Maak kennis met sport in Middelburg Gemeente organiseert Verkeersdag Wonen in Middelburg: denkt u mee met het online inwonerpanel? l f F r S Rioolwerkzaamheden Sint Janstraat afgesloten Wegwerkzaamheden Rusthofstraat, Landluststraat en de Vreedenburg f Zaal huren? www.makelpunt-middelburg.nl ft» GEMEENTE MIDDELBURG De gemeenten Vlissingen en Middelburg organiseren sa men met 45 lokale sportaan- bieders sportkennismakings activiteiten voor volwassenen (23+) en senioren (55+). In de periode van 14 september tot en met 25 oktober staan de deuren van lokale sportaan- bieders voor u open! Deelne men is gratis. Er is geen maximum verbonden aan het aantal sporten. Geïnteres seerden kunnen zich voor meer dere sporten inschrijven. Er zijn sporten die op dezelfde datum en hetzelfde tijdstip plaatsvinden. Let hierop bij uw inschrijving. Bekijk het aanbod op www. vlissingeninbeweging.nl/sportken- nismaking of www.middelburginbe- weging.nl/sportkennismaking. IM Vlissingen in beweging en Mid delburg in beweging faciliteren en stimuleren de sportactiviteiten in de gemeente Vlissingen en Middelburg. 25 U GO 55 25 U O Doel is zoveel mogelijk inwoners te laten kennismaken met verschil lende sporten en te activeren tot beweging. Op zaterdag 5 september orga niseert gemeente Middelburg een evenement op de Markt waarop verkeer centraal staat. Tijdens deze dag kunt u onder andere een e-bike uitproberen, een virtuele remwegtest doen, maar ook in discussie gaan over diverse verkeersonderwerpen met wethouder Chris Simons tij dens een rondetafelgesprek. De verkeersdag begint om 10.00 uur en eindigt om 16.00 uur. De toegang is gratis. Met de invoering van 30-kilometer- zones in de Middelburgse bin nenstad zijn de verkeersregels en -situaties sterk veranderd. Reden genoeg dus om er nog eens extra aandacht aan te besteden. Tijdens de verkeersdag worden diverse as pecten op toegankelijke wijze onder de aandacht gebracht. Ook is er aandacht voor een relatief nieuwe groep weggebruikers: de e-bikers. Op een speciaal parcours krijgt u tips voor verantwoord gebruik van de elektrische fiets. Wanneer u van mening bent dat bestaande verkeerssituaties in Middelburg veranderd moeten worden of als u een idee heeft met betrekking tot de verkeersveiligheid in de gemeente, dan bent u van harte welkom aan te schuiven bij de rondetafelgesprekken die geleid worden door wethouder Chris Simons. Er zijn in totaal vier gespreksron des van ieder twintig minuten, die vanaf 11.00 uur op ieder heel uur plaatsvinden, met uitzondering van 13.00 uur. Deelnemende partijen aan de verkeersdag zijn fietshande laren Piet Voskamp, Rens Petiet en Cyclehub, Delta-Cycle, de Tourist- shop, Veilig Verkeer Nederland, de WMO-raad, Stichting Werkgroep Gehandicapten Walcheren en de Fietsersbond. De dag is mede mogelijk gemaakt door een subsidie van de Provincie Zeeland. Wilt u drie keer per jaar zo'n vijf minuten meedenken over diverse onderwerpen die er in uw buurt spe len? Meld u dan aan voor het online inwonerpanel van de gemeente Mid delburg. Vanaf 7 september staat het onderwerp wonen centraal. Hoe denkt u over wonen in de gemeente Middelburg? Waarvoor moet de ge meente zich volgens u inzetten? De gemeente Middelburg zal een woon- visie schrijven waarbij uw mening van belang is zodat de gemeente een aantrekkelijk woongebied blijft voor haar huidige en toekomstige inwoners. Meer informatie en aan melden voor het panel kan via www.middelburg.nl/inwonerpanel. Op maandag 24 augustus startten de werkzaamheden voor het aanleggen van een schoonwaterriool, het vernieuwen van het vuilwaterriool en het herstraten van de J.A. Boomstraat, F.G. Alemanstraat, P. Boddaertstraat, J.P. Boreelstraat, en de J.P. van de Brandenstraat. De werkzaamheden worden in fasen uitgevoerd en duren tot eind maart 2016. Op donderdag 3 september starten de werkzaamheden voor het aanleg gen van een schoonwaterriool, het vernieuwen van het vuilwaterriool en het herstraten van de Waalstraat, Rijnstraat, Usselstraat en Zijpestraat. De werkzaamheden duren naar verwachting tot en met april 2016. