Renske gaat aan boord als zendeling tfl EVANGELISATIE MAKEA FRESH START: START TO RUN Weekendbreak Berlijn Magie of Disco Goud levert nog steeds veel op 4 dagen vanaf 109 p.p. Operatie Mobilisatie is een zendingsorganisatie met een wereldwijd netwerk. De varende vloot van OM Ships brengt de Bijbelse boodschap van haven naar haven. Renske Clooster- man uit Middelburg stapt in augustus aan boord van het schip Logos Hope. MIDDELBURG - Renske is net afgestudeerd als kostuum ontwerpster van de toneel academie Maastricht. Zij kwam op haar tiende in aanraking met het werk van OM Ships. De doelen van de organisatie maakten toen bij haar nog niet echt de klik. Vorig jaar echter wel en nu zij klaar is met haar studie vaart zij twee jaar als zende linge voor OM Ships Inter national. In eerste instantie zal zij werken op een, nog onbe kende, taak aan boord van het schip. "Dit schip is te ty peren als de grootst varende boekenmarkt ter wereld", al dus Renske. De verspreiding van kennis vindt plaats via boekverkoop. Door het sa menwerken met de lokale kerken vindt de geloofs- verspreiding zijn weg naar gelijkgestemden en andere geïnteresseerden. Aan boord van het schip zijn vierhonderd Opvaren den. Een klein deel daarvan is technisch-nautisch om te voldoen aan de internatio- DE ACTIES VANUIT LOGOS HOPE BEREIKEN JAARLIJKS EEN MILJOEN MENSEN nale maritieme vereisten. Het overige deel is continue inzetbaar voor het hoger doel van de organisatie: het brengen van kennis, hulp en hoop. Renske werkt vijf da gen per week aan boord. Als in de weekends het schip aan de wal ligt, bezoekt ze in teamverband onder an dere gevangenissen, zieken huizen en andere projecten. Soms wvordt fysiek samenge werkt bij het slaan van wa terputten of bouwprojecten. Een aantal vooruit reizende kwartiermeesters bereiden de aankomst van het schip voor. Effectief bereiken de acties vanuit Logos Hope jaarlijks een miljoen men sen. De boekenmarkt biedt een enorm aantal titels te koop. De opbrengsten van .de verkoop en andere dona ties houden het schip varen de. Evenals de revenuen van het International Café waar in bezoekers en bemanning elkaar ontmoeten. Renske hoopt haar deskundigheid als kostuumontwerper bij verscheidene programma's in het schip aanwezige thea ter te kunnen benutten. Renske moet de financiering realiseren met behulp van giften en donaties van derden. Ze heeft daarom een blog ingesteld waarop mensen haar inzet en activiteiten aan boord van de Logos Hope kunnen volgen. Kijk op: START Loop je ook mee? Ruim 100.000 beginnende hard lopers gingen je succesvol voor en maakten dé start van hun leven. De cursus waarmee 93% haar doel haalt! Samen hardlopen onder enthousiaste begeleiding, op 145 plekken in Nederland. Schrijf je nu in! v.starttorun.nl De waarde van goud is de laatste jaren sterk gestegen. In 2011 was er zelfs sprake van een historisch hoogte punt. Dit had alles te ma ken met de onzekerheid op de financiële markten. Nu de markten zich herstellen, zien we dat de goudprijs sta biel hoog blijft. Door de hoge prijzen brengen uw gouden en zilveren sieraden een mooi bedrag op. Dat geldt ook voor uw munten en zil veren voorwerpen. Wilt u uw spullen nog niet verko pen, maar heeft u tijdelijk geld nodig? Dan is verpan ding van uw waardevolle bezittingen een interessante Win de cd box optie voor u. De stabiele waarde van goud heeft ook een ander voordeel: om uw vermogen veilig te stellen voor de toekomst bent u niet afhankelijk van kwetsbare banken. Spreid uw risico's door te beleggen in goud of zilver. Goudwisselkantoor is uw betrouwbare partner voor inkoop, verkoop en verpanden van waardevolle objecten. Een Hollands fa miliebedrijf met meer dan 30 jaar ervaring in edelmeta len en de verzamelbranche. Bezoek een Goudwisselkan toor bij u in de buurt en ont dek de voordelen van een stabiele hoge goudprijs. Boek heel voordelig een bruisende citytrip! Ontdek de hippe wijken, monumen ten en de bewogen geschie denis van deze dynamische hoofdstad! Tegenover het verleden staat de drang om te vernieuwen. Bekijk de hypermoderne koepel van de Reichstag of de futuris tische constructies op de Potsdamer Platz. De 368 meter hoge televisietoren met metalen bol is een on misbaar baken in de giganti sche stad. Laat u leiden door de toren en ontdek de leuke, hippe buurten eromheen. Dit moderne designhotel ligt aan de beroemde win kelstraat Kurfürstendamm. Begin de dag goed, met een geweldig uitgebreid ontbijt en uitzicht over de stad in het panorama restaurant. En laad na een drukke dag de batterijen op in de Light Sound-relaxruimte. 3 overnachtingen in Ku'damm 101 3 x ontbijtbuffet mét pano rama view Welkomstdrankje en city map Prijs vanaf 109,- p.p. o.b.v. 2 personen. Tegen een toeslag vanaf €170 p.p. kunt u een 2e klasse treinretourbijboeken, gebaseerd op de IC via Hen gelo. Voor een treinretour met óe ICE met overstap in Duisburg geldt een toeslag vanaf 180 p.p. Reisperiode: 1 september 2015 t/m 31 mei 2016, ver trek op vrijdag. www.arke.nl/wegener. Bel tel.: 0900-8847 (70 cpm) of ga langs bij Arke o.v.v. We- gener - Berlijn aanbieding. Arke heet vanaf 1 oktober TUI. De ANVR/SGR voor waarden van toepassing. leizen n- ïn er deu- 3 ar >eeld O www.de-faam.nl De Faam woensdag 19 augustus 2015 9 door Dimp Nelemans Bemanning Schip aan wal Renske is net afgestudeerd als kostuumontwerpster. Nu zij klaar is met haar studie vaart zij twee jaar als zendelinge voor OM Ships International. Fofo; Dimp Nelemans www.zeeuwopzee.waarbenjij. nu Ik zie je zaterdag! RUNNER? Hotel Ku'damm 101*** Inclusief Informatie en boekingen Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Klik&Win im- iden, ferge- :nsdag

de Faam | 2015 | | pagina 9