Het leven van Anthony Fokker Met Groene Thee kunt ook u Verantwoord afslanken Hoofdluis op school? Los het ook in 15 minuten op VLIEGENIERS O www.de-faam.nl Lezing over pelgrimeren ARNEMUIDEN - Het stuk is eigenlijk een film-theater voorstelling met muziek over het fascinerende leven en werk van de Nederlandse luchtvaartpionier Anthony Fokker (1890-1939). Het vertelt het verhaal van de Haarlemse jongen die in 1911 zijn eigen vliegtuig bouwde en rond de Bavo- kerk vloog. Hij werd op jonge leeftijd een toonaangevende vlieg tuigbouwer in het Duitsland van de Eerste Wereldoorlog. Fokker onderhield persoon lijk contact met de illustere Duitse oorlogsvlieger De Rode Baron. In 1919 werden de KLM en de Nederlandse Fokkerfabriek opgericht. Fokker stond aan de wieg van de civiele luchtvaart in Europa en zijn vliegtuigen behaalden diverse wereld records. In Amerika werd hij eind jaren 20 de grootste ZIJN VLIEGTUIGEN BEHAALDEN DIVERSE WERELDRECORDS vliegtuigbouwer ter wereld. In deze voorstelling worden uniek film- en fotomateriaal uit de luchtvaartarchieven en indringende fragmenten uit Fokkers' autobiografie De Vliegende Hollander ver toond. Acteurs en musici van Theater Nomade spelen deze unieke filmtheater- voorstelling. Voorafgaand aan de voor stelling kunnen bezoekers een gezellig hapje eten of iets drinken in het restaurant vliegveld Midden-Zeeland. Op het vliegveld zelf zal het drukker zijn dan anders om dat er tijdens dit weekend ook Fly-In wordt gehouden op het vliegveld. Een Fly-In wil zeggen dat piloten van- uit heel West-Europa naar vliegveld Midden-Zeeland komen. De deelnemers van de Fly-In zullen dit week end op of rond het vliegveld blijven slapen. De eerste vliegtuigen zullen vrijdag 18 september rond 12.00 uur arriveren. Naast de voorstelling kan dit weekend ook het mu seum van Wings tot Victory worden bezocht. Wings to Victory is een stichting die als doel heeft het blijven herinneren van de vele om gekomen vliegeniers uit de Tweede Wereldoorlog. En dit in de ruimste zin van het woord. Herdenken is het sleutelwoord van Wings to Victory. In een museum, ge vestigd op vliegveld Midden Zeeland, bevindt zich de grootste collectie luchtoor log-gerelateerde voorwer pen van Zeeland. Behalve het museum beheert Wings to Victory een grote interac tieve database over de lucht oorlog boven Zeeland. De voorstelling over het leven van Anthony Fokker is in samenwerking met Zeeland Theaters gerealiseerd. De tickets worden verkocht via Zeeland Theaters. MIDDELBURG - Cor Kuyven- hoven houdt op donderdag 10 september een lezing over pelgrimeren. In de lezing vertelt Cor Kuyven hoven die zelf naar San tiago en Rome liep en nog elk jaar een pelgrimstocht maakt over de ervaringen die hij heeft opgedaan tij dens zijn tochten, de vaak onverwachte ontmoetingen, de gastvrijheid, de beproe vingen, het loslaten en over gebeurtenissen die rationeel niet te verklaren zijn. De lezing is op donderdag 10 september in Hof van Bu ren Middelburg van 14.00 tot 16.00 uur. Informatie en aanmelding bij Peter Berk- vens. telefoon 0118 - 502505 e-mail: p.berkvens@hetnet. nl. Yogalessen gaan van start VLISSINGEN - In september gaan de lessen bij Yoga Sad- hana - City Yoga Retreat Vlissingen weer volop van start met workshops en een welkomstactie. Bezoekers kunnen vanaf september elke dag voor lessen in ver schillende yogastijlen in de yogastudio terecht. In de laatste week van september hebben bezoekers de moge lijkheid een gratis proefles te volgen. Na aanmelding geldt een korting van 10 euro op de eerste lesmaand. Absolute aanrader Plantaardige vetvreter B 3 PILAREN De Faam woensdag 2 september 2015 11 Op het vliegveld Midden-Zeeland in Arnemuiden is op 18 en 19 september een bijzondere voorstelling te zien over het leven van Anthony Fokker. De voorstelling speelt zich afin een hangaar op het vliegveld. Tijdens dit weekend is tevens de Fly In waar piloten uit heel West- Europa op af komen. door Marino