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Gabriëlse van de afdeling Ingenieursbureau, tel. (0118) 67 53 33. Op maandag 31 augustus en dinsdag 1 september 2015 verricht aan nemingsbedrijf Jac. Ton v.o.f. uit Serooskerke (Walcheren) werkzaamheden aan de inrit van de Sint Janstraat ter hoogte van de aansluiting met de Nieuwe Haven en de Turfkaai. Tijdens de wegwerkzaamheden zal de inrit voor het gemotoriseerde verkeer gestremd zijn, waardoor er op beide dagen geen gemotoriseerd verkeer mogelijk is in de Sint Janstraat en het deel van de Zusterstraat tus sen de Sint Janstraat en de Sint Jansgang. Leveranciers van ondernemers in de Sint Janstraat kunnen bevoorraden door te laden en te lossen in de Lange Delft (tot 11.00 uur). Om het woongebied Sint Jansgang en Hof van Sint Jan bereikbaar te hou den wordt het eenrichtingsverkeer in de Zusterstraat tussen de aansluitin gen met het Zusterplein en de Sint Jansgang tijdelijk opgeheven. Indien de weersomstandigheden het toelaten zullen de werkzaamheden op dinsdag 1 september aan het einde van de werkdag zijn afgerond. Op maandag 31 augustus start aannemersbedrijf Bam Infra Wegen uit Breda in opdracht van de gemeente met riolerings- en bestratingswerk zaamheden in de Rusthofstraat (het deel tussen de Wateringhestraat en de Kruitmolenlaan), de Landluststraat (het deel tussen de Rusthofstraat en het adres Landluststraat 34) en de Vreedenburg. De werkzaamheden zullen, indien het weer het toelaat, eind oktober 2015 zijn afgerond. Heeft u vragen over de werkzaamheden? Neemt u dan contact op met de heer C. Mouthaan van de afdeling Ingenieursbureau, hij is belast met het dagelijks toezicht op de werkzaamheden. Hij is bereikbaar via telefoon nummer (0118) 67 53 91 of per e-mail via c.mouthaan@middelburg.nl. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Telefoon: 14 0118 Email: info@middelburg.nl Internet: www.middelburg.nl Twitter: @Gem_Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur m T -■ w r VERKEERSMAATREGEL Buraemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Touwbaan 46 gelegen par keervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. Burgemeester en wethouders hebben isloten het parkeren te verbieden op gel 19 besloten het parkeren te verbieden op een aan de Penning* gelegen parkeervak/behalve voor de arts waarvoor het parkeervak is bestemd. Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan Paul Butterfieldstraat 49 gelegen parkeervak, behalve voor de eigenaar van de volledig elektrische auto waarvoor het parkeervak is bestemd. Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Oostkerkstraat te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de gehandi capte waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekendma king van dit besluit, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. In het bezwgarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u be zwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Online bezwaar maken Uw bezwaarschrift kunt u ook digitaal indienen. U vindt hef webformulier via: www.middelburg.nl Bestuur en Organisatie Meer /.Bezwaar tegen gemeentelijke besluiten. Voor het digitaal indienen van een bezwaarschrift heeft u uw inlogcode van DigiD nodig. Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzie- ningenrechter van de rechtbank Zeeland- West-Brabant. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzienïnaenrechter van de rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 165 voor natuurlijke personen (individuele personen) en 328 voor niet-natuurlijke personen (zoals verenigingen, stichtin gen, B.V.'s). Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunningver lening en Handhaving, Kanaalweg 3 te Middelburg ter inzage. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Nieuwe Vlissingseweg 618: renoveren balkon (13-8). Informatie over deze aanvragen is verkrijg baar bij de vakbalie Ruimte in het stadskan toor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bewaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevinasrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgen de aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Voor: bouwen tijdelijke demo recreatie woning Locatie Zilverenschorweg 1 te Arnemuiden Nieuwe uiterste beslisdatum: 28 oktober 2015.

de Faam | 2015 | | pagina 9