Leaseauto ook goede optie voor particulier Pi De Jonge PROBEER DAAR MAAR EENS TEGEN TE ZEGGEN! Al een Toyota vanaf 199,- per maand. U betaalt alleen nog de benzine! Het zorgeloos rijden in een leaseauto is niet meer voorbehouden aan zakelijk autoverkeer. Ook een particulier kan tegenwoordig probleemloos in een gloednieuwe auto rijden. Private Lease is hot! TOYOTA Goes, Pearyweg 10,0113-214810 Vlissingen, Industrieweg 23,0118-410800 TOYOTA U kunt nu ook privé een Toyota leasen. Zo rijdt u een AYGO v.a. 199,- p/mnd' of Yaris v.a. 269,- p/mnd" met Toyota Private Lease. In dit maand bedrag zit wegenbelasting, een verzekering, reparatie, onderhoud en banden verwerkt. U betaalt alleen nog de benzine! Kijk op Toyota.nl of kom langs in onze showroom. erbulletin De Faam woensdag 19 augustus 2015 12 Vrijwel alle automerken en dealers bieden tegenwoordig die mogelijkheid. En het heeft voordelen. De hoge aan schaf van een auto vervalt. Mensen die zich voorjaren in een schuld willen steken en de auto hebben gefinancierd zitten toch aan die aflossing vast. Private Lease werkt an ders. De consument betaalt een vast maandbedrag en kan toch beschikken over een nieuwe auto naar keuze. Er zijn geen extra kosten voor zaken zoals onderhoud, reparatie, banden, wegenbe lasting en verzekering (WA en casco), 24-uurshulpdienst binnen Europa en vervan gend vervoer. Een groot ver schil met zakelijke lease is verder dat er geen bijtelling wordt betaald en alle bedra gen inclusief BTW zijn. Er is geen aanbetaling, zodat het spaargeld niet hoeft worden aangesproken. In principe heb je als autobezitter een abonnement dat je met een dealer afsluit. Het lijkt een ideale manier voor starters, jongeren, maar ook voor ou deren die zich niet voor jaren willen vastleggen en nog ja ren af te betalen om in een auto te kunnen rijden. Een verkoopadviseur spreekt van 'ontzorgen'. De consument heeft niet te maken met dure beurten, reparaties, APK en andere zorgen omdat die bij de maandelijkse prijs is inbegrepen. Het enige wat de bestuurder betaald is de brandstof van de auto. Ver schillende merken hebben al een website die stapsgewijs aangeeft wat de precieze kosten voor welk autotype inhouden. Een vast maand bedrag dat deels ook wordt gebaseerd op de verwachte kilometrage. In overleg met de autodealer kunnen zaken worden besproken en aan gepast. Voor de 23-jarige Melissa die pas haar rijbe wijs haalde en een autootje voor haar woon- en werkver keer wilde aanschaffen was zo'n private leasecontract een uitkomst. "Ik kon natuur lijk wel een tweedehandsje aanschaffen als instapper, maar de prijzen daarvan zijn ook niet laag als je tenminste een auto wilt waar je op aan kunt. Ik ben ook niet tech- Private Lease is Hot! De consument betaalt een vast maandbedrag en kan toch beschikken over een nieuwe auto naar keuze. Foto: PR nisch, dus als ik dat uit han den kan geven, graag." Het geeft haar een veilig gevoel dat controlebeurten en APK- keuring gedaan worden door vaklui. Zo kan zij onbezorgd rijden en weet dat de auto betrouwbaar is. Wel moeten mensen in ogenschouw hou den dat ze weliswaar in een nieuwe auto rijden, maar dat het niet hun eigendom wordt. Volgens een autodealer kun je het vergelijken met een huurhuis. Wanneer je kijkt op de ver schillende websites van de vele merken die. dit private lease systeem omarmen, is de looptijd waarop een con tract doorgaans wordt geslo ten voor 2, 3, 4 of 5 jaar. De prijzen per maandabonne ment variëren iets, maar grof gesteld is het mogelijk om bij alle dealers tussen ongeveer 200 en 250 euro een auto aan te schaffen. Het gaat dan meestal om de wat kleinere modellen. Bij wat grotere en duurdere modellen klimt die prijs per maand iets omhoog. Maar dat is logisch. OOCN ALUiAYS A BETTER IUAY Brandstofverbruik (EC/136/2014W, EC136/2014J) varieert van 3.3L/100/KM (30,3 KM/L) - 5,0 L/KM (20,0 KM/L); C02 75-117 gr/km. *Toyota Financial Services leasetarief per maand o.b.v. Private Lease, 48 mnd, 10.000 km/jaar, incl. max. bonus/malus en BTW, excl. brandstof Tarieven kunnen afwijken bij wijziging van opties, looptijd, kilometrage en gewicht Geldig vanafl5 juni 2015 Afgebeeld: Yaris 5-deurs 13 Aspiration met optioneel design pakket (v.a. 16.695,-) en AYGO 5-deurs 1.0 x-play met optioneel 15" lichtmetalen velgen, naafkap en ringen (v.a. 12.785,-) Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden Vraag naar de voorwaarden.

de Faam | 2015 | | pagina 12