelburg en nog onwetend over het noodweer dat later op de avond tijdens zijn optreden met de band Caramba op het Abdijplein zal losbarsten, Faam! door Start Ross Hello Goodbye Muzikale Bedevaart Joris Linssen met de band leden van Caramba op het terras in Middelburg. Foto: Start Ross of bel: 0118-461 722 0118-419 668 voor gym en turnen voor kleuterdans, jazz- en streetdance Facebook.com/VTWIissingen @VTVVIissingen Bewegen is gezond!

de Faam | 2015 | | pagina 15