Meijers Wereldrecords Uniek fotomateriaal Op 18 en 19 september om 20.15 uur is op vliegveld Midden-Zeeland een filmtheaterstuk over Anthony Fokker te zien. Er wordt gebruik gemaakt van uniek foto- en filmmateriaal. Foto: Pr Wings to Victory O www.zeelandtheaters.nl/detail/21255/anthony-fokker-ab- gietelink-theater-nomade O www.yogasadhana.nl. In de Nederlandse samenleving kampt maar liefst 45 van de mannen en 35% van de vrouwen met overgewicht. De oorzaak van overgewicht is onder andere te vinden in onze eetgewoonten, die in de loop der jaren sterk zijn verslechterd. We eten te veel, te vaak te snel en doen te weinig aan lichaamsbeweging. Het is dan ook niet vreemd dat deze vorm van roofbouw op ons lichaam zijn tol eist in de vorm van overgewicht. Als u niet tevreden bent met uw gewicht dan kunt u daar wat aan doen. Maar dit moet op een verantwoorde manier gebeu ren. Extreme diëten kunnen de balans in het lichaam verstoren en uw gezondheid in gevaar brengen. Een volkomen veilige plantaardig product waarmee je heel gericht te werk kunt gaan is Groene Thee. Groene Thee is een absolute aanrader waarmee inmiddels werkelijk verbluffende resultaten zijn geboekt. De mooie donkergroene blaadjes van de Groene Thee hebben een bijzonder interessante vetafbrekende werking. De aanwezige cafeïne stimuleert de verwij dering van vetten uit de vetcellen door middel van een versnelde enzymatische reactie. Groene Thee verlaagt tevens de opname van suikers en vetten uit de voeding waardoor de calorietoevoer wordt gereduceerd. Groene Thee is een echte vetvreter die korte metten maakt met die vervelende vetrolletjes. Om de bereikte resultaten zo nauwkeurig mogelijk te kunnen volgen krijgt u tijdelijk bij elke actieverpakking Groene Thee capsules een vetpercentagemeter cadeau! Ondanks de toename van het aantal controles op school worden elk jaar maar liefst 250.000 kinderen getroffen door hoofdluis. Zodra er hoofdluis bij uw kind geconstateerd is onderneem dan direct actie. De juiste aanpak kan dan voorkomen dat hoofdluis een hardnekkig probleem wordt. TRADITIONELE BEHANDELING In het verleden was de keus vrij beperkt tot preparaten op basis van chemische bestrij dingsmiddelen die de luis vergiftigen. Deze werkten destijds prima maar inmiddels zijn de luizen veelal resistent geworden voor deze klassieke pesticiden. De nat kam methode is en blijft enorm populair maar is erg arbeidsintensief en de kans dat u een luis of neet over het hoofd ziet is erg groot waar door u weer van voren af aan moet beginnen. DE jUISTE AANPAK Tegenwoordig willen moeders wel snel en veilig van luizen en neten af maar wensen hiervoor geen insecticiden meer op het hoofd van hun kind te hoeven smeren. Ondanks het omvangrijke aanbod van producten tegen hoofdluis worden er door het RIVM slechts een aantal aanbevolen omdat daar de werk zaamheid van is aangetoond. De complete behandeling Anti Luis behoort tot dit selecte gezelschap en leidt bovendien niet tot resis tentie. GROENE THEE en ANTI LUIS zijn verkrijgbaar bij: COMPLETE BEHANDELING Anti Luis Lotion bevat het veilige werkzame bestanddeel dimeticon dat de luizen en neten onschadelijk maakt door er een luchtdicht filmlaagje omheen te vormen waardoor ze tijdens de behandeling van 15 minuten worden uitgeschakeld. Anti Luis Shampoo herstelt de hoofdhuid en vermindert de jeuk en met behulp van de bijgeleverde fijn getande metalen Anti Luis Luizenkam verwijdert u probleemloos de dode luizen en neten uit het haar van uw kind. Kama Drogisterij 't Groentje 6A, Domburg 1 De Rode Pilaren Lange Delft 121, Middelburg De Rode Pilaren Walstraat 91, Vlissingen Mediq Apotheek Servicepunt Arnemuiden Prins Bernhardstraat 2, Arnemuiden Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg COMPLETE BEHANDELING EFFECTIEF NA 15 MINUTEN Elimineert 100% van de l.n/en en «eten Gefraudeerd /onder insecticiden MEDISCH HULPMIDDEL C€ Lees voor gebruik de bijsluiter

de Faam | 2015 | | pagina 11