r mensen met geheugenverlies i i m VERZORGENDE NIVEAU 3-IG Dcigelijk Gewoon, als thuis Wonen Genieten EP LOCATIE MIDDELBURG Leven Dagelijks leven, gewoon als thuis Dagelijks Leven, locatie Het Toorenhuis: Oosterscheldestraat 110A, 4335 PL Middelburg www.hettoorenhuis.nlofwww.facebook.com/dagelijkslevennl Onze zorg gaat verder Dagelijks Leven heeft niet alleen oog voor de zorg van haar bewoners. Het welbevinden van de mantelzorgers vinden we net zo belangrijk. Zij zijn de belangrijkste schakel tussen de bewoners en zorgprofessionals. Mantelzorgers weten als geen ander wat hun partner of ouder prettig vindt, hoe hij/zij verzorgd wil worden en hoe we het leven zo gewoon mogelijk door kunnen laten gaan. Ook voor een mantelzorger gaat vaak een zeer intensief traject vooraf aan de verhuizing van degene die zij verzorgen. Daarom hegeleiden wij hen in het verwerkings- en acceptatieproces, zodat ook zij zich snel thuis voelen in 'Het Toorenhuis\ Voor de een zal dat anders zijn dan voor de ander, maar belangrijk is dat onze bewoners en mantelzorgers weer samen kunnen genieten. Gewoon, als thuis! Algemeen Functieomschrijving Functie-eisen Eigenschappen Wat bieden wij Interesse Gewoon, als thuis a a Als verzorgende bij Het Toorenhuis heb je hart voor de zorg. Je werkt in een klein team en wordt direct aangestuurd door de locatiemanager. Bij Dagelijks Leven wordt de zelfredzaamheid van de cliënt zoveel mogelijk gestimuleerd. Dit speelt dan ook een belangrijke rol in jouw functie. Cliënten van Het Toorenhuis hebben al lemaal een vorm van dementie. Als verzorgende niveau 3-IG help je cliënten met voorkomende verzorgende en eenvoudige verpleegtechnische taken. Daarnaast houd je je bezig met lichamelijke verzorging van de cliënt en huishoudelijke taken. Naast bovengenoemde werkzaamheden breng je de zorgbehoefte in kaart, voer je deze uit en evalueer je deze aan de hand van een op te stellen zorgdossier. Ook observeer je de zorg vrager, signaleer je wijzigingen en rapporteer je deze aan de locatiemanager. Je draagt zorg voor een optimale werkplanning. Daarnaast lever je een bijdrage aan de kwali teitszorg op cliëntniveau door middel van voor lichting, preventie en advisering. In situaties waarbij meerdere verzorgenden of disciplines zijn betrokken, ben je de eerst verantwoordelijke verzorgende. Je onderhoudt daarbij het contact met de familie van de cliënt en bent voor hen het eerste aanspreekpunt. Ook coördineer je activiteiten rond de zorgver lening en geef je waar nodig aanwijzingen aan collega's in het team. Tenslotte neem je deel aan werkbesprekingen en multidisciplinair overleg, waarbij je voor terugkoppeling zorgt. Vakkennis op het niveau van Verzorgende Indi viduele Gezondheidszorg (diploma verzorgende met deelkwalificatie verplegende elementen of deelkwalificatie 30k of vergelijkbaar); Ervaring en affiniteit met verzorging en begeleiding van dementerenden; Bewegingsvaardigheid, ordelijkheid en hygië nisch werken zijn vereist voor het uitvoeren van huishoudelijke en verzorgende handelingen en het bedienen van ondersteunende apparaten; Sociale vaardigheden als tact, inlevingsver mogen en het bewaren van eigenhouding; Aandacht voor en stimuleren van de zelfredzaamheid van zowel cliënten als leer lingen/stagiaires en collega's; Goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en goed kunnen luisteren; Oplettend ten aanzien van de lichamelijke en geestelijke toestand van de cliënt is vereist bij de uitvoering van de werkzaamheden, waaronder het toedienen van medicijnen; Inzet en beschikbaarheid tijdens dag-, avond- en nachtdiensten. Betrouwbaar, hulpvaardig, betrokken, com municatief, integer, stressbestendig, proactief, representatief, klantgericht, organisatorisch en accuraat. Als verzorgende niveau 3-IG bij Het Toorenhuis ontvang je een marktconform salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaar den zijn conform CAO Thuiszorg VVT. Het aantal uren van de functie kan variëren van 16 tot 32 uur per week. Ben je geïnteresseerd in deze functie? Mail dan je sollicitatie vóór 10 augustus (moti vatie en CV) naar info@dagelijks-leven.nl t.a.v. Elbert van Bemmel. www.daqelijks-leven.nl Dagelijks

de Faam | 2015 | | pagina 13