350.000X 'DANKJEWEL' KORT NIEUWS (f ZWAAN ALTIJD IN BEWEGING OOST-SOUBURG J.l. SANDERSESTRAAT 24 Bieden vanaf 77.500,- k.k.p-^ Geef voor blinden en slechtzienden Open Huis Donderdag 27 augustus van 15:30 tot 17:30 - 2/1 kap met 2 slaapkamers - Perceel 155m2 - Opknapper met mogelijkheden - Tuin met veel privacy Zingen met je papa of mama MIDDELBURG - In september start Leger des Hei ls korps Walcheren weer met 'Zingen met je kind'. Deze activiteit voor vaders, moeders of ver zorgers en kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar wordt eens per 14 dagen gehouden op woensdagochtend. Aan vang: woensdag 16 septem ber om 9.30 uur. Locatie: Het Zwin 1 in Middelburg. Na een gezamenlijk programma van een half uur zingen en bewegen voor kind en ou der/verzorger is er voor de ouders/verzorgers koffie en gelegenheid voor gesprek, terwiijl de kinderen spelen. Info en opgave: Elly Schraa, tel. (0118 614877 615247. E-mail: korps.walcheren@ legerdesheils.nl. Expo en muziek in Johanneskerk SEROOSKERKE - Evenals voor gaande jaren is de histori sche Johanneskerk van Se- rooskerke in de maanden juli en augustus op elke woensdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur geopend voor bezoekers. Tijdens de openstelling is een ex positie van Tosca Steutel, schilderes uit Serooskerke te bezichtigen en geeft het koperkwartet Jongepier op zaterdag 29 augustus een concert. Hieraan wordt ook medewerking verleend door organist Johan Davidse uit Grijpskerke. Het concert is van half vier tot half vijf. De toegangsprijs is een vrijwil lige gift aan de uitgang. Slot 'Zingen op Walcheren' WESTKAPELLE - In de Moria- kerk in Westkapelle wordt op zaterdag 29 augustus de vijfde en tevens laatste zomerzangavond van dit jaar gehouden. Omdat deze avond de slotavond is van 'Zingen op Walcheren', is er niet enkel samenzang maar wordt ook muzikale mede werking worden verleend door het Chr. Samengesteld Mannenkoor Zeeland. Zij zingen onder leiding van hun dirigent/pianist Ron van Ommen een aantal be kende liederen waarbij zij begeleid worden door Mar tin Weststrate op het orgel. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Kunst museum op het internet MIDDELBURG - Zo'n vierhon derdvijftig voorwerpen uit de historische kunstcollec ties van de gemeente Mid delburg zijn de afgelopen ja-' ren door beheerder Zeeuws Archief gedigitaliseerd. Afgelopen maandag zijn de collecties online gepresen teerd in het Oudheidkundig Museum Arnemuiden door wethouder Johan Aalberts. J9 Naast de archieven van de gemeente Middelburg be heert het Zeeuws Archief ook de historische kunstcol lecties van de gemeente. Op verzoek van de gemeente heeft het Zeeuws Archief de afgelopen jaren al hun museale objecten gefotogra feerd en online toegankelijk gemaakt. Van elk object is een beschrijving gemaakt met daaraan toegevoegd ge gevens over de maker, het materiaal en de datering. De foto's van de objecten en hun beschrijvingen zijn vanaf heden te vinden via de web sites www.zeeuwsarchief.nl en www.archieven.nl. Whisky en kunst is mooie combi VLISSINGEN - Schilderes Mo nique Tromp exposeert van 30 augustus tot en met 26 september haar werk in het Arsenaal Theater te Vlis- singen. Bewust is deze pe riode gekozen daar deze vooraf gaat aan het Whisky Festival op 25 en 26 septem ber in Vlissingen. In haar werk combineert kunstena res Monique Tromp (1970) twee grote passies: whisky en kunst. In elk schilderij probeert zij de unique spirit van de Single Malt Whisky te vangen. Ze deinst er niet voor terug om daarvoor ook whisky door haar verf te mengen, zelf als ze met haar werk de zeldzame Japanse Kawasaki Ghost of de Schot se Port Ellen verbeeldt. Trouwen in de Timmerfabriek VLISSINGEN - Vlissingen is twee trouwlocaties rijker. Trouwen is nu ook mogelijk in de Timmerfabriek op het Scheldekwartier en bij ho- tel-restaurant De Belgische Loodsensociëteit op boule vard de Ruyter. Op www. vlissingen.nl/trouwen zijn alle trouwlocaties te vinden. De Timmerfabriek en De Belgische Loodsensociëteit worden hier nog toegevoegd Windbroke in de Catharinakerk ZOUTELANDE - In de serie Zo meravondconcerten treedt woensdag 26 augustus de groep Windbroke op in de monumentale Catharina kerk in het centrum van Zoutelande. Het optreden in Zoutelande is onderdeel van de 'kerkentour 2015' waardoor de groep in di verse Zeeuwse kerken te beluisteren is. Het optreden in de Catharinakerk aan het Willibrordusplein in Zoute lande begint om 20.30 uur, de entree is 6 euro. Bomenfeest in de Griffioen MIDDELBURG - Bomenbuurt Griffioen houdt vanwege haar tienjarig jubileum op zaterdag 29 augustus van 12.00 tot 16.00 uur een feest middag op het grasveld aan het Olmenplein. Dit pleintje wordt na een opknapbeurt heropend door wijkwet houder Chris Simons met de onthulling van twee nieuwe speeltoestellen. Er is een kleedjesmarkt en er zijn optredens van de masker- groep van Phons Bakx, het Olmenhofkoor en flamenco- groep Con Mucho Gusto. NVM biede activi (23+] perio en m deun biede men Er is 1 aan hi seerd dere sporfi hetzel hierop Bekijk vlissin nisma wegin Wilt u minut( onder len? M inwom delbur Wilco Wisse/en Rob van AvermateU? Z) www.de-faam.nl Deze week gaat het Zeeland Nazomerfestival van start. Eén van de voorstellingen is de musical Dogfight die te zien is op 29 augustus en 5 september in de Stadsschouwburg in Middelburg. Meer info over het Zeeland Nazomerfestival en de kaartverkoop is te vinden op O www.theaterzeelandia.nl O Meer informatie op www. whisky-arts. nl. De Faam woensdag 26 augustus 2015 8 1 makelaarskantoor Dorpsplein 25, Koudekerke Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs. Help ook mee: steunBartimeus.nl (0118) 55 32 88 info@zwaanmakelaars.nl www.zwaanmakelaars.nl De g< Midd men Op Z£ nisee een e waan Tijdei andei een v maar diver: met v dens verke uur e toega Met di zones nensh VERKE Buraem besloter een aar keervak waarvo Buraem besloter een aar geleger waarvo Buraem besloter een aar geleger eigenac waarvo Buraem besloter parkere Oostki Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Bestuur - Gemeenteberichten - Bekendmakingen. U wordt dan doorver wezen naar het digitale gemeenteblad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschillende manieren zoeken op deze site. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis aan de Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444,

de Faam | 2015 | | pagina